sado1214

ماژول منوی درختی

17 پست در این موضوع

سلام دوستان

من ماژول منوی درختی برای جوملا 2.5 می خوام

خیلی سرچ کردم تا حالا فکر کنم هر چی ماژول و کامپوننت برای این کار بوده تجاری و غیر تجاری رو تست کردم اما هیچ کدون نتیجه ندادا

خیلی فوری و ضروریه

لطفا راهنمایی کنید:37:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان هیچ کس نمیتونه پیشنهادی به من بده

کل نت رو زیرو رو کردم چیزی پیدا نکردم

تجاری و ترجمه نشده هم باشه مهم نیست

میشه لینک دوتاشون رو بزارید

از هر لینکی دانلود کردم یا مشکل داشتند یا تو نصب خطا داشت

با اینها میشه منوی درختی ایجاد کرد؟؟؟؟؟؟؟

من با free حقیقتش کار نکردم، ولی با Pro به راحتی می شه منوی درختی ایجاد کرد، نسخه free رو می تونید از این جا دانلود کنید:

swMenuFree

نسخه Pro هم یا باید خریداری کنید یا می تونید نسخه نول شدش رو گوگل کنید به راحتی پیدا می شه.

یکی دو نسخه از swmenu pro رو دانلود و نصب کردم اما الان که می خوام حذفش کنم حذف نمیشه از قسمت کامپوننت ها دستی حذف کردم اما هنوز اسمش تو لیست افزونه ها هست و حذف نمیشه

چیکار کنم

و لطفا اگر لینک درستش رو دارید اینجا بزارید لطفا

یکی دو نسخه از swmenu pro رو دانلود و نصب کردم اما الان که می خوام حذفش کنم حذف نمیشه از قسمت کامپوننت ها دستی حذف کردم اما هنوز اسمش تو لیست افزونه ها هست و حذف نمیشه

چیکار کنم

و لطفا اگر لینک درستش رو دارید اینجا بزارید لطفا

وارد phpmyadmin هاست بشید و از طریق دیتابیس جداول کامپوننت رو به طور کامل پاک کنید

همچنین یه سری هم به فایل منیجر بزنید و اگه پوشه ای از کامپوننت مونده ، حذفش کنید

وارد phpmyadmin هاست بشید و از طریق دیتابیس جداول کامپوننت رو به طور کامل پاک کنید

همچنین یه سری هم به فایل منیجر بزنید و اگه پوشه ای از کامپوننت مونده ، حذفش کنید

این کارها رو انجام دادم اما بازم اسم افزونه رو تو لیست افزونه ها تو بخش مدیریت افزونه نشون میده و قابل حذف هم نیست

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نفر خواهشا یه لینک سالم از این کامپوننت swmenupro بزاره

یعنی واقعا نیست حتی تجاریش

سایت افزونه دات کام هم که معرفی شد نداشت!!!!!!!!

خواهشا یکی در مورد این افزونه راهنمایی کنه

لینکی که دوستان دادند رو نصب کردم اما مشکل داشت الانم از لیست کامپوننت هام حذف نمیشه

همه فایل ها و جداولش رو حذف کردم

سایت افزونه دات کام هم نداشت

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

بالاخره خودم اون چیزی رو که میخواستم پیدا کردم

لینکش رو اینجا میزارم شاید کسی نیاز داشت

http://www.phoca.cz/download

اسم ماژول هم اینه : Phoca Gallery Tree Module

البته قبلش باید کامپوننت phoca gallery رو نصب کنید که اونم لینکش اینه : http://www.phoca.cz/download/category/1-phoca-gallery-component

اگر راهنمایی iهمخواستید در خدمتم

خب عنوان تاپیک شما ماژول منو درختی هست!!

اینی که دانلود کردید سیستم مدیریت دانلود هست که همراهش هم یک ماژول داره برای نمایش مجموعه هایی که در کامپوننت phocadownload ساختید به صورت درختی

اگر اینطور بخاید استفاده کنید باید حتما توی فوکادانلود مجموعه بسازید فایل تعریف کنید و...

خب همین کار منو راه انداخت مهم چیزی بود که ایجاد شد حالا به چه روشی مهم نیست

بعد هم نیازی به ایجاد فایل نیست من تو اخرین زیر مجموعه ای که ایجاد می کنم مطلبم رو هم میزارم تست کردم مشکلی نبود

بله ولی مشکلاتی که اینکار برای شما در آینده خواهد داشت شامل:

1- سئو ضعیف و بهینه نبودن مطالبی قرار میدید

2- کم بودن امکانات نمایش مطلب در حالی که استفاده از ساختار جوملا امکاناتی عالی داره

3- مشکل در نحوه نمایش مطالب در قالبهای مختلف و عدم امکان override

4- ارتقا جوملا در آینده و امکان بروز مشکلاتی در نحوه ارتقا فوکادانلود در آینده

5- عدم امکان استفاده از هزاران افزونه مرتبط با مطالب جوملا ، چرا که شما از فوکا استفاده کردید و محدود به افزونه های فوکا شدید

و..

خب وقتی من به یه همچین امکانی نیاز دارم و هیج ماژول و کامپوننتی سازگار با جوملا 2.5 وجود نداره به نظرتون چیکار می تونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری