Mohsen Shahbazi

سیستم خرید گروهی رایگان شیلنگ::اختصاصی انجمن جوملای ایران

53 پست در این موضوع

سیستم خرید گروهی شیلنگ برای تو و من

با عرض سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران انجمن جوملای ایران

بعد از کلی هدیه گرفتن از شما دوستای عزیزم تصمیم گرفتیم یک تحفه ناقابلی هم خدمت شما تقدیم کنیم ، اگر چه میدونم این هدیه (اگه بشه اسمش رو هدیه گذاشت) کجا و هدایای شما عزیزان و بزرگان کجا، ولی به هر حال توانایی من هم

همینقدر بود دیگه، یکم سرمون شلوغه وگرنه هدایای بزرگتری منتشر میکردم ، به بزرگوای خودتون قبولش کنید:35::35::35:

سیستم خرید گروهی شیلنگ از خانواده فروشگاه سازهای قاطر و شاطر قلی می باشد که در راستای بالا بردن حجم خنده و فان در گروه منتشر میشه.

خرید گروهی چیست : خرید گروهی مدلی تجاری است که می کوشد خریداران را از تخفیف ویژه بهره مند و فروش فروشندگان را تضمین کند. سرویسهای خرید گروهی در حقیقت واسطه ای هستند بین خریدار و فروشندگان.

در این مدل خریداران می توانند، اجناس و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه های محبوبشان با تخفیف های ویژه و ارزان تر از جاهای دیگر خریداری کنند و ضمنا با دسترسی به شبکه های اجتماعی مثل فیسbook این

پیشنهادها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و یا از فروش، پیشنهاد، حراج و تخفیف ها ازطریق ایمیل و اس ام اس با خبر شوند.

در این مدل فروشندگان هزینه های بازاریابی و فروش به روشهای سنتی و تبلیغات کور را به صفر می رسانند و تنها روی کسانی تمرکز میکنند که خریداران قطعی و واقعی هستند. نقطه ی تمایز سرویسهای خرید گروهی و

فروشهای سنتی و فروشگاه های اینترنتی سنتی این است که در این مدل در صورت فروش قطعی تعداد توافق شده ای از اجناس یا خدمات عرضه شده، فروشندگان تخفیف قابل توجهی به گروه خریدران میدهند، در نتیجه

فروشها ویژه و جذاب میشوند.

اگر یادتون باشه قبلا فروشگاه سازهای قاطر و شاطر قلی رو برای جلوگیری از سودجویی برخی افراد منتشر کرده بودیم ولی انگار تاثیری در عبرت گرفتن این دوستان نداشته :21: .

اینبار هم همین اتفاق افتاده!! :yeah: و تصمیم گرفتیم سیستم خرید گروهی شیلنگ رو با همکاری دوست خوبم:35:امین پورسعید:35: عزیز منتشر کنیم تا شاید دوستان درس عبرت بگیرن و دست از اینجور کّلاش بازی ها در بیارن....

لینک دانلود از آپلودسنتر انجمن: دانلود

[ATTACH=CONFIG]2347[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط Mohsen Shahbazi
2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به به به .... چـــــــــــــــــــــی شده اینجا!!! چه خبــــــــــــــــــــــــره....

امیدواریم که جوملاکاران و کاربران جوملا در ایران، حداقل قدر این زحمات بی منت رو بدوند!!! و به سادگی از کنار اینهمه خدمت و زحمت ، رد نشن!!!(که واقعا بی انصافی و جفای بزرگی هست .اگر این چنین باشه!!!!)

واقعا برای انتشار این سرویسها ، چه بی خوابیها و از چه تفریحاتی که زده نشده، تا اینها کارشون به بهترین نحو تموم بشه و به رایگان منتشر بشه....(فقط و فقط به دلیل همون شعار خودمون»»» اینترنت را از وجود دزدان پاک خواهیم کرد!!«««««

:hehe::auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

موفق باشید و سربلنذ

یاحق

واقعاً ممنونم

نميدونم چطور از شما تشكر كنم

مرررررررررررررررررررررسي

واقعاً ممنونم

نميدونم چطور از شما تشكر كنم

مرررررررررررررررررررررسي

برای تشکر از می پسندم یا امتیازدهی استفاده کنید دوست عزیز

از ارسال اسپم خودداری فرمایید

متشکرم

به قول این اجنبیا » اوه مای گاد:78:

شما که مدیر انجمن هستید چرا دیگه اسپم می دهید دوست گرامی ؟؟؟!!!

شما که مدیر انجمن هستید چرا دیگه اسپم می دهید دوست گرامی ؟؟؟!!!

برادر گرامی ...اگر قرار باشه هرچیزی رو اسپم حساب کنید.که باید دم در انجمن 30-40 تا سگ بذاریم تا پاچه ی هرکسی رو که (پست ) میزنه بگیرن، تیکه پاره شون کنن کـــــــــــــــه....!!!!

عجبا!!

:nasihat:

بابا دیگه شما کی هستین . نمیدونم ازتون چه جوری تشکر کنم فقط میتونم بگم خداییش کارتون بیسته

عالیییییییییی دسته همه دست اندرکاران درد نکنه. واقعا ایول داره. :128fs318181: :35:

حالا چرا شیلنگ؟

من دقیقا متوجه نشدم :33:

:nasihat:

زیاد بهش فکر نکن، شما خواستی بزار لوله:didi: خرطوم:didi: ناودون:didi:

معمولا کارهای بی ارزشی که افراد بی علم و دانش به قیمت نجومی به کاربر بی خبر میفروشند دارای ویژگی های زیر است:

• نام های پر ملات میزارند و دهن پر کن که بگن مثلا خیلی چیز خفنیه!
  • اسم خودشون هم زیرش میزارند که بگم ما کسی هستیم تو دنیای نت!
  • قیمت نجومی میزارند که بگن ارزشمنده!

ما اینگونه کارها را (تاکید میکنم فقط اینگونه کارها را):

• نامهای کم ملات میزاریم که بگیم اصلا چیز خفنی نیست فقط فارسی شده!
  • اسم خودمون رو زیرش نمیزاریم که ابرومون بره!
  • رایگان میدیم که بگیم بی ارزشه!

آخه من چقدر به شما ها بگم .... وقتی من 2 روز نتو نت نیستم از این کارا نکنین .... نامردا ... چرا همه چیزای خوب رو وقتی من نیستم میارین ؟

اگه دستم بهتون نرسته.....shotup:hooom::nasihat:

خوب بهرام جان اینجور چیزا امکانش زیاده ، منم مثل شما وقتی میرم یه جایی ( که اینبار رفته بودیم 1 هفته مشهد ) انجمن پر میشه از هدیه و 1000 خبر داغ و .... ، خوب در اصل میشه گفت شانس نداریم :didi:

سلام

میگن که وقتی به کسی احترام می گذاری (( صرفنظر از اینکه احترام شونده جنبه داشته باشه یا نداشته باشه)) که 100 البته کاربران این سایت همگی معرفت دارند و با جنبه هستند اول به خودت ارزش قائل شدی بعدش روح انسانیت رو به پرواز دراوردی.

وقتی از انسانی تشکر می کنی به یک شکل دیگه حرکت به کمال انسانیت رو به نمایش می گذاری و ...

همه اینها رو داشته باشیم و توسعه بدهیم تا انسانیت زنده بمونه

دست شما درد نکنه مدیر محترم

عالی بود از شما قدردانی میکنیم

از همه عزیزانیکه فعالیت کردند و تشکر کردند بابت حرکات عالی شما و این سایت تشکر می کنیم

که تشکر از انسانها تشکر از خداوند است

موفق باشید

همین که این کارهای صورت می گیره وقدرت رو به دیگران نشون می دیم وکارهای مثبت انجام می دین برای پرچم بالا بودن کافیه:128fs318181:

برای بالا بودن پرچم نیازی به این کارا نیست ، پرچم جوملا فروم خدا دادی بالاست:128fs318181:

اینکارو میکنیم تا مردم شریف رو آگاه کنیم تا یک عده از نا آگاهی مردم سودهای کلان به جیب نزنن shotup

سلام بابت این سیستم خیلی خوب ممنون !

چند تا سوال داشتم

1- باکس قرمز رنگ رو میخوام به سمت راست تغییر بدم ؟ پیداش نمیکنم

joomlaforum.ir_13545658371.jpg

2-با تعویض قالب سایت این باکس هم از بین میره ! راهی هست که قالب رو عوض کنی و این باکس هم روی تمپلت قرار بگیره ؟

سلام

خسته نباشید

دوستان اگه میشه درمورد روش نصب این سیستم یه توضیحی بدید.

من دانلود کردم و نصب کردم جوملا نصب شده چجوری باید این امکان را توش فعال کنم؟

ممنون میشم اگه کسی در جریان هست راهنمایی کنه.

خیلی کارم فوریه . ممنون از لطفتون

آقا من می خوام نصبش کنم با مشکل در اس کیو ال مواجه می شم کسی هست که کمکم کنه ؟

آقا من می خوام نصبش کنم با مشکل در اس کیو ال مواجه می شم کسی هست که کمکم کنه ؟

با سلام و خوش امد به جوملا فروم

چه خطایی میگیرید خطا رو بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

آیا این افزونه زیبا و کارآمد برای جوملا 2.5 هست ؟ این افزونه یک جور آفر ساز محصولات هست ؟

آیا این افزونه زیبا و کارآمد برای جوملا 2.5 هست ؟ این افزونه یک جور آفر ساز محصولات هست ؟
جوم شاپینگ ، ویرچومارت red shop و...

جوم شاپینگ ، ویرچومارت red shop و...

من متوجه نشدم داداش منظورتو میشه توضیح بدی سوالمو ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری