ابوالفضل طالبی

اولین افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای برای جوملا :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

326 پست در این موضوع

آقا حله درست شد... و بسیار هم تشکر و سپاس گذارم به خاطر رسیدگی به مشکل.

فقط یه انتقادی میکنم شاید سازنده باشه و شاید هم از روش بشه رد شد.

شما وقتی دارید یه کامپوننت رو تست میکنید و یا درست میکنید به جای اینکه تند تند بگید تاپیک نزن و پست نزن و الکی و از این حرفا...

یه کلمه میتونستید بنویسد نسخه در حال بازسازی و بروزرسانی است...

امیدوارم از این به بعد اینطوری به کاربران امید بدید به جای اینکه امیدشون رو کور کنید.

به هر حال از همه دوستان و مخصوصا جناب طالبی عزیز تشکر میکنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام .

دوستان یک مشکل دارم که به کمک نیازمندم .

من فوکارو نصب و طبق آموزش همه چیز رو رفتم و منو هم ساختم و همه چیز حله . ولی وقتی که میخوام دانلود کنم فایل رو ، به من noaccess میده و میگه

صفحه در دست نمیباشد .

یعنی من فایل رو انتخاب میکنم و دانلود رو هم میزنم و بعدش لینک که تغییر میکنه به payperdownlaod و noaccess رو میبینم . مشکل کار من از کجاست؟ دقیقا هم مثل راهنما دادم .

مرچنت هم درسته و همه چیز اوکیه . ممنون میشم که یک راهنمایی کنید .

من هم روی 1.5 مشکل دارم .. کسی از دوستان تونست با این مشکل کنار بیاد؟ واقعا درگیرم کرد .. ممنون میشم این مشکل رو کسی بتونه حل کنه

سلام ابولفضل جان الان با این کامپوننت دقیقا منم این مشکل @masoudline رو دارم ، چیکار کنم حل بشه نسخه جدید رو هم دانلود کردم یعنی امروز کلا دانلود کردم :37:

سلام

من سیستم نصب کردم ولی یک مشکل دارم

من می خواهم لینک دانلود پس از پرداخت داده شود

بدونه ثبت نام در سایت

ولی متاسفانه حتما باید ثبت نام صورت گیرد

کاربران من معمولا ایمیل ندارند

راهی داره که بدونه ثبت نام فایل دانلود شود

و هر کی خواست ثبت نام کند

خیلی مهم

سطح دسترسی روی عمومی و0است

کمک

سلام جناب آقای مهندس گرامی

خداوند به شما و خانواده عزیزتان عمر طولانی و زندگی شاد عطا کنه .

با این افزونه ای که قرار دادین واقعا مشکل من رو و حتی خیلی از جوملاکاران رو برطرف کردین . چنین افزونه ای با قیمتهای هنگفت داره عرضه میشه و شما چنین لطفی در حق ما کردین

فقط یک مشکلی دارم و میدونم خیلی انتظار زیادی هست . من جدیدا در درگاه پرداخت پارس پال عضو شدم و خود پارس پال افزونه درگاه جوملا رو رایگان داده . آیا این درگاه میتونه به افزونه ای که شما قراردادین مثل زرین پال و ... متصل بشه ؟

یا اینکه باید افزونه جدایی نوشته بشه ؟

اگر اینطوره آیا میتونید زحمت بکشید و برای پارس پال هم قرار بدین . خیلی خیلی از محبت شما ممنون و سپاسگزارم . همچنین از تمام مدیران و گردانندگان

https://www.parspal.com

ممنون از پاسخ شما

آقای مهندس میشه لطف کنید برای پارس پال هم برام انجام بدین چون من اشتراک پارس پال دارم . هزینه اش هر چی میشه پرداخت می کنم

یکی از سایتها گفته انجام میده ولی بهش اعتماد ندارم بخاطر امنیت . میترسم امنیتش رو نتونه برقرار کنه یا ....

خواهش می کنم برام انجام بدین و نا امیدم نکنید . لطفا

من از افزونه رایگان پرداخت پارس پال مخصوص جوملا 2.5 که خود پارس پال برام ارسال کرده استفاده می کنم . آیا میتونم از همون افزونه در این کامپوننت استفاده کنم ؟

ممنون میشم کمی سریعتر پاسخ بدین خیلی برام مهمه . ممنون

اگر نمیشه درگاه پارس پال قرار بدین ، یک سئوال دیگه دارم :

آیا میشه به فوکا دانلود متصل کنم و موقع دانلود از درگاه پارس پال استفاده کنم ؟

هم اکنون من فایلهای فروشی رو در فوکا قرار میدم و وقتی مشتری مبلغ رو واریز میکنه ، من اون مشتری رو ویژه می کنم تا بتونه دانلود کنه ولی ایراد اینکار اینه که این مشتری میتونه تمامی فایلها رو که مخصوص ویژه هاست دانلود کنه . آیا راهی به ذهنتون نمیرسه ؟

چون این افزونه واقعا چیزی هست که من نیاز دارم . لطفا راهنمایی کنید . به قرآن قسم که در طول 3 سال استفاده از جوملا ، این فقط سومین باره که یک سئوالی برام پیش اومده و کسی پاسخگو نبوده .

ممنون از تیم جوملا . البته از شما طلبی ندارم ولی خب ، به عنوان یک همکار جوملایی دارم خواهش می کنم .

دوستان سلام.

دو تا سوال داشتم. یکی اینکه وقتی خرید انلاین رو میزنی میگه سرویس نامعتبر است و دیگه اینکه پلاگین کی2 کار نمی کنه. نصبش کردم ولی کار نمی کنه و نمی شه مطالب کی2 را پولی کرد

با عرض سلام و خسته نباشید خدمات شما

من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و کامپوننت رو هم نصب کردم ولی وقتی پلاگین های افزودن در محتوا و پلاگین فوکا رو نصب می کنم دکمه اش زیر ویرایشگر اضافه نمی شه ، ضمنا تمامی پلاگین ها رو هم فعال کردم .

لطفا راهنمایی کنین .

ممنون از پاسخ شما

آقای مهندس میشه لطف کنید برای پارس پال هم برام انجام بدین چون من اشتراک پارس پال دارم . هزینه اش هر چی میشه پرداخت می کنم

یکی از سایتها گفته انجام میده ولی بهش اعتماد ندارم بخاطر امنیت . میترسم امنیتش رو نتونه برقرار کنه یا ....

خواهش می کنم برام انجام بدین و نا امیدم نکنید . لطفا

مشکلی نیست انجام میدم و رایگان برای استفاده قرار میدم که پولتون رو دور نریزید !! :128fs318181: فقط کمی صبر بفرمائید

اگر نمیشه درگاه پارس پال قرار بدین ، یک سئوال دیگه دارم :

آیا میشه به فوکا دانلود متصل کنم و موقع دانلود از درگاه پارس پال استفاده کنم ؟

هم اکنون من فایلهای فروشی رو در فوکا قرار میدم و وقتی مشتری مبلغ رو واریز میکنه ، من اون مشتری رو ویژه می کنم تا بتونه دانلود کنه ولی ایراد اینکار اینه که این مشتری میتونه تمامی فایلها رو که مخصوص ویژه هاست دانلود کنه . آیا راهی به ذهنتون نمیرسه ؟

چون این افزونه واقعا چیزی هست که من نیاز دارم . لطفا راهنمایی کنید . به قرآن قسم که در طول 3 سال استفاده از جوملا ، این فقط سومین باره که یک سئوالی برام پیش اومده و کسی پاسخگو نبوده .

ممنون از تیم جوملا . البته از شما طلبی ندارم ولی خب ، به عنوان یک همکار جوملایی دارم خواهش می کنم .

اینکار درست نیست و دردسر میشه بهتره منتشر باشید پلاگین پارس پل رو منتشر کنم برای این افزونه

دوستان سلام.

دو تا سوال داشتم. یکی اینکه وقتی خرید انلاین رو میزنی میگه سرویس نامعتبر است و دیگه اینکه پلاگین کی2 کار نمی کنه. نصبش کردم ولی کار نمی کنه و نمی شه مطالب کی2 را پولی کرد

چک کنید مرچنت کد را در پلاگین درست وارد کرده باشید .. مرچنت کد با کد پرداخت سریع متفاوته .. در سایت زرین پال IP شما اگر ادرست هم باشه این پیغام داده میشه بنابراین IP رو هم چک کنید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمات شما

من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و کامپوننت رو هم نصب کردم ولی وقتی پلاگین های افزودن در محتوا و پلاگین فوکا رو نصب می کنم دکمه اش زیر ویرایشگر اضافه نمی شه ، ضمنا تمامی پلاگین ها رو هم فعال کردم .

لطفا راهنمایی کنین .

ویرایشگر شما باید tinymce باشه ویرایشگرهای دیگه رو استفاده نکنید

با سلام من از tiny استفاده می کنم ولی باز هم مشکل دارم و دکمه ها اضافه نشده است !!!!

سلام

با تشکر از قرار دادن این کامپوننت...

مشکلی دارم...

بعد از نصب این پیغام خطا را دریافت میکنم..دلیلش را نمیدانم؟!!..ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.....با تشکر

Site error: the file /home/...../public_html/........./administrator/components/com_payperdownloadplus/install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام

با تشکر از قرار دادن این کامپوننت...

مشکلی دارم...

بعد از نصب این پیغام خطا را دریافت میکنم..دلیلش را نمیدانم؟!!..ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.....با تشکر

Site error: the file /home/...../public_html/........./administrator/components/com_payperdownloadplus/install.payperdownloadplus.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام

روی سرور شما ionCube فعال نیست انگار از مدیر هاستتون بخواید فعال کنن این افزونه برای اجرا چون برخی از فایلهاش کد شده هستن نیاز به ionCube داره...

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من افزونه رو نصب کردم، خرید انجامدادم، تراکنش با موفقیت انجام شد ولی هیچیبه هیچی.یعنی من در واقع مجوز تعریف نکردم و از ویژگی مهمان استفاده کردم وتراکنش انجام شد ولی وقتی تراکنش انجام می شود نه ایمیل کسی که فایل را خواسته است می پرسد و نه اینکه پس از پرداخت به صفحه ای برای دانلود لینک می رود. اصلا این اخری واسش تعریف نشده است.

نکته دیگراینکه وقتی درافزونه به قسمت پرداختهامیروم fee=0 است درحالیکه برای فایل موردنظر مقدار price=100انتخاب کردم

یکبار دیگر یک مجوز درست کردم و سپس درسایت لاگینشدم فایل رو خریدم. تراکنش کامل شد. فاکتور خریدبه ایمیل من آمد ولی لینک دانلود برای کاربری که خریده بود ارسال نشد. اینبار همدر قسمت پراداختها fee=0درج شده است

کمک کنید. چه بکنیم دوستان.

ضمنا مسئله کی2 نیز با استفاده از نسخه جدیدش در خود سایت سازنده حل شد.

ویرایش شده در توسط arashghgood

روی هاست خودتون یا لوکال باید ioncube نصب بشه .. آموزش نصب روی لوکال در انجمن هست ولی روی هاست باید از طرف مدیر هاست شما انجام بشه

طریقه متصل شدن به k2 چطوریه؟ توی منابع جایی برای کی2 نداره و گزینه مطلب هم کار نمیکنه.

کسی میتونه جی دانلود رو بهش کد بده که عکسا رو کنار هم نمایش بده و سطر به سطر نباشه؟

باسلام

زمانیکه روی آیکون پرداخت آنلاین کلیک می کنم دوباره همان صفحه اما بدون css باز میشه .

کد خطا هم:

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(): Unable to access /var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php in /var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0 Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0 Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(): Failed opening required '/var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/share/pear/') in /var/www/vhosts/shayanshose.ir/site3/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

ضمنا آخرین افزونه ها را از صفحه اول دانلود و نصب کردم . دوباره حذف و نصب کردم بازم این ایراد پابرجاست .

از همه شما عزیزان سپاسگذارم .

[ATTACH=CONFIG]2362[/ATTACH]

compat_25 compat_15_native ext_com ext_plugin

اگر قصد دارید یک تجارت بی دردسر و پر سود برای خود تحت اینترنت داشته باشید بهتر است از کاملترین افزونه موجود بهره ببرید و دانسته های خود را برای فروش بر روی وب سایت خود منتشر کنید.

یکی از افزونه های قدرتمند برای فروش فایل و مطلب در جوملا افزونه Pay Per Download است که علاوه بر امکان فروش فایل و مطلب امکانات بسیار زیاد دیگری نیز داراست که در ادامه به توضیح امکانات آن میپردازیم.

اینبار نسخه فارسی این افزونه به صورت رایگان منتشر میشود تا به راحتی امکان ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای مطالب ، مقالات و .. داشته باشید.

افزونه فروش فایل و مطلب اختصاصی انجمن جوملای ایران دارای مزایای زیر است:

• امکان اتصال به سیستم مدیریت دانلود فوکا دانلود (Phoca Download) جهت پولی کردن فایلهای دانلودی
  • امکان اتصال به سیستم جی دانلود(JDwonload) جهت پولی کردن فایلهای دانلودی
  • امکان اتصال به مطالب جوملا جهت پولی کردن مقالات و مطالب آموزشی و سایر مطالب با ارزش شما
  • امکان اتصال به انجمن ساز Kunena برای ایجاد حق اشتراک یک یا چند انجمن (پشتیبانی پولی)
  • متصل به الفا یوزر پوینت !

یکی از مزایای بسیار خوب این افزونه امکان نصب بر روی هر دو نسخه جوملا 1.5 و 2.5 است.

همراه با نسخه رایگان سیستم فروش فایل و مطلب پلاگین اتصال به درگاه زرین پال هم منتشر شده است که در همین تاپیک میتوانید دانلود نمایید.

راهنمای استفاده :

1- ابتدا کامپوننت فروش فایل و پلاگین های مربوطه را نصب کنید.پس از نصب پلاگین های نصب را نیز از مدیریت پلاگین ها فعال کنید.

2- مدیریت کامپوننت فروش فایل رفته و سربرگ "پیکربندی" را باز کنید و تغییرات زیر را در آن بدهید:

• استفاده از پی پال : خیر
  • استفاده از پلاگین های پرداخت : بله

2- اکنون فرض بگیرید که شما افزونه فوکادانلود را را نصب کرده اید و یک فایل در آن برای دانلود عمومی قرار داده اید.میخواهیم فایل مورد اشاره را پولی کنیم تا پس از پرداخت وجه امکان دانلود فراهم شود.وارد سربرگ مجوزها شوید:

• بر روی گزینه جدید کلیک کنید تا یک مجوز جدید بسازیم
  • نام مجوز را "دانلود فایل تست" قرار بدهید.عنوان عضویت را هم "دانلود فایل تست" قرار بدهید.
  • زمان انقضا را عدد 1 وارد کنید (یعنی کاربر فقط یک روز میتوانید فایل را دانلود کند)
  • قیمت فایل را 1000 قرار دهید (ریال)
  • گزینه سطح را عدد 1 وارد کنید
  • حداکثر تعداد دانلود را 5 قرار دهید (کاربر فقط 5 بار امکان دانلود دارد)
  • در صورتی که افزونه alpha user point را نصب کرده باشید و بخواهید بجای پرداخت پول از امتیاز کاربر کم شود میتوانید میزان امتیاز لازم برای دانلود را در کادر "امتیازها" وارد کنید.
  • در قسمت توضیحات متن زیر را وارد کنید:
  • "با خرید حق عضویت فوق میتوانید به مدت یک روز و به تعداد 5 مرتبه فایل تست را دانلود کنید"
  • ذخیره کنید و خارج شوید.

پس از ساختن مجوز دانلود باید این مجوز دانلود را به فایل "تست" که در فوکا دانلود معرفی کرده اید متصل کنید تا جلوی دانلود را ببنید و پولی کنید.برای اینکار:

وارد سربرگ منابع شوید:

• گزینه جدید کلیک کنید
  • آیکون فوکادانلود را انتخاب و از بالای صفحه گزینه "بعدی" کلیک نمایید.
  • در صفحه باز شده میتوانید یک مجموعه از فوکادانلود را انتخاب کنید و بعد یک فایل انتخاب کنید و بعد یک مجوز که قبلا ساختیم را انتخاب کنید.
  • ذخیره کنید و خارج شوید!

کار تمام است.میتوانید اکنون فایل خود را بفروشید.

نکته امنیتی مهم!

برای جلوگیری از دانلود فایلها بدون پرداخت وجه توسط کاربران بر روی پوشه ای که فایلهای خود را روی هاست قرار داده اید حتما از طریق cpanel خود رمز قرار دهید.

کامپوننت Pay per download

پلاگین درگاه زرین پال

پلاگین اتصال به Phoca download

پلاگین اتصال به jDownload

پلاگین اتصال به مطالب جوملا

پلاگین اتصال به Kunena

پلاگین اتصال به k2

باسلام خدمت دوستان عزیزوگرامی

باعرض تشکر اززحمات شما

من این افزونه رانصب کردم همه چی اون کارمی کنه ولی دکمه پرداخت آنلاینش که باید کاربرو ببره تو زرین پال عمل نمی کنه .لینک فایل تست رو هم میزارم به صفحه درخواست پول میره ولی تو اون صفحه دکمه زرین پال عمل نمی کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.کد 36 رقمی رو هم تو پلاگین زرین پال گذاشتم .

http://www.gilangraphic.ir/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=40&Itemid=265

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت استاد محترم جناب طالبی و دوستان عزیز

من فایلهای افزونه فروش فایل و مطلب حرفه ای را امروز دوباره دانلود و نصب کردم و پیغام زیر را هنگام فشار دادن دکمه "پرداخت آنلاین" جهت اتصال به زرین پال دریافت می کنم :

Warning: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm(/home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php) [plgpayperdownloadplusp30payperdownloadzarinpal.onrenderpaymentform]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

Fatal error: plgPayperDownloadPlusP30payperdownloadzarinpal::onRenderPaymentForm() [function.require]: Failed opening required '/home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/nusoap.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home2/nobarir/domains/3nobar.ir/public_html/plugins/payperdownloadplus/p30payperdownloadzarinpal/p30payperdownloadzarinpal.php on line 0

ویرایش شده در توسط pourang

سلام

چیزی که متوجه شدم اینه که دنبال فایل nusoap.php داخل پوشه p30payperdownloadzarinpal میگرده و پیدا نمی کنه ولی داخل همین پوشه p30payperdownloadzarinpal یه پوشه دیگه به همین نام یعنی p30payperdownloadzarinpal وجود دارد که فایل nusoap.php داخل آن است و اگر این فایل را از درون پوشه p30payperdownloadzarinpal کنار خودش کپی کنیم دیگر ارور نمی دهد .

لطفا دوستان برنامه نویس کمک کنند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری