ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

سلام دوستان من این کامپوننت رو نصب کردم و بعد که میخوام پرداخت آنلاین کنم به جای وارد شدن به صفحه این صفحه رو نشون میده

لطفا نگاه کنید.(توی پیوست ها):13::13:

من به این کامپوننت خیلی نیاز دارم لطفا مشکل رو بررسی کنید:bala::bala:

از طرفی من چطوری میتونم لینک دانلود فوکا رو توی یه مطلب بذارم که بعد از اینکه روش کلیک کردن همین کامپوننت فروش فایل شروع به کار کنه.؟؟؟؟:oom:

تا جایی که یادمه، وقتی فوکا نصب باشه، خودش داخل ادیتور در کنار دکمه های "ادامه مطلب" و "تبدیل ویرایشگر " و.... یه دکمه به اسم خودش ایجاد میکنه....برای درج لینکهای دانلودی از ارشیو دانلود کامپوونت...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقای مردانه زاده ممنون ولی این یکی از مشکلات بنده بود

الان بزرگترین مشکل من اینه که وقتی روی لینک دانلود کیلک میکنند و بعد وارد میشوند و روی دگمه پرداخت کلیک میکنند با صفجه ای که در پیج قبلی پیوست کردم مواجه می شوند و وارد صفحه پرداخت نمیشود.

برای درج لینک دانلود در مطلب از پلاگین های زیر استفاده کنید ... هر دو پلاگین را نصب بفرمائید در زیر ویرایشگر یک دکمه اضافه میبشه که امکان قرار دادن لینک دانلود را برای شما فراهم می آورد:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13484970451.zip

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13484970452.zip

جناب طالبی عزیز

لطفا توجه کنید که سوال بنده چی هست!!!!!!!!!!

از اینکه پاسخ دادید ممنون هستم

ولی الان مشکل بنده این هست که نمیتونم وارد صفحه پرداخت بشم

یعنی وقتی روی پرداخت انلاین کلیک میکنم

توی یه صفحه سفید مثل اون صفحه که در پیج قبلی هست میرم

من میخوام این مشکل رو حل کنم>!

اون دو تا پلاگینی که هم دادی روی جوملای 1.5 نصب نمیشه و این خطا رو میگیره :

خطا! فایل نصب xml جوملا! در این بسته یافت نشد.

دوست ندارم اسپم ارسال کنم....

آقا اینجا کسی به این سوالای ما پاسخ بده ممنون میشم.

سلام . ابوالفضل جان . پلاگین زرین پال به درستی کار نمیکنه ظاهرا . بعد از پرداخت فقط دقیقا همون صفحه باز میشه بدون css .

مدیران عزیز دقیقا منم مثل آقا نیما این مشکل رو دارم

لطفا کمکم کنید

عکسش هم توی صفحه قبل پیوست کردم.

آقایون- عزیزان - اساتید - جوملایی ای ها ... این انجمن واقعا داره برای من خارج از حد انتظار ظاهر میشه به خدا....

این سوالات من درباره این کامپوننت هست اگر نمیتونید پاسخ بدید و یا اینکه وقتش رو ندارید تروخد تاپیک رو ببنید و یا اینکه یه آموزش کلی براش بذارید. :

1) وقتی رو پرداخت آنلاین کلیک میکنم به جای اینکه وارد صفحه درگاه پرداخت بشه وارد یه صفحه که آقای حبیب خدا گفتند میشه که بدون سی اس اس هست و همون صفحه قبلی رو لود میکنه.(البته بدون css)

2) آقای طالبی عزیز پلاگین هایی که دادید تحت هیچ شرایطی بر روی جوملا 1.5 نصب نمیشه.

3) آیا این کامپوننت تنظیمات خاصی داره ( به غیر از اون استفاده از پرداخت بله و حساب پی پال خیر)

من منتظر هستم بعد از 2 روز هنوز پاسخ خودم رو نگرفتم و به نظر اگر یه انجمن طی دو روز نتونه مشکل کاربران رو حل کنه خیلی اوضاعش جالب نسیت.

انتظاراتم از انجمن جوملا فروم خیلی خیلی بیشتر از این بوده و هست....

من تو انجمن جوملا جهانی تاپیک میزنم بعد 30 روز و چند بار پیگیری جواب نمیگیرم!! اونوقت شما میگی بعد از 2 روز جواب نگرفتیم فلانه!! عجب :bala:

پلاگین پرداخت برای جوملا 2.5 هست

شما گوش نمیکنی من چی میگم گازشو گرفتی واسه خودت میری؟ یه بار گفتم گزارش خطا رو حداکثر بزار اگر علاقه ای ندارید اینکار رو بکنید ارتباطی به من و مدیران و کاربران نداره!

کلیه تنظیمات مورد نیاز کامپوننت هم در پست اول هست

این تاپیک هم قرار نیز به فرمایش کسی باز و بسته بشه .. کلا 26 تا پست زدید تو انجمن یه جایی کارتون گیره قرار نیست برای انجمن وکاربرا و سایرین تعیین تکلیک بفرمائید ..

وای خدایا ...

آقای طالبی تروخدا به این سوال بنده توجه کنید ...

سوال اصلی من اینه :

من میگم وقتی روی پرداخت آنلاین کلیک میکنم صفحه بدون سی اس اس از صفحه میاد .....

جوملای بنده 1.5 هست....

اصلا اون ارور و از این داستانا رو ول کنید...

این سوال بنده رو پاسخ بدید...

کامپوننت درست برای 1.5 کار نمیکنه!!!!!!!!!!!

تا سال آینده میخاد این جمله رو تکرار کنید گوبا!!

من میگم وقتی روی پرداخت آنلاین کلیک میکنم صفحه بدون سی اس اس از صفحه میاد .....

برادر،دوست ، ارجمند با چه زبانی پاسخ شما رو بدم .. چرا جواب من رو نمیبینید شما؟؟؟

گزارش خطا را روی حداکثر قرار بدید بعد بتونم راهنمایی کنم و مشکل رو پیدا کنم .. شما که حرفه ای هستید باید بدونید تا زمانی که گزارش خطا روی حداکثر نباشه دلیل این مشکل شما رو نمیشه فهمید...

بعد زا فعال کردن لینک سایت رو هم باید بدید

با فونت درشت نوشتم ببینید

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

اقای طالبی فکر کنم ما دوتا آخر یخه به یخه میشیم :didi: ( شوخی)

اینم خطاهایی که میده به من

اینم آدرس سایت : http://www.redownload.ir

این بخشی که برای دانلود پولی هست : http://www.redownload.ir/%D8%AA%D8%B3%D8%AA.html ( روی اون فایل که گذاشتم کلیک کنید یوزر ورود : amir123 و پسورد : amir )

اطلاعات دیگه ای لازم هست بگید...

ممنون

آقای طالبی من از افراد دیگه برای این ارور سوال کردم گفتن که در کد نویسی این برنامه اشکال به وجود امده و چون قفل شده است باید خود شما که کامپوننت رو فراهم کردید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

ممنون .... من منتظر هستم هنوز ... :65d6a5d6s::37:

آقای طالبی من این کارو انجام دادم

پلاگین قبلی رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم مشکل پا برجاست....

:13:

ارسال شده در (ویرایش شده)

ابوالفضل جان من پرداخت رو میزنم مینویسه وب سرويس نامعتبر است .

دلیلش چیه؟

-----------------------------------------

من مشکلم حل شد .. مرسی.. دوباره دانلود کردم و حل شد .. ممنون عزیمز .

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

آقای طالبی تروخدا بابا یه ندایی و یه نگاهی هم به این مشکل ما بندازید ... به خدا من توی این فروم پیر شدم.... :nasihat:

کلیشه ای جمله ای رو گفتید و من هم نصب و اضافه کردم درست نشده الان من 3 روزه پای این سیستم و توی این فروم و این پیج هستم........

کسی نیست صدای مارو بشنوووووووووووووووووووووووووووه shotup:65d6a5d6s::37::13:

درود

بر حاج نمیای گل

آقا همنطور که گفتی خطا وب سرویس

این خطا

برمیگره به درگاهی که درخواست دادی

حالا یا کد رو استباه ست کرد

یا اینکه وب سرورویس وب سایت تغییر کرده هنوز تغییر ندادید

و

و

و

ولی برای رفع این مشکل ابدی بری تو زرین پالت تیک ها و درگاهاتو چک بررسی کنید

بدرود

دوستان کسی نیست مشکل من رو حل کنه....

چرا تاپیک من نادیده در نظر گرفته میشه....

:13::13::13::13::13::oom::oom::oom::oom::oom:

الان پلاگین هیچ مشکلی نداره .. اگه خطایی میگیرد متن خطا رو قرار بدید .. اسپم ندید در صورت تکرار موجب اخطار میشه

اینم خطاهایی که میده به من

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

اینم آدرس سایت : http://www.redownload.ir

این بخشی که برای دانلود پولی هست : http://www.redownload.ir/%D8%AA%D8%B3%D8%AA.html ( روی اون فایل که گذاشتم کلیک کنید یوزر ورود : amir123 و پسورد : amir )

به پیر به پیغمبر توی سایت من این مشکل داره چرا آخه اینطوری میگید .... من براتون متن خطا ارسال کردم .. اونوقت شما میگید خطایی نیست و خطایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عکس اون صفحه ای که خطا داره رو هم توی پیوست قرار دادم آقای مهنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من روی سرور سایتم یک بار دیگه با یه ساب دامین جداگانه جوملا 2.5 رو نصب کردم ولی باز هم دقیقا و دقیقا همین اروری رو که روی جوملا 1.5 بود در صفحه پرداخت آنلاین دریافت کردم.

لطفا راهنمایی کنید.

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::on RenderPaymentForm(/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onr enderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::on RenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/redownlo/domains/redownload.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

این خطا برای نسخه قبلی بود .. نسخه جدید رو دانلود کنید نصب کنید دیگه خطا نداره .. شما یه جای کارت مشکل داره بهتره به خودت رجوع کنی بجای پست الکی زدن ..

این خطا نشون میده شما داری نسخه قبلی رو نصب میکنی!! عجله نکن دقت کن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری