alireza1375

3 پیشنهاد جالب

5 پست در این موضوع

دوستان من یک نظر دارم.البته فقط در حد یک پیشنهاد است.تا شما اجازه ندهید که عملی نمی شود.

من نظر چندتا کاربران وردپرس را پیرسیده بودم دربارهی سیستم وردپرس.چندتا نکته جالب گفتن که من هم بد نیست بگم.امیدوارم این نظرات برای خود جوملا در نظر بگیرم و بهشون عمل کنیم.حالا چه قالب و یا افزونه

1- چیزی که همه ی آن ها روش تاکید می کردند این بود که قالب های انگلیسی رایگان را، رایگان ترجمه می کردند.البته به طور عمومی پخش می شد.

2- وجود ابزار های مختلف برای استفاده بهتر از وردپرس.یکیشون می گفت برای جلوگیری از کپی شدن عکس وجود واترمارک(watermark)که نوعی افزونه است که عکس یا متنی را هنگام آپلود به عکس اضافه می کند.

3- ساخت شبکه بدون داشتن هیچ گونه اطلاعاتی:منظور همون سیستم وبلاگ دهی است.

4- وجود افزونه های متعدد برای تبدیل کردن وردپرس به یک سیستم مدریت محتوا.

البته این بخشی از نظرات بود که اکثرا روی آن ها تاکئید می کردند.

حالا من نظر این است که دربارهی 2 مورد اول جوملا فکری کند.برای مورد اول یک بخش جدید به عنوان فارسی سازی رایگان قالب.برای مورد دوم هم ساخت افزونه.

البته شاید مورد دوم باشد قبلا ساخته شده باشد ولی فارسی باشد یک چیز دیگر است.خوش حال می شوم نظر کاربران و مدیران را درباره ی این تایپیک بدانم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوستان من یک نظر دارم.البته فقط در حد یک پیشنهاد است.تا شما اجازه ندهید که عملی نمی شود.

من نظر چندتا کاربران وردپرس را پیرسیده بودم دربارهی سیستم وردپرس.چندتا نکته جالب گفتن که من هم بد نیست بگم.امیدوارم این نظرات برای خود جوملا در نظر بگیرم و بهشون عمل کنیم.حالا چه قالب و یا افزونه

1- چیزی که همه ی آن ها روش تاکید می کردند این بود که قالب های انگلیسی رایگان را، رایگان ترجمه می کردند.البته به طور عمومی پخش می شد.

2- وجود ابزار های مختلف برای استفاده بهتر از وردپرس.یکیشون می گفت برای جلوگیری از کپی شدن عکس وجود واترمارک(watermark)که نوعی افزونه است که عکس یا متنی را هنگام آپلود به عکس اضافه می کند.

3- ساخت شبکه بدون داشتن هیچ گونه اطلاعاتی:منظور همون سیستم وبلاگ دهی است.

4- وجود افزونه های متعدد برای تبدیل کردن وردپرس به یک سیستم مدریت محتوا.

البته این بخشی از نظرات بود که اکثرا روی آن ها تاکئید می کردند.

حالا من نظر این است که دربارهی 2 مورد اول جوملا فکری کند.برای مورد اول یک بخش جدید به عنوان فارسی سازی رایگان قالب.برای مورد دوم هم ساخت افزونه.

البته شاید مورد دوم باشد قبلا ساخته شده باشد ولی فارسی باشد یک چیز دیگر است.خوش حال می شوم نظر کاربران و مدیران را درباره ی این تایپیک بدانم.

1- این که قالب های جوملا کم تر رایگان منتشر میشه دلیلش اینه که ساختار جوملا نسبت به وردپرس کمی پیچیده هست و هر کسی نمیتونه قالب رو برای جوملا طراحی و یا تبدیل کنه

2- ابزار های واتر مارک هم برای جوملا خیلی زیاده ! نمونه ش: JUMultiThumb

3- با جوملا هم میشه سیستم وبلاگدهی راه انداخت ! نمونه افزونه ها : IDoBlog و ... البته جوملا در این قسمت چندان قوی نیست

4- این مورد رو دیگه جوملا به طور پیشفرض داره !

جوملا خیلی انعطاف پذیر هست ، هر چیزی میشه روش انجام داد :128fs318181:

این همه قالب رایگان فارسی تو همین انجمن هست......

برای افزونه های جوملا به راحتی میتوانید با کمی سرچ موردی مناسب کار خود پیدا کنید ....

کلا جوملا سیستم وبلاگی نیست و یک سیستم مدیرت محتوا یا همان cms هست ... پس برای وبلاگ بهتره روی موارد دیگر تمرکز کنید...

ورد پرسی ها افزونه نصب میکنند تا یک سیستم وبسایت درست کنند ولی جوملا بدون هیچ دانشی در بطن خود و بدون نیاز به هیچ افزونه ای یک وب سایت هست ...

1- این که قالب های جوملا کم تر رایگان منتشر میشه دلیلش اینه که ساختار جوملا نسبت به وردپرس کمی پیچیده هست و هر کسی نمیتونه قالب رو برای جوملا طراحی و یا تبدیل کنه

2- ابزار های واتر مارک هم برای جوملا خیلی زیاده ! نمونه ش: JUMultiThumb

3- با جوملا هم میشه سیستم وبلاگدهی راه انداخت ! نمونه افزونه ها : IDoBlog و ... البته جوملا در این قسمت چندان قوی نیست

4- این مورد رو دیگه جوملا به طور پیشفرض داره !

جوملا خیلی انعطاف پذیر هست ، هر چیزی میشه روش انجام داد :128fs318181:

خوب همون سیستم وبلاگ دهی فقط برای جوملا 1.5 این یه مشکل!!!

خوب من در کل از قسمت اولم این بود که یه قسمت فارسی سازی رایگان قالب به انجمن مثل فارسی سازی افزونه اضافه بشود.

این همه قالب رایگان فارسی تو همین انجمن هست......

برای افزونه های جوملا به راحتی میتوانید با کمی سرچ موردی مناسب کار خود پیدا کنید ....

کلا جوملا سیستم وبلاگی نیست و یک سیستم مدیرت محتوا یا همان cms هست ... پس برای وبلاگ بهتره روی موارد دیگر تمرکز کنید...

ورد پرسی ها افزونه نصب میکنند تا یک سیستم وبسایت درست کنند ولی جوملا بدون هیچ دانشی در بطن خود و بدون نیاز به هیچ افزونه ای یک وب سایت هست ...

من که در قدرت جوملا شک ندارم.ولی جوملا یک مشکل اساسی که داره سایت های زیر مجوعه که قالب یا افزونه ها را روی سایت می گذارند ساماندهی نشدند.من فقط بهترین سایت پشتیبان جوملا را جومینا دیدم ولی بقیه یا در دست ساخت است یا فقط افزونه های پولی می دهند یا فقط قالب دارند .خوب ما باید برای افزایش کاربران استفاده کننده از جوملا یک فکر اساسی کنیم.

خوب همون سیستم وبلاگ دهی فقط برای جوملا 1.5 این یه مشکل!!!

خوب من در کل از قسمت اولم این بود که یه قسمت فارسی سازی رایگان قالب به انجمن مثل فارسی سازی افزونه اضافه بشود.

بچه ها بصورت متفرقه قالب می زنند و ما یک گروه هم داریم که فعالیتش کمه (البته تو خود گروه)

http://joomlaforum.ir/group.php?groupid=1

بچه ها همت کنند ، چیزی خوبی میشه

من که در قدرت جوملا شک ندارم.ولی جوملا یک مشکل اساسی که داره سایت های زیر مجوعه که قالب یا افزونه ها را روی سایت می گذارند ساماندهی نشدند.من فقط بهترین سایت پشتیبان جوملا را جومینا دیدم ولی بقیه یا در دست ساخت است یا فقط افزونه های پولی می دهند یا فقط قالب دارند .خوب ما باید برای افزایش کاربران استفاده کننده از جوملا یک فکر اساسی کنیم.

از نظر سازماندهی حق با شماست .

ولی از لحاظ پیشتیبان ، افزونه های جومینا !! بد نیست (محدودیت داره) !!! ولی شما دقت کنید بچه ها انجمن افزونه هایی خوب می سازند یا ترجمه می کنند و تا آخر هم اگر کسی مشکل در رابطه با افزونه داشته باشته بر طرفش میکنند(یکی از دلایل اصلی وجود این انجمنه)

در کل سازماندهی گروه جوملا تو ایران بعلت بعضی از مسائل حاشیه ای (بدتر از فوتبال) که حجت خان هم قبلا دربارش بحث کردند ، کار سختی ولی شدنی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری