hostirani

عريض كردن و تغيير دادن بكگراند قالب (لطفا كمك كنيد)

12 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشيد خدمت اساتيد عزيز

من 2 تا مشكل دارم ممنون ميشم كمك كنيد تا حلش كنم هرچه زودتر

1- مي خواهم قالب اين سايت وايد (عريض بشه )* مثلا 960 px

2- مي خواهم بكگراند اين قالب مشكي بشه كه هرچي مي گردم پيدا نمي كنم كدش رو كه تغيير بدم رنگش رو از template.css يا style2.css

http://apainterco.com/templates/shaper_simplicity_ii/css/template.css

http://apainterco.com/templates/shaper_simplicity_ii/css/styles/style2.css

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

مقدار width رو در قالب شما 960px نوشته

برای تغییر رنگ بک گراند هم در فایل style2.css خط 17 متونید برید و به دلخواه تغییر بدید...

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

مقدار width رو در قالب شما 960px نوشته

برای تغییر رنگ بک گراند هم در فایل style2.css خط 17 متونید برید و به دلخواه تغییر بدید...

سلام دوست من

ممنونم

مقدار وايد اين قالب رو ميخواستم ببينم از كجا ميتونم تغيير بدم ؟؟!!!

براي تغيير رنگ بكگراند در 17 اين خط براي نوشته ها هستش body bg هستش مال بكگراند نيست !!

همون خط 17 که نوشته body bg داخلش یه کد هستش نوشته background این برای استایل 2 هستش از یه جا دیگه هم میشه که کلی هستش اونم tamplate.css خط 42 که برای

بک گراند تصویر گذاشته و از پوشه تصاویر باید تصویر با رنگی که میخواین به همون اسم جایگزین کنین ولی همون خط 17 راحتتره...

مقدار width رو هم فایل grids.css خط 12 یه کلاس هست اونجا نوشته البته این رو باید دقت کنید چون از چند جا باید تغییر داد والا قالبتون بهم میخوره مثلا خط 49 همون فایل بازم هست

با firbug یا Inspect Element براحتی میتونید محل اینها رو پیدا کنید...

همون خط 17 که نوشته body bg داخلش یه کد هستش نوشته background این برای استایل 2 هستش از یه جا دیگه هم میشه که کلی هستش اونم tamplate.css خط 42 که برای

بک گراند تصویر گذاشته و از پوشه تصاویر باید تصویر با رنگی که میخواین به همون اسم جایگزین کنین ولی همون خط 17 راحتتره...

مقدار width رو هم فایل grids.css خط 12 یه کلاس هست اونجا نوشته البته این رو باید دقت کنید چون از چند جا باید تغییر داد والا قالبتون بهم میخوره مثلا خط 49 همون فایل بازم هست

با firbug یا Inspect Element براحتی میتونید محل اینها رو پیدا کنید...

نه اون د مال تغير رنگ بكگراند نوشته ها هستش كه من تغييرش دادم به طوسي

آيدي ياهو دار دوست من 1 دقيقه مزاحمت بشم ؟

باهم همكاري مي كنيم

دوست عزیز سایت شما بالا نمیاد خطای عدم برقراری ارتباط با دیتابیس رو میده...

دوست عزیز سایت شما بالا نمیاد خطای عدم برقراری ارتباط با دیتابیس رو میده...

الان سايت بالاست داداش من به كمكت احتياج دارم هزينشم مي دم آي دي ياهومو ادد كن

irbco

ابراهيمي

الان سايت بالاست داداش من به كمكت احتياج دارم هزينشم مي دم آي دي ياهومو ادد كن

irbco

ابراهيمي

هزینه ای نمیخواد دوست عزیز هر کمکی بتونیم به شما میکنیم...

دوستان يك قالب مشكي مي خواهم كه صفحه اولش 2 تا ماژول اسلايدشو و لوگو سمت راست بالا منو و زير منو جستو و كپي رايت نمايش بده

يا كسي رو مي خوام كه قالب فعلي مو اديت كنه !

استادان جوملا كاران حرفه اي نسخه 1.5 لطفا كمك كنند

وب سايت مورد نظر deltaf1.com مي باشد قالبشو ببينيد كمي مشكل در منو و فضاي زير اسلايد دارم

تلفن: 09126753385 ياهو آي دي : irbco ايميل : Phd.computer(at)gmail.com

من هر کاری میکن نمیتون موقعیت منو رو عوض کنم مثلا بیاد زیر بنر و اینکه نمیتون رنگ بکگراند رو عوض کنم....لطفا راهنمایی کنید......

من هر کاری میکن نمیتون موقعیت منو رو عوض کنم مثلا بیاد زیر بنر و اینکه نمیتون رنگ بکگراند رو عوض کنم....لطفا راهنمایی کنید......

با سلام و خوش آمد گویی به جوملا فروم

برای راهنمایی بهتر آدرس سایتتون رو قرار بدید...

دوستان يك قالب مشكي مي خواهم كه صفحه اولش 2 تا ماژول اسلايدشو و لوگو سمت راست بالا منو و زير منو جستو و كپي رايت نمايش بده

يا كسي رو مي خوام كه قالب فعلي مو اديت كنه !

استادان جوملا كاران حرفه اي نسخه 1.5 لطفا كمك كنند

وب سايت مورد نظر deltaf1.com مي باشد قالبشو ببينيد كمي مشكل در منو و فضاي زير اسلايد دارم

تلفن: 09126753385 ياهو آي دي : irbco ايميل : Phd.computer(at)gmail.com

وارد سایته شما می شوم نام کاربری و رمز عبور می خواهد و قالب اصلی شما را نمایش نمیدهد تا تغییرش دهم.

این موضوع رو حل کنید و جاهایی رو که می خواهید تغییر دهید به طور کامل توضیح دهید. اگر توانستیم تغییر دهیم که هیچ. در غیر اینصورت

یک قالب مشکی با مشخصاتی که داده بودید به شما معرفی می کنیم.gift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری