m.naderi

درخواست بازی آنلاین گروهی برای جوملا2.5

6 پست در این موضوع

سلام دوستان.

من دنبال بازی آنلاین گروهی میگردم که حتی الامکان فارسی باشه و برای جوملا2.5.

مد نظرم بازی هایی هستش که کاربران سایت بتونن با هم بازی کنن حال هر بازی مثلاً تخته نرد یا بیلیارد یا بازی های بهتر.

افزونه های جوملا جهانی رو دیدم ولی این مدل بازی ها ترجیحاً فارسی باشه کاربر راحت تره.

اگر که کسی بازی حرفه ای فارسی شده برای جوملا داره و منتشر نکرده به من پیغام خصوصی هم بده ممنون میشم برای توافق سر قیمت.

اگر هم همچین چیزی نیست اسکریپت خوب و حرفه ای هم باشه و بهم معرفی کنین ممنون میشم.دموی آنلاین هم بدین که چه بهتر.

با تشکر از همه اساتید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز فکر نکنم چیزی خوبی پیدا کنید اونم فارسی فکر کنم استفاده از اسکریپت بهترباشه

ممنون از راهنمایی شما.

البته منظورم از بازی گروهی بازی هایی مثل جنگ خان ها یا تراوین و .... نیست چون اینا یه سرور غول میخاد.

منظورم بازی هایی مثل بیلیاردو تخته نردو ورق بازی و بازی های اکشن یا استراتژیک ساده هستش که کاربرا بتونن با هم بازی کنن.

اگر که همچین چیزی باشه حالا اگه فارسی هم نباشه ولی محیط کاربری ساده ای داشته باشه باز هم خیلی خوبه.

فقط میخوام اگه کسی افزونه ای رو خودش امتحان کرده بهم بگه که چی خوبه و به درد بخوره.

و یا اینکه بازی قشنگ یک نفره هم اگه فارسی باشه خوبه.

اگر هم همچین چیزی نیست بازهم ممنون میشم اگر که تجزبه ای درباره اسکریپتهای خوب برای بازی آنلاین گروهی دارید به من بگید.

هم از نظر سالم بودن اسکریپت و هم سبک بودن و جذاب بودنش.و همچنین اگه فارسی باشه که چه بهتر.

بیشتر منظورم اینه که کسی تجربه کار باهاشونو داشته باشه که آدم بدونه در صورت لزوم و ضرورت ، میتونه از کسی که تجربشو داره راهنمایی بگیره.

ممنون از نظر شما.

یه پیشنهاد

می تونین بازی های فلش رو از سایت های خارجی دانلود کنید ودر سایت قرار بدین خیلی هم خوب می شه؟

بهتره سیستمی رو پیدا کنید که بصورت امنیاز دهی باشه.

این مورد رو من چند سال پیش توسط یکی از اعضای جومفا دیده بودم به اسم مصطفی که اسمش یادم نیست.

سیستم فروم با smf بود که خیلی امکانات داشت.

بهتره اونو پیدا کنید اگر پیدا کردین منم میخوامش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری