bestboy7

مشکل با ماژول BT SlideShow

7 پست در این موضوع

سلام دوستان من ماژول bt-slideshow رو از 10جا دانلو کردم نصب کردم اما قسمتی برای وارد کردن عکس نداره تو پارامترها عکس قسمت تنظیمات پارامتر ماژول رو گذاشتم. از چند جا هم دانلود کردم گفتم شاید مشکل از فایل باشه اما همش همینجوریه(از تو همین فروم هم دانلود کردم)

ضمنا من واسه جوملا 1.5 میخوام

[ATTACH=CONFIG]2365[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط bestboy7

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

تو پارامترهاي ماژول جايي كه نوشته Browse Images بايد يه آيكن فلش رو به بالا باشه براي انتخاب تصاوير. همچنين ميشه با درگ كردن تصاوير به اون قسمت، اون ها رو آپلود كرد.

بهتره آخرين نسخه ماژول رو از سايت سازنده بگيرين و نصب كنين

ممنون جناب پوردل عرض کنم من از تمام نسخه ها استفائه کردم حتی نسخه هایی که بچه های دیگه کار گرفتن نمیدونم چرا واسه من این مشکل رو داره جالبه 7و8 مورد که نصب کردم همشون دقیقا همین مشکل رو داره.نمیدونم چشه؟ شما نسخه ای ندارید ازش که کار کرده باشید مطمئن باشید؟(هرچند نسخه ای که در فروم هم هست خیلیا کار میکنن باهاش)

اونم امتحان کردم پس مشکل از جوملای منه.احتمال داره تنظیمی صورت گرفته که ناسازگار با این قسمته. جالبه اروری نمیده بلکه یه قسمت از فروم رو داره حذف میکنه.عجیبه!!! هم رو لوکال هم هاست امتحان کردم.دیگه فک کنم باید بیخیالش شم با اینکه خیلی افزونه عالیه

منم باهاش مشکل دارم هرچی فایل می زارم ارور میده

فایل gif هم گذاشتم بازم مشکل داره

درود

BT از فایلهای Gif پشتیبانی نمیکنه و PNG* رو هم فقط تو بعضی شرایط قبول میکنه . با پسوند JPG هیچ مشکلی نداره و عکسهاتون رو با Drag & Drop ( کشیدن و رها کردن ) میتونید داخل ماژول قرار بدید . این ماژول یکی از بهترین ماژولهاست فقط یه نکته یادتون باشه آنتی ویروس Node32*باهاش مشکل داره و بعنوان Trojan شناساییش میکنه . آنتی ویروساتون رو غیر فعال کنید دوباره تست بزنید .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری