nava

چگونه این قسمت فارسی کنم

10 پست در این موضوع

سلام این قسمتها رو چگونه فارسی کنم:

در قسمت ارتباط با ما:

Enter your Name

Message Subject

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به فایل زبان برید و به هر نوشته ای که دوست دارید تغییر بدید

به فایل زبان برید و به هر نوشته ای که دوست دارید تغییر بدید

lمتشکرم

فقط اگه میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدین من زیاد وارد نیستم

هر افزونه (البته اکثرا) دارای فایل زبان هستند که میشه از طریق اون به جای کلمات سیستمی کلمات خودمون (محلی) رو قرار بدیم

باید چک کنید ببینید چنین فایلی وجود داره که با پسوند ini.

در صورت تجاری نبودن در انجمن آپ کنید تا راهنمایی بیشتری کنیم (البته ساعت 10 امشب برمیگردم)

en-GB.com_contact.ini این فایل توی فولدر زبان پیدا کردم حالا چکار کنم

در صورت تجاری نبودن افزونه رو ضمیمه گنید تا راهنمایی بیشتری کنیم

نمی خوام راهنمایی گنگ باشه

ابتدا یک کپی از en-GB.com_contact.ini داخل پوشه fa-ir قرار بدید و به fa-IR.com_contact.ini تغییر نام بدید

سپس فایل رو با برنامه ای مانند ++notepad باز کنید

اکنون میتونید عبارت معادل انگلیسی کلماتی که در فایل زبان وجود داره رو فارسی کنید

بهترین برنامه برای جستجو یک عبارت در فایلهای زبان ++notepad هستش .. از لینک زیر دانلود کنید و استفاده کنید:

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCgQjBAwAQ&url=http%3A%2F%2Fnotepad-plus-plus.org%2Fdownload%2F&ei=3VtKUNuPN6n34QSRqoAo&usg=AFQjCNH3EDQgV_6YH8Ki3fJPoyEX65i3Rw&sig2=g6PKD9ACpgeiHg9ljwjzvw

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری