ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

این نسخه رایگانشه ضمنا من هم لایسنس دارم

پلاگین های پرداختش هم برای تمام بانکها قبلا آماده شده ولی تجاریه که باید خریداری کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ببخشید

از زحمات شما بسیار سپاسگذارم

اما کامپوننت pay per download بر روی دامنه من نصب نمیشه و پیغام internal server error میده

در apache هم پیغام زیر صادر میشه

Premature end of script headers: index.php,

میشه کمکم کنید؟

در ضمن از جوملا 2.5 استفاده می کنم.

ببخشید دوستان چرا کسی جواب نمیده

خواهشا دوستان جواب سوالات و مشکلات را بدن

من تنظیم کردم مطلب را بفروشم و پلاگین ذرین پال و بقیه پلاگین ها را هم دانلود کردم و زمانی که میخوام پرداخت آنلاین را انجام بدم و روی پرداخت آنلاین کلیک می کنم این خطا را میده

خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

وب سرويس نامعتبر است

ببخشید دوستان چرا کسی جواب نمیده

خواهشا دوستان جواب سوالات و مشکلات را بدن

من تنظیم کردم مطلب را بفروشم و پلاگین ذرین پال و بقیه پلاگین ها را هم دانلود کردم و زمانی که میخوام پرداخت آنلاین را انجام بدم و روی پرداخت آنلاین کلیک می کنم این خطا را میده

تنهای زمانی خطای وب سرویس میگیرید که زرین پال دامنه شما رو شناسایی نکنه:

1-یا مرچنت کد خودتون رو اشتباه وارد کردید

2-یا آی پی هاست خودتون رو اشتباه به زرین پال اعلام کردید

تنهای زمانی خطای وب سرویس میگیرید که زرین پال دامنه شما رو شناسایی نکنه:

1-یا مرچنت کد خودتون رو اشتباه وارد کردید

2-یا آی پی هاست خودتون رو اشتباه به زرین پال اعلام کردید

متشکر آقای طالبی

من همه اطلاعات را درست و دقیق وارد کردم و حتی تو زرین پال هم همه چیز را درست اعلام کردم

؟؟؟؟

سپاس

ببخشید یک مشکل جدید

این ارور مال چیه - سایتم باز نمیشه اینو می نویسه :

Warning: require_once(/public_html/components/com_alphauserpoints/helper.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /public_html/plugins/content/sysplgaup_raffle/sysplgaup_raffle.php on line 56

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'public_html/components/com_alphauserpoints/helper.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in/public_html/plugins/content/sysplgaup_raffle/sysplgaup_raffle.php on line 56

پلاگین های پرداختش هم برای تمام بانکها قبلا آماده شده ولی تجاریه که باید خریداری کنید

می شه لینک خریدشون رو هم بذارین

یه توضیحی کلی هم بدین که کلا برای استفاده از پلاگین زرین پالی که گذاشتین چی کار باید کنیم؟ منظورم طرز استفاده از پلاگین نیست ها! طرز استفاده از زرین پاله؟ :didi: یعنی کلا باید تو زرین پال چی کار کنیم؟ چه جوری تو زرین پال ثبت نام کنیم؟ چه مراحلی داره کلا؟

ممنون برای یه کاراجتماعی خیلی به این نیاز داشتم

می شه لینک خریدشون رو هم بذارین

یه توضیحی کلی هم بدین که کلا برای استفاده از پلاگین زرین پالی که گذاشتین چی کار باید کنیم؟ منظورم طرز استفاده از پلاگین نیست ها! طرز استفاده از زرین پاله؟ :didi: یعنی کلا باید تو زرین پال چی کار کنیم؟ چه جوری تو زرین پال ثبت نام کنیم؟ چه مراحلی داره کلا؟

ممنون برای یه کاراجتماعی خیلی به این نیاز داشتم

خرید پلاگین تجاری در این لینک

باید در سایت زرین پال ثبت نام کنید به این لینک

فقط کپی کارت ملی و شناسنامه مورد نیاز

و بعد از ثبت نام و تایید سایت شما یک کد 36 رقمی بعنوان مرچنت کد به شما میدند که باید در افزونه ثبت کنی . برای پرداخت وجه انلاین

Warning: require_once(/public_html/components/com_alphauserpoints/helper.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /public_html/plugins/content/sysplgaup_raffle/sysplgaup_raffle.php on line 56

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'public_html/components/com_alphauserpoints/helper.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in/public_html/plugins/content/sysplgaup_raffle/sysplgaup_raffle.php on line 56

این ارور برای الفایوزر پوینت هستش که فایل مورد اشاره رو پیدا نمیکنه .. ناقصه

سلام دوستان.من همه مراحل رو رفتم طبق آموزش هایی که دادید اما به محض این که وارد صفحه مربوط به توضیحات میشم لینکی برای خرید فایل وجود نداره؟ مشکل از کجاست

منبعي كه قصد داريد به آن دسترسي پيدا كنيد نياز به خريد يكي از مجوزهاي زير را دارد:

دانلود فایل تست

قيمت : 1000 IRR

زمان انقضا : 1 روز

دسترسي براي دانلود محدود شده است به تعداد: 5

منابع موجود براي اين مجوز

JDownload file : مقاله باغ شازده کرمان

با خرید حق عضویت فوق میتوانید به مدت یک روز و به تعداد 5 مرتبه فایل تست را دانلود کنید

پلاگین زرین پال رو نصب و فعال کنید حتما فراموش نکنید باید فعال بشه

در تنظیمات سیستم فروش فایل هم باید گزینه پی پال را خیر و استفاده از پلاگین پرداخت را بله کنید

سلام وقت بخیر

آقای طالبی من وقتی در قسمت منابع یک فایل جی دانلود برای دانلود را میزارم و بعد پرداخت میاد به دوتا کد میده و دیگه بر نمیگرده برای دانلود و وقتی مجددا میری به بخش دانلود بازم میگه دانلود کن

میشه راهنمایی کنید

سپاس

پس از پرداخت این پیغام را میده و دیگه نمیره برای دانلود و موقعی که میری به همون فایل جی دانلود را که پرداختش صورت گرفته بازم میگه پرداخت کنید

این افزونه را میشه تنظیم کرد که بعد از پرداخت فایل را بفرسته به ایمیل ؟

كاربر گرامي پرداخت شما با موفقيت انجام شد:

شماره رسيد ديجيتال شما: 5059cd34-****-****-****-6b3f5ee8aeb5

شماره فاكتور شما: *****2200

سلام . ابوالفضل جان . پلاگین زرین پال به درستی کار نمیکنه ظاهرا . بعد از پرداخت فقط دقیقا همون صفحه باز میشه بدون css .

نه نیما درسته مشکلی نداره

من تا حالا خیلی فروختم

ولی اگه شما میگی حتما چیزی هست :41:

پس تنظیم خاصی داره ؟ من پلاگین رو فعال کردم و مرچنت رو زدم .. حالا باید توی کامپوننت کار خاصی کنم؟

دوستان لطفا هر کسی میئوه تنظیمات این کامپوننت چطوره و علت مشکل من چیه راهنمایی کنید

پس از پرداخت این پیغام را میده و دیگه نمیره برای دانلود و موقعی که میری به همون فایل جی دانلود را که پرداختش صورت گرفته بازم میگه پرداخت کنید

این افزونه را میشه تنظیم کرد که بعد از پرداخت فایل را بفرسته به ایمیل ؟

كاربر گرامي پرداخت شما با موفقيت انجام شد:

شماره رسيد ديجيتال شما: 5059cd34-****-****-****-6b3f5ee8aeb5

شماره فاكتور شما: *****2200

پیشنهاد : دوستانی که با این افزونه کار کردند ، در صورت تمایل شروع به آموزش این افزونه کنند ، چون تاپیک های سوالات داره کم کم زیاد میشه

مانند : Rs Form Pro ...

دوست عزیز

آقا امیر حاجیان

مشکل شما کاملا حل شد

من میتوانم از این پس به کمک دوستان بیام ، اگر وقتم اجازه بده

موفق و پیروز باشید :ad54ad:

1 کاربر پسند دیده است

سلام دوستان من این کامپوننت رو نصب کردم و بعد که میخوام پرداخت آنلاین کنم به جای وارد شدن به صفحه این صفحه رو نشون میده

لطفا نگاه کنید.(توی پیوست ها):13::13:

من به این کامپوننت خیلی نیاز دارم لطفا مشکل رو بررسی کنید:bala::bala:

از طرفی من چطوری میتونم لینک دانلود فوکا رو توی یه مطلب بذارم که بعد از اینکه روش کلیک کردن همین کامپوننت فروش فایل شروع به کار کنه.؟؟؟؟:oom:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری