saber

جوم سوشیال فارسی آخرین نسخه همراه با آموزش اختصاصی انجمن جوملای ایران

83 پست در این موضوع

فایل زبان بروز رسانی شد میتونید دریافت کنید برای اون مشکلتونم فک میکنم راه حلش ایـــــن باشـه...

ممنونم ازت.ولی راه حل اون مشکل فکر نمیکنم این باشه.چون اصلا به هم ربطی نداره.شما این کامپوننت رو نصب کردی؟مشکلی برات نداشته تو ارسال وضعیت ؟

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این فایل هایی که دادی رو باید تو کدوم پوشه جایگزین قبلیاش کنم؟؟

1 کاربر پسند دیده است

این فایل هایی که دادی رو باید تو کدوم پوشه جایگزین قبلیاش کنم؟؟

باید به پوشه زبان برید و از اونجا درست کنید...

1 کاربر پسند دیده است

باید به پوشه زبان برید و از اونجا درست کنید...

خوب همین دیگه.پوشه زبان کجاست.؟اینو پیدا نمیکنم:dadad4::dadad4:

1 کاربر پسند دیده است

خوب همین دیگه.پوشه زبان کجاست.؟اینو پیدا نمیکنم:dadad4::dadad4:

شما به اسم فایل زبان نگا کنید و در پوشه زبان خود جوملا دنبالش بگردید پوشه language جوملا توی روت سایتتون فایلهای زبان پس از نصب کامپوننت به اونجا منتقل میشن....

1 کاربر پسند دیده است

سلام به همه

بچه ها این جوم سوشال یک کامپوننت تجاری هست آیا اگه من تو سایتم استفاده کنم امکان داره که سایتم بسته شه ؟ یا مثلا اگه قالب غیر لایسنس داری استفاده کنم همچین امکانی وجود داره؟:33::33::auizz3ffy9vla57584x

1 کاربر پسند دیده است

ممنون بابت این افزونه

مشکلی که هست اینه که منوی داخل سایت فارسی نشده

چطوری میشه فارسیش کرد؟

http://civila.ir/1391-07-30-14-15-37/groups/mygroupupdate.html

برای فارسی کردن منوها از مدیریت جوملا به منوها برید و از قسمت منوهای جومسوشیال میتونید اونجا ویرایش کنید و فارسیشون کنید...

1 کاربر پسند دیده است

لطفا کمکم کنید

در چه مورد کمک کنیم دوست خوبم اگر منظورتون در مورد همون پیام خ هست که فرستادید پاسخ دادم...

1 کاربر پسند دیده است

کامپوننت جومسوشیال خودش داری قالب اختصاصی هستش که در واقع روی قالب جوملایی که نصب کردیم میاد

قالب جوم سوشیال هم دارای موقعیتهای ماژول هستش ولی اگر بخواین در مدیریت ماژولها ماژولی را در یک موقعیت نمایش بدید

در لیست موقعیتهای قالب جوملا موقعیتهای قالب جوم سوشیال نمایش داده نمیشه تا ماژولی رو در اون موقعیت منتشر کنیم

اما راه استفاده از اون موقعیتها خیلی ساده هستش فقط کافیه موقعیتهای قالب جوم سوشیال رو نگاه کرده با همون کد معروف

?tp=1

بعد برای اینکه یک ماژول در اون موقعیت نمایش داده بشه کافیه در موقعیت نمایش ماژول موقعیت جوم سوشیال رو بطور دستی بنویسیم

به همین سادگی...

1 کاربر پسند دیده است

براي راست چين كردن قالب و فارسي سازي كامل بخش كاربري چه كار بايد كرد ؟

چون قالب در بخش كاربري كاملا راستچين نيست و بعضي از قسمتها بهم ريخته هستش.

1 کاربر پسند دیده است

براي راست چين كردن قالب و فارسي سازي كامل بخش كاربري چه كار بايد كرد ؟

چون قالب در بخش كاربري كاملا راستچين نيست و بعضي از قسمتها بهم ريخته هستش.

اگر منظورتون منوها هستش اونها رو میتونید از مدیریت جوملا منوهای جوم سوشیال رو فارسی کنید

اما راست چینش اگر اونی رو که در سایت استاد طالبی منتشر شده نصب کردید کاملا راست چین هستش ولی اگر از جای دیگه گرفتید دمو بذارید راهنمایی کنیم

1 کاربر پسند دیده است

خب این رو راست چین نکردن اونی رو که ما گذاشته بودیم کاملا راست چینه خودمونم ازش استفاده کردیم

شما برای اینکه راست چین بشه به فایل style.layout.css خط 39 برید این خط کد هست

#community-wrap {
   text-align: left;
}

اونجا left رو به right تغییر بدید

سلام

چطور میتونم ابعاد عکس هایی رو که در سایت کاربران پست میکنند رو بزرگتر کنم؟ چون اندازش کوچیک و تامبنیل هست

چطور میتونم مورد بالا رو لینک کنم به پست اصلی (دو مورد بالا دقیقا مثل فیس بوک)

چطور میشه فایل های ویدئو از سایت هایی مثل آپارات و مهر و .. رو هم بهش اضافه کرد در بخش ویدئو ؟

با تشکر

سلام

ابعاد عکس رو چون جومسوشیال همه مطالب رو تصاویر رو در فید خبری میاره اونجوری کوچیک هستش برای اون کار باید تغییراتی در ساختار برنامش ایجاد بشه که نیاز به اشنایی و مهارت داره

مورد دومتون رو متوجه نشدم کجا رو میخواین تغییر بدین؟ برای ویدئوها هم افزونه ای ندیدم احتمالا هم باشه ببینم چیزی براتون معرفی میکنم

باسلام در هنگام نصب زبان این خطا رو میده :

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

باسلام در هنگام نصب زبان این خطا رو میده :

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

فایل زبان رو بطور دستی در کامپوننتتون قرار بدید و کامپوننت رو نصب کنید آمادش رو هم میتونید از پی سی جوملا دانلود کنید

سلام

چطور میتونم ابعاد عکس هایی رو که در سایت کاربران پست میکنند رو بزرگتر کنم؟ چون اندازش کوچیک و تامبنیل هست

چطور میتونم مورد بالا رو لینک کنم به پست اصلی (دو مورد بالا دقیقا مثل فیس بوک)

چطور میشه فایل های ویدئو از سایت هایی مثل آپارات و مهر و .. رو هم بهش اضافه کرد در بخش ویدئو ؟

با تشکر

سلام

ابعاد عکس رو چون جومسوشیال همه مطالب رو تصاویر رو در فید خبری میاره اونجوری کوچیک هستش برای اون کار باید تغییراتی در ساختار برنامش ایجاد بشه که نیاز به اشنایی و مهارت داره

مورد دومتون رو متوجه نشدم کجا رو میخواین تغییر بدین؟ برای ویدئوها هم افزونه ای ندیدم احتمالا هم باشه ببینم چیزی براتون معرفی میکنم

اگر مدیر نبودید می گفتم اسپم دادید شاید !

سلام.من جوسوشیال رو نصب کردم.ولی برای ثبت نام میگه تابع ایمیل شما رو نمیخونه.مشکل کجاست؟

با تشکر

سلام.من جوسوشیال رو نصب کردم.ولی برای ثبت نام میگه تابع ایمیل شما رو نمیخونه.مشکل کجاست؟

با تشکر

سلام این مربوط به تنظیمات ایمیل شما در پیکربندی کلی هستش البته اگر روی لوکال هستید ان خطا طبیعیه روی هاست برطرف میشه

واااااااااااای

با عرض معذرت چه اندازه این سرور سرعتش پایینه

منظورتون از این ارسال چیه دوست عزیز؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری