ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

سلام دوستان کسی میدونه برای حذف دوصفر جلوی قیمت باید چیکار کرد؟(برای مثال من میخوام بنویسم 2000 تومان به این شکل نمایش میده 200.00 تومان )ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان کسی میدونه برای حذف دوصفر جلوی قیمت باید چیکار کرد؟(برای مثال من میخوام بنویسم 2000 تومان به این شکل نمایش میده 200.00 تومان )ممنون میشم راهنمایی کنید

دسترسی جوملا رو پ خ کنید چک کنم . باید تنظیماتش رو ببینم

دسترسی جوملا رو پ خ کنید چک کنم . باید تنظیماتش رو ببینم

برای شما در پیغام خصوصی آدرس مدیرت سایت را اسال کردم.تشکر از کمکتون

سلام ممکنه که همین حذف کردن دوتا صفر رو توضیح بدین؟

فکر میکنم مشکل خیلی ها باشه ...

سلام دوستان من آخرین ورژن فوکا دانلود رو هم نصب کردم اما در هنگام تخصیص منبع آیکون فوکا دانلود نمایش داده نمی شود.ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام من می خواستم ببینم برای سیستم zoo ّرای شرکت yootheme پلاگینش رو ندارید؟

جناب طالبی از افزونه بسیار کاربرید و درگاه زرین پل که براش نوشتید تشکرمی کنم

یه چیز عجیب:auau:

همون طوری که فرمودید هم از پوکا دانلود و هم از جی دانلود استفاده کردم یه فایل قرار دادم

در سایت منو از این کامپوننت ایجاد کردم ولی بعد از پرداخت مبلغ به سایت برمی گرده کد رهیگیری رو نشون می ده ولی لینک دانلود نشون داده نمی شه

این فروشگاه فایل روی جومالا 3.3 نصب میشد؟

خیر نسخه 2.5 است

جناب طالبی از افزونه بسیار کاربرید و درگاه زرین پل که براش نوشتید تشکرمی کنم

یه چیز عجیب

:auau:

همون طوری که فرمودید هم از پوکا دانلود و هم از جی دانلود استفاده کردم یه فایل قرار دادم

در سایت منو از این کامپوننت ایجاد کردم ولی بعد از پرداخت مبلغ به سایت برمی گرده کد رهیگیری رو نشون می ده ولی لینک دانلود نشون داده نمی شه

لینک دانلود نمایش نمیده بلکه کاربر باید مجدد فایل مربوط را در سایت شما پیدا و روی گزینه دانلودش کلیک کنه

چقدر پیچیده هست این کامپوننت ! روش کارش چیه؟

من میخوام یه فایل دانلودی رو تو سایت برای فروش بزارم.

گیج شدم کلا!

باعرض سلام

بنده یک سایت جوملا و یک درگاه از جهان پی دارم

ماژول های پرداحت جهان پی را دانلود و نصب کردم ولی برای پرداخت به ازای دانلود جواب نگرفتم

لطفا اگر کسی نحوه نصب کامل این ماژول ها را می داند راهنمایی کند

آموزش کامل میخواستم بدونم کجا اشتباه میکنم .

وقتی مجموعه می سازم و از سایت دانلود می شود فرم می آید و زمان پرداخت خطای soap می دهد

مشکل نه از سایتمه نه از isp و نه از ماژول

با سلام دوستان لطفا راهنمایی کنن من موقع نصب کامپوننت این خطا را میده (روی لوکال نصب میکنم)

Site error: the file C:\xampp\htdocs\joomlanews\administrator\components\com_payperdownloadplus\install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

با سلام دوستان لطفا راهنمایی کنن من موقع نصب کامپوننت این خطا را میده (روی لوکال نصب میکنم)

Site error: the file C:\xampp\htdocs\joomlanews\administrator\components\com_payperdownloadplus\install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

باید ioncube رو روی زمپتون فعال کنید از تاپیک زیر میتونید کمک بگیرید :

آموزش نصب ioncube بر روی xampp نسخه 1.7 به بالا _ اختصاصی انجمن جوملای ایران

با سلاممن از کامپوننت jdownload استفاده می کنم و کامپوننت pay per download و پلاگین زرین پال رو از همینجا دانلود و نصب کردمو طبق آموزش ها پیش رفتم اما انگار pay per download کار نمی کنه و لینک ها بدون تغییر و یا بدون ارجاع به زرین پال دانلود می شوند.حتی فروش محتوای جوملا هم کار نمی کنه.ممنون می شم راهنماییم کنید، کار دیگه ای باید انجام بدم؟

با عرض سلام برای تمامی کاربران جوملا فروم

دوستان بهترین افزونه برای فروش فایل j2store هست بنده در سایت خودم از اورجینالش استفاده می کنم و تا الان هم مشکلی نداشتم .

بدورد

سلام

من برای فروش فایل در سایتم طبق گفته دوستان j2store نصب کردم.فارسی ساز هم نصب کردم،خود افزونه رو از سایت اصلی دانلود کردم و بدون هیچ اروری نصب شد

مشکلم اینه که توی مدیریت مطالب گزینه j2store نمیاد که مطلبمو فروشی کنم

چیکار کنم اخه؟

سلام

من برای فروش فایل در سایتم طبق گفته دوستان j2store نصب کردم.فارسی ساز هم نصب کردم،خود افزونه رو از سایت اصلی دانلود کردم و بدون هیچ اروری نصب شد

مشکلم اینه که توی مدیریت مطالب گزینه j2store نمیاد که مطلبمو فروشی کنم

چیکار کنم اخه؟

درود

در ابتدا شما باید از منوی کامپوننت ها وارد تنظیمات فروشگاه شده و تنظیمات پایه ای رو انجام بدید بعدش گزینه های فروش به مطالبتون اضافه میشه

ضمنا شما سوالتون رو باید در تاپیک زیر دنبال کنید این تاپیک محل مناسبی نیست :

مهم سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

موفق باشید

یک پلاگین داره که روی ادیتور قرار می گیره اگر نشده احتمالا فعال کردن میخواد ولی همیشه بعد از نصب خودش فعال میشه

سلام

بعد از کلیک روی پرداخت انلاین کدهای زیر ظاهر میشه

منبعي كه قصد داريد به آن دسترسي پيدا كنيد نياز به خريد يكي از مجوزهاي زير را دارد:

دانلود آزمایشی

قيمت : 1000 IRR

زمان انقضا : 365 روز

دسترسي براي دانلود Ù…Ø*دود شده است به تعداد: 5

شما نیاز به پرداخت جهت دریافت این آموزش دارید.

پس از پرداخت لینک دانلود در اختیار شما قرار داده میشود

پرداخت آنلاين

کد مرچنت درسته

نسخه 2 افزونه هم نصبه

در فروم هم نتونستم عکس پیوست کنم چون خطای

Fatal error:

Could not create file system directory to hold your attachment.

Unable to proceed with save while $errors array is not empty in class vB_DataManager_AttachmentFiledata in [path]/includes/class_dm.php on line 849

ظاهر شد

چکار کنم برای زرین پال؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری