rezabaghaie

اشکال در نصب قالب!

12 پست در این موضوع

سلام

عکس زیر گویای مشکل من هست!!!!

joomlaforum.ir_13465080341.jpg

به هاست دسترسی ندارم!سایت شرکته- جومفا هم هستش!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اول جوملا رو به به نسخه آخرش بروز کن (این برای امنیت):hooom: و وقتی هم دمو میزاری نسخه جوملا رو اونقدر تابلو اون بالا نزارshotup

بعدش هم ببینید که بسته قالب (فایل زیپ) دارای رمز نباشه و هم اینکه توی چندتا پوشه تو در تو قرار نگرفته باشه:j58r36j3gcr4suxymup

منظور گروه مترجم هست.منظور از نسخه اول هم 1.5 هست که توصیه میشه به 2.5.6 ارتقا بدی

نصب از آدرس رو هم تست کن

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

دلیل اینکه هیچ قالبی نصب نمیشه چیه؟

تاپیک آموزش ارتقا جوملا رو میگید!

راستی تیم ترجمه فرق میکنه وقتی آپدیت کنم میشه همون قبلی یا جدید؟

افزونه ی خاصی نصب کردی؟تغییراتی در تنظیمات کلی دادی؟فایلی رو پاک یا ویرایش نکردی؟و شاید هم دستکاری دیگران در فایلها.

این سایت رو تازه گرفتم - قبلا کار میکرده! واسه همین نمیدونم چه بلاهایی سرش دراوردن!

فکنم مشکل از سطخ دسترسی باشه! چجوری میتونم بدون ورود به هاست سطح دسترسی هارو تغییر بدم؟

سلام. تازگی ها سایتتون را انتقال ندادید؟ ببینید ftp فعال هست یا خیر؟

موارد زیر را هم در نظر بگیرد:

خطای معروف عدم جابجایی و نصب نشدن الحاقات ، این نکات رو در نظر بگیرید :

1- دسترسی پوشه ها رو چک کنید که قابل نوشتن باشن ، برای چک کردن میتونید تو منو "راهنما" ، گزینه "اطلاعات سیستم" رو بزنید و از تب "سطح دسترسی فهرست" دسترسی پوشه ها رو ببینید و در صورت لزوم می تونید از سی پنل پرمیشن های پشه ها رو عوض و 777 کنید و دوباره چک کنید که تمام پوشه ها قابل نوشتن باشن و تو تنظیمات اصلی چک کنید که FTP روی خیر باشه

2- مسیر پوشه کش ، TMP رو چک کنید تو فایل CONFIG ، مثل var $log_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\logs'; و var $tmp_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\tmp'; من از ومپ سرور استفاده می کنم و تو پوشه joomla نصب کردم

3- تو تنظیمات اصلی FTP رو بله کنید و تنظیماتشو انجام بدید

فعال بودن FTP = بله

هاست FTP = اسم سایت مثلا Yahoo.com

پورت FTP = 21

نام کاربری FTP = نام کاربری که برای ورود به سی پنل استفاده می کنید

رمز عبور FTP = رمز ورود به سی پنل

ریشه FTP = اگر ادرس در سی پنل و در ریشه هست = public_html

البته بهتره گزینه آخر رو تنظیم نکیند ، چون خود سیستم به صورت اتوماتیک پیدا می کنه

4- تو فایل CONFIG چک کنید که اطلاعات FTP درست وارد شده و var $ftp_enable برابر 1 باشد و اطلاعات درست باشد

5- فایل CONFIG رو از روت جوملا دانلود کنید و اون رو از هاست پاک کنید ، تو سیستم چک کنید و دوباره آپلود کنید

6- در مواقعی که FTP روی خیر یعنی غیر فعال است از طریق فایل Config یک بار اون رو فعال کنید و البته با دانلود و اپلود مجدد و بعد تو تنظیمات اصلی دوباره اون رو غیر فعال کنید !!

7- در بعضی از مواقع سیستم پلاگین ارث بری رو فعال کنید"

یا علی

چک کردم فایل template غیر قایل نوشتنه!

به هاست دسترسی ندارم میشه از خود جوملا تغییر داد؟

سلام. بله

برای اینکار باید کامپوننت extplorer را نصب کنید تا بتونید به هاست دسترسی پیدا کنید.

زندگیتان سپید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری