ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستانی که با نصب پلاگین زرین پال نسحه دوم نیز دوچار مشکل شدند و دوباره ارور داده شده بود

مراحل زیر را بررسی کنن مشکل حل خواهد شد من انجام دادن بعد از دور روز درگیری آخر ردیف شد

ببینید فایلی وجود داره به نام nusoap.php که در پوشه ای قرار داده که کلاس ها قرار داره اونا باید بر دارین کپی کنید تاکید می کنم کات نه کپی کنید در یه پوشه بالا تر اون جایی که فایل پلاگین زرین پال به همراه فایل xml اون باهاشه اونجاس کپی کنید

آدرسش می شه این :

/domains/sitename.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/

تو این آدرس باید کپی کنید

که site name اسم سایتتونه

بعد یه کار دیگه هم باید بکنید

باید به شرکت ارائه دهنده هاستتون بگید اینا را واستون فعال کنه :

اکستنشن

Soap

و تابع

fsockopen

که مال باز کردن سوکته یا عامیانش می شه باز کردن درگاه هستش

بعد که فعال شد همه چی ردیفه میتونید به درگاه وصل شید

ویرایش شده در توسط reza_101010

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

یک نکته اگر کسی لینک فایل رو د اشته باشه بدون خرید میتونه فایل رو دانلود کنه؟

سلام من چند سوال در مورد این افزونه دارم :

1- امکان اتصال به سیستم پرداخت بانک ملت وجود داره ؟

2- دمو آنلاین از این افزونه دارید ؟

سلام

عذر میخوام یه سوال داشتم. اگر من بخوام یه پلاگین برای اتصال افزونه به درگاه جهان پال برام بنویسید.

کسی هست که این کار رو انجام بده برام؟ لطفا پیام خصوصی بدید. با تشکر.

چطوری میشه با این کامپوننت امکانی قرار داد که یک کاربر بیاد فایل اختصاصی خودش رو به اشتراک بگذاره و همه بتونن خریداری کنند و درصدی سود به صاحب فایل اختصاص پیدا کنه ؟

باسلام پس از درج مرچنت کد برای خرید که کلیک میکنیم خطای زیر رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید:

wsdl error: Getting http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl - HTTP ERROR: Couldn't open socket connection to server http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl prior to connect(). This is often a problem looking up the host name.

باسلام پس از درج مرچنت کد برای خرید که کلیک میکنیم خطای زیر رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید:

wsdl error: Getting http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl - HTTP ERROR: Couldn't open socket connection to server http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl prior to connect(). This is often a problem looking up the host name.

قابل توجه دوستان عزیزی که مشکل مشابه دارند این مشکل ناشی از

غیرفعال بودن ماژول soap و تابع fsockopen بروی سرور می باشد که می بایست توسط مدیر سرور انجام پذیرد

موفق باشیدgift

سلام تشکر بابت انتشار این افزونه gift

در قسمت انتخاب منبع ، فوکا دانلود رو نشون نمیده مشکل از کجاست

پلاگین فوکا دانلود نصب و فعال هست

از فوکا دانلود ورژن 2.1.8 استفاده میکنم

سلام

من میخوام سایت فروش فایل بزنم یعنی توسایتم اعضا بیان و عضو بشن و فایل بزارن واسه فروش و به ازای هر فایل فروخته شده ازطرف اعضا 20درصد به حساب من بیاد.

آیا این کامپوننت این قابلیت رو داره؟

خواهشا اگه این کامپوننت این قابلیت رو نداره خواهشا هرکی کاپوننتی داره که این قابلیت هارو داره کمکم کنه.

واقعا ازتون متشکرم دوستان

سلام

من میخوام سایت فروش فایل بزنم یعنی توسایتم اعضا بیان و عضو بشن و فایل بزارن واسه فروش و به ازای هر فایل فروخته شده ازطرف اعضا 20درصد به حساب من بیاد.

آیا این کامپوننت این قابلیت رو داره؟

خواهشا اگه این کامپوننت این قابلیت رو نداره خواهشا هرکی کاپوننتی داره که این قابلیت هارو داره کمکم کنه.

واقعا ازتون متشکرم دوستان

سلام

همه چیز این کامپوننت عالیه ولی نمی دونم جناب تارنتیون چه اصراری دارند که موارد زیر اعمال نشوند:

1- نشان دادن لینک دانلود پس از پرداخت برای دانلود به صورت فوری

2- ارسال لینک دانلود به ایمیل خریدار

3- ثبت و حفظ سوابق خرید کار ثبت نام کرده

4- امکان خرید هم با عضویت و هم بدون عضویت (میشه موقع خرید اطلاعات لازم برای ثبت نام هم گرفت تا اتوماتیک ثبت نام انجام بشه)

در واقع می خواهم بگویم تا این موارد در این کامپوننت لحاظ نشود، عملا برای هیچ کس کاربردی نبوده و حتی با کامپوننت های ضعیف تر هم قابل رقابت نخواهد بود.

به هر حال من دوستانه گفتم امیدوارم دلخور نشین:25:

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من میخوام سایت فروش فایل(فروش آنلاین) بزنم.

میخوام افراد بیان توسایتم عضو بشن و فایل بزارن واسه فروش.

میخوام قالب سایتم تقریبا مثه این عکس باشه:

11.JPG

و محیطی که اعضا میخوان فایل بزارن مثل این عکس باشه:

ersal.png

خواهشا هرکی میتونه واسه یه بارم که شده رایگان بهم کمکم کنه.

واقعا متشکرم.

ویرایش شده در توسط armannamdari67

سلام

از دوستان کسی که داره از این کامپونت استفاده میکنه لینکشو بگذاره تا دقیقاً متوجه بشویم چی هسته و حداقل بقیه دوستان متوجه بشوند که این کامپونت مشکلی نداره

یا حق

سلام

ببخشید

من میخوام سایت فروش آنلاین بزنم

میخوام ببنیم با این افزونه ها و ماژول ها میشه؟

من وقتی این افزونه رو نصب می کنم توی resource هیچ چیزی نمی بینم که انتخاب کنم. نه jdownloads نه چیز دیگه ای.

پلاگین ها رو هم نصب کردم و نباید مشکلی باشه اما ریسورس هیچ چیزی نشون نمیده

سلام دوستان

من کامپوننت pay per download رو نصب کردم درست کار میکنه

فقط مشکلی که دارم اینه که نمی دونم چطور پسوند IRR که برای ریال قرار داده شده رو تغییر بدم و قیمت هام مثلاً بصورت " 5000 ریال" نمایش داده بشه نه بصورت "5000 IRR "

سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری