حجت مردانه زاده

اطلاعیه روند تحویل اولین هدیه سایت افزونه ها دات کام، لایسنس RSForm Pro

47 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام...

بررسی ای که من کردم ؛ شما اصلا برای این دامنه ها درخواست نداده بودید!!!

اصلا اون نام کاربری شما، هیچگونه لایسنسی براش ارسال نشده ، چون درخواستی برای لایسنس ارائه نکرده بودید!!!

حالا اگر یادتون میاد که در کدوم صفحه از تاپیک زیر ، پست زده بو دید. بفرمایید بگید تا لایسنس برای شما ارسال بشه.در اینصورت از دادن هدیه معذور خواهیم بود.چون هدیه فقط در همان دو روز اعلام شده بود و پس از اون لایسنس بصورت تجاری و به ازای پرداخت وجه انجام خواهد شد.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/5445-**%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%D9%90%D9%90%DB%8C%DA%98%D9%87**%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-RSForm-Pro-(%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87)

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ببخشید.خیلی خیلی ببخشید.من برای RsFirewall درخواست داده بودم اما آی دی قبلی من با نام تبریز سی ام اس tabrizcms درخواست داده بود که الانم بازه اما گویا سایتتون دچار مشکل که شده بوده ایمیل باز اما یوزرم انتخاب نمیشه . حتی تصویرمم هست روی پروفایلم

http://joomlaforum.ir/member.php/3027-tabrizcms

با اون درخواست دادم برای RsFirewall .

من حتی تماس هم گرفتم دفتر مشکل اکانتمو گفتم اما پیگیری نشد تا مجبور شدم این اکانتو باز کنم .

باز هم معذرت میخوام که عنوان رو درست مطالعه نکردم.چون این هدیه رو در جریانش نبودم فکر کردم همون هدیه ست.

با سلام

میخواستم ببینم تعرفه های خرید لایسنس های مختلف چقدره

چون جایی توی سایت افزونه ها ندیدم ذکر شده باشه

به طور مثال rsform pro یکساله

سلام

یک سوال دیگه

میخواستم بدونم استفاده از محصولات (rsform pro) بدون لایسنس چه مشکلی داره

ظاهرا کار میکنه

فقط از نظر بروز رسانی و آبدیت به نسخه جدید تر دچار مشکل میشیم یا مشکلات دیگری هم داره

وقتی نصب میشه یک فوتر پایین صفحه اصلی سایت اضافه میشه که حتی بعد از حذف کامپوننت هم از بین نمیره چجوری میشه حذفش کرد؟!!!!!!!!!

لطفا یکی راهنمایی کنه

جناب مردانه زاده شما هم که این تاپیک رو باز کردین برای رفع مشکلات افزونه جوابی نمبدین

من چیکار کنم که کپی رایت از پایین قالب اصلی سایت حذف بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای این کار باید پلاگین فوتر فرم ساز رو غیرفعال کنید

این فوتر به خاطر این پلاگین اضافه می شه

آقای مردانه زاد آیا به غیر از این فوتر مورد دیگری هم به وسیله شما اضافه شده؟

وقتی این موضوع رو فهمیدم به شدت نگران شدم!

ویرایش شده در توسط sdns

با سلام...

لطفا یکی راهنمایی کنه

جناب مردانه زاده شما هم که این تاپیک رو باز کردین برای رفع مشکلات افزونه جوابی نمبدین

من چیکار کنم که کپی رایت از پایین قالب اصلی سایت حذف بشه

چند روزی نبودم،

به پیام خصوصی تون پاسخ گفته شد.

آقای مردانه زاد آیا به غیر از این فوتر مورد دیگری هم به وسیله شما اضافه شده؟

خیر....

وقتی این موضوع رو فهمیدم به شدت نگران شدم!

...و علت نگرانی!؟

طبیعتا این کار، کار جالبی نبود! اگه این فوتر توی بخش فرم ها اضافه میشد هیچ اشکالی نداشت و حتی من به شخصه حذفش هم نمی کردم چون بالاخره شما لطف کردین و این هدیه رو دادین و فوترتون هم باید باشه

ولی اینکه بخواد به کل سایت این فوتر اضافه بشه زیاد جالب نمی شه و از نظر استراتژی کاری شما هم با توجه به شناختی که من ازتون دارم جور در نمی یاد!

آدم رو یاد اون لینک های روسی که توی اکثر قالب های نال شده وجود داره می ندازه!

فرض کنید هر کسی بخواد یه دونه از این فوترها بذاره! چه شود اون موقع سایت!

با اجازه تون من این فوتر رو حذف کردم چون اولا شکل ظاهری سایت بد می شه و هم اینکه به نظرم بودن این فوتر تو کل سایت درست نیست.

ولی اگه فوتری توی قسمت فرم ها باشه حذفش نخواهم کرد و حق کپی رایتش براتون باقی هستش

بازهم ممنون بابت زحمتهایی که کشیدین

مرسی از بابت این افزونه

* ولی این افزونه هم همچنان از نظر گرفتن خروجی فرم ها (از هر 3طریقی که در افزونه هست)، با مشکل روبرو هست و نوشته های فارسی خوانش نمیشن!!

با سلام...

خب دوست عزیز هدف ، فقط ارائه لایسنس بود و بس!

انشالله برای اون مشکل هم در دست کار داریم.که برطرفش کنیم .پس از برطرف کردن آموزشش در انجمن و یا شیوه های دیگه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

موفق باشید و سربلند

یا حق

سلام

آقای مهندس ممنون

از لطف شما سپاگزار و امید واریم با سلامتی کامل در ادامه راه توسعه و رسیدن به کمال موفق و سربلند باشید.

آقا حجت:

یادم میاد توی یه پست دیگه گفته بودید::nasihat::65d6a5d6s:

هدیه هدیه ست و هیچگونه بحث تبلیغاتی نباید دخیل باشه(به بهانه هدیه ، تبلیغاتی اعم از هاست و دامنه و اس ام اس و لایسنس نرم افزار و.... راه بیافته)

:14:

آقا حجت:

یادم میاد توی یه پست دیگه گفته بودید::nasihat::65d6a5d6s:

هدیه هدیه ست و هیچگونه بحث تبلیغاتی نباید دخیل باشه(به بهانه هدیه ، تبلیغاتی اعم از هاست و دامنه و اس ام اس و لایسنس نرم افزار و.... راه بیافته)

و آقا مسافر :

یادتونم باشه ؛ توی چندین و چند تاپیک دیگه گفته بودیم و بودند :

که بحث سایت ، افزونه ها به هیچ وجه تبلیغاتی نیست چرا!؟ چون سودی تهش نداره !!! کسی که داخل و وارد به کار باشه ، اینها رو متوجه میشه!!!

اگر هم داشته باشه و بحث تبلیغاتی نیست بلکه فقط و فقط و فقط جنبه آگاهی داره و بس!

واقعا برام جالبه که دوستان با وجود اینهمه کارهایی که تو انجمن براشون انجام میشه، به چیزهایی که واقعا ، به ناحق و نادرست، یک نطری دارند، درباره شون اظهار نظر میکنند!!!

شما عزیزان هستین که واقعا باید سرتون کلاه گذاشته بشه و از روی ناآگاهی پولهای هنگفتی به جیب اون جماعت دزد بریزید!!!یکی هم که میاد آگاهتون کنه، اینجوری برخورد میکنین....!!!

چه خوب قبل از اینکه بخوایم با مچ گیری و یا هرچیزی مشابه اون، خودمون رو مطرح کنیم؛ کمی سخن خودمون رو مزه مزه کنیم (برادر بزرگوار و عزیز جناب mosafer91 عزیز) ببنیم آیا واقعا درست هست حرفمون یا تصور و ذهنیتمون اشتباهه!

موفق و و سربلند و پایدار باشی

در پناه حق

سلام واقعا ازتون برای ارسال لایسنسها متشکرم ولی من نتونستم افزونه و فارسی سازش را دانلود کنم . شاید این بدشانسی من باشه که لینک دانلود باز نمی شه اگر لطف کنید و لینک دانلود افزونه را یکبار دیگر برام ارسال کنید بی نهایت سپاسگذارم smhghiasi@gmail.com

سلام واقعا ازتون برای ارسال لایسنسها متشکرم ولی من نتونستم افزونه و فارسی سازش را دانلود کنم . شاید این بدشانسی من باشه که لینک دانلود باز نمی شه اگر لطف کنید و لینک دانلود افزونه را یکبار دیگر برام ارسال کنید بی نهایت سپاسگذارم smhghiasi@gmail.com

من هم همین مشکل رو دارم :(

لینک دانلودی که در پیام خصوصی برام فرستادید رو که میزنم میگه فایل یافت نشد

با سلام...

ماشالله ، بعد از یکســــــــــــــــــــــــــال!!!! تازه به انجمن لوگین کردید؛ خب طبیعیه دوستان عزیز من..:13::13::13::13::13::13:

در صورت نیاز به افزونه، میتونید بصورت در سایت 403: Access Forbidden درخواست تجاری بدید تا محصول بصورت تجاری در اختیارتون قرار بگیره.:dadad4::37:

بعد از یک سال ؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بابا ، بخدا نه پیام خصوصی از طرف انجمن برام ایمیل میشه و نه پاسخ به موضوعاتی که مشترک شده

در ضمن من توی نظرات خصوصی ندیده بودمش.. :(

حالا اشکال نداره.. بیخیالش ..شانس ماست :)

سلام

از استاتید گرامی درخواستم دارم فارسی ساز مربوط به جوملا 3 برای rsform pro را لینک دانلود اون را برایم ارسال کنند.