arses

متا تگ های جوملا

11 پست در این موضوع

با سلام

میخواستم بدونم متا تگهای اصلی جوملا رو بهم بگید کجاست؟

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
 <meta name="keywords" content="" />
 <meta name="robots" content="index, follow" />
 <meta name="description" content="" />
 <meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management. Translated By JoomlaFarsi.com" />

میدونم میگید از نظر اخلاقی مورد داره اما من می خوام متا تگ های خودم رو دستی وارد کنم میشه کمک کنید ؟ و اینکه فایل head توی قالب deafult جوملا 2.5 رو من نمی تونم meta tag های خود جوملا رو که دوستانتون نوشتن پیدا کنم. چون می خوام متا تگ رو به صورت دستی خودم وارد کنم.

و الان این کار رو انجام دادم اما چون تو فایل head پیدا نکردم الان 2 تا meta tag description daram

2 تا meta tag keyword , robot دارم میخاستم حذفشون کنم راهنمایی می کنید؟

اگه میدونید به صورت خصوصی بیان کنید با تشکر از راهنمایی های دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متاتگها به صورت اتوماتیک در header توسط جوملا قرار میگیرند شما نمیتونید دلخواه از خودتون چیزی قرار بدید

ولی این قابلیت رو جوملا داره برای هر صفحه ای که میخواید meta keyword و meta description دلخواه خودتون رو بزارید جالا من دلیل اینکه بخاید حذف کنید یا کار دیگه ای کنید رو نفهمیدم

دوست من چرا نمیشه ؟؟ من انجام دادم شد و جوملا سورس متن بازه واسه همین گفتم چون اینجا بچه ها از core joomla هم سر در میارن.

اگه نمیشه تغییر داد کد نویس ها چه جوری نوشتن پس جواب منطقی بدید ما هم قبول کنیم مثلا بگید خلاف قوانین بگیم!! و نگید نمیشه!!!

حرف من رو از بی ادبی لفظی ندونید می خوام راهنمایی بشم که شما میگید نمیشه ممنون از پاسخت داداش.

مشکلی از نظر خلاف قوانین بودن نیست .. منظور من اینه که همینطوری نمیتونید از خودتون بدون آشنایی با فریم ورک جوملا هر جایی چیزی اضافه و کم کنید ..

همونطور که خودتون آزمایش کردید و اشاره کردید که متاتگ هایی که قرار دادید الان 2 تا از هر کدوم میاد! خب این یعنی که جای درست قرار ندادید و تغییر لازم رو اجرا نکردید

شما اول مشخص کنید چه متا تگهایی میخاید قرار بدید که راهنمایی کنیم خدمت شما .. چرا که متا تگهای key word و description و robot به صورت پیشفرض هست و بسیار هم انعطاف پذیر عمل میکنند و اگر حذفشون کنید عملا توی سئو به مشکل خواهید خرد.

خوب اره من همین جای اصلی این ها رو می خوام ببینید

نسخه 2.5.6 از جوملا فارسی و قالب پیش فرض خود جوملا

جایی که من برای تغییرات اعمال کردم توی Template قالب پیش فرض yougrids قسمت yjsgcore و فایل yjsg_head.php من به head این فایل meta tag های خودم رو اضافه کردم که با meta tag های جوملا میشه دوتا من جای اشتباهی اینکارو نکردم درواقع فایل اصلی رو که meta tag های خود جوملا هست رو پیدا نکردم و حالا از شما کمک میخوام که اینجا رو راهنمایی کنید و من بتونم meta tag های جوملا رو ببینم و همونجا meta tag های دیگر رو هم که می خوام اضافه کنم.

با تشکر.

برای تغییر در متاهای پیشفرض و یا اضافه و کم کردن اونها این دو فایل رو باید ویرایش کنید:

libraries\joomla\document\html\renderer\head.php

libraries\joomla\document\document.php

ایول مهندس همینجاست .

مهندس جان برای هر قالبی فرق نمی کنه ؟

yougrid باشه یا shaper ؟

نه داداشم اینجا واسه core جوملاست تو نسخه اصلی هم من چک کردم همینه ربطی به قالب نداره تو قالب یه فیل دیده میشه برای head اما اینجا اصله کاریه داداش.

سلام استاد طالبی.ببخشید چگونه میتونم meta title تمامی صفحات سایتم رو خودم بزارم؟در حال حاضر وقتی در k2 عنوان مطلب رو میگذارم همون عنوان مطلب به طور خودکار برای meta title هم استفاده میشه ولی میخوام meta title ها رو خودم بزارم.و یه سوال دیگه اینکه چگونه ادرس url صفحات سایتم رو خودم بزارم نه اینکه از مستعار عنوان یا عنوان مطالب استفاده بشه؟با تشکر فراوان

افزونه ی sh404sef نصب کنید . توی مارکت انجمن دیدم دوستا گذاشتن 

هم متا ها رو میتونید تغییر بدید هم ادرس url

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری