mahdi711

تشخیص هویت ناموفق: دسترسی ناممکن????????

17 پست در این موضوع

با سلام و احترام نمیتونم وارد مدیریت بشم

با این ارور رو برو میشم

تشخیص هویت ناموفق: دسترسی ناممکن

اولش ارور ldap رو میداد رفتم از phpmyadmin و وارد دیتابیس جوملا در پیشوند_extensions، پلاگین plg_authentication_ldap رو پیدا کردم و مقدار رو برابر 0قرار دادم

?????

ممنونمیشم مشکلمو حل کنید:auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درست کردم مشکلمو

رفتم به قسمت یوزر تو phpmyadminبعد نام کاربری رو زدم صفحه ویرایش اومد و کد زیر قرار دادم رمز شد12345 و وارد سایت شدم و دوباره رمز تغییر دادم

کد:

827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b

:thanks::25::25:

وقتی ادم خودش تلاش کنه و مشکلشو حل کنه چه مزه ای میده

به به :a2d3:

سلام منم تو سايتم ي همچين مشكلي رو دارم كه نميتونم وارد قسمت مديريت شم و اين پلاگين authenticationرو پيداش نكردم ميشه بيشتر و با جزييات راهنماييم كنين خيلي واجبه و موندم كه چيكار كنم خواهش ميكنم كمكم كنين

درود

دوست عزیز saraar لازم نیس که اون پلاگین رو پیدا کنین . همون جور که مهدی جان گفتن رو هاست برین تو php my admin دیتابیس اصلی رو که تو نصب جوملا داده بودین واردش بشین و برین به جدول users کاربر مورد نظر رو پیدا کنین و edit رو بزنین بد تو قسمت password کدی که دوستمون گفتن رو بزنین و بعد go رو بزن مشکلتون حل میشه !!

ویرایش شده در توسط tohid

خواهش میکنم قابلی نداشت

برای تشکر میتونید از کلید تشکر استفاده کنید .اینجوری من بیشتر خوشحال میشم چون قوانین رو رعایت میکنید

ارادتمند

سلام وممنونم از راهنماييتون ولي من رو لوكال كار ميكنم ميشه بيشتر راهنمايي كنين ممنون ميشم خيلي واجبه

بله كد رو وارد كردم فقط چن تا جدول با پسوند يوزر دارم فرقي ميكنه كدوم يكيش باشه؟احتمالش هس جدول jos-plugins از ليست جداولم حذف شده؟ باشه آخه نيستش

مشکل شما دوست عزیز یا با غیر فعال نمودن پلاگین های تشخیص هویت یا با تعویض رمز عبور کاربرتان حل خواهد شد

موفق باشید

ویرایش شده در توسط Komail

دوستان عزیز لطفا از ارسال اسپم خودداری نمایید

مشکل شما دوست عزیز یا با غیر فعال نمودن پلاگین های تشخیص هویت یا با تعویض رمز عبور کاربرتان حل خواهد شد

موفق باشید

الان یه جورایی پست شما اسپم محسوب میشه کمیل جان

این پست شما و بعضی پست های شما حکمت همون نوش دارو پس از مرگ سهرابه.ایشون دیروز گفتن مشکلشون حل شده بعد شما میگی این کار رو کن حل میشه؟؟

لطفا در ارسال پست دقت نمایید

من هم همین مشکل و دارم از دایرکت ادمین استفاده میکنم اما قسمت پسورد و پیدا نکردم میشه راهنمایی کنبد؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

عزیزانی که با مشکل تشخیص هویت در ورود به مدیریت سایت جوملایی خود روبرو هستند ابتدا طبق آموزشی که دوست عزیزمون در ابتدای این بحث گذاشتن از طریق کنترل پنل وارد phpmyadmin بشن و از تیبل extention تغییرات لازم رو انجام بدن و سپس از تیبل user در فیلد پسورد کد داده شده رو وارد کنند و بعد از ذخیره سازی با نام کاربری خود و پسورد 12345 وارد مدیریت سایت جوملایی خودشون بشن اولین کاری که باید بکنید اینه که به قسمت مدیریت پلاگین ها برید و پلاگین "تشخیص هویت - LDAP" رو غیر فعال کنند بعد میتونین پسورد قبلی خود یا پسورد جدید رو از قسمت مدیریت کاربران وارد کنید.

موفق باشید

در در ۱۳۹۳/۶/۲۸ ه‍.ش. در 12:41، leila65 گفته است :

من هم همین مشکل و دارم از دایرکت ادمین استفاده میکنم اما قسمت پسورد و پیدا نکردم میشه راهنمایی کنبد؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اول اگر این بحث رو بعد از گذشت دو سه سالی دوباره بالا آوردم معذرت میخوام امیدوارم مدیران انجمن پیشاپیش پوزش حقیر رو پذیرا باشن برای اونایی که مبتدی هستن خالی از لطف نیست

راهنمایی: وارد phpmyadmin بشید دیتابیس خودتون رو انتخاب کنید از جداول باز شده در پایین بر روی user کلیک کنید تا براتون لیست تمامی کاربران سایت رو نشون بده گزینه Edit مدیر اصلی که اولین کاربر در لیست هست رو بزنید در فیلدهایی که نشون میده در فیلد Password کد مربوطه رو جایگزین کنید و سپس در پایین فیلدها روی دکمه Go کلیک کنید.موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری