akramieh

چطور میشه تو جستجو گوگل چنین چیزی ساخت؟

4 پست در این موضوع

با سلام به دوستان عزیزم

من یه چنین چیزی میخواستم بسازم و جوملا من هم 1.5 هست و هم 2.5

چطور میشه اینو ساخت حالا نمیدونم اسمشم اصلا چیه؟

چیزی پیدا نکردم منظورم اون شاخه بندی هاست که زیر ادرس سایت هست ( هاست ، تماس با ما و ...)

از دوستان کسی راشو بلده خواهشا اموزششو یا برام بفرستید یا همینجا بذارید بقیه دوستان هم استفاده کنند.

نمونه تصویر براتون میذارم

joomlaforum.ir_13473596991.png

مدیریت انجمن عزیز من هر کاری کردم فایل عکس پیوست نشد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوست عزیز من هم قبلا میواستم چنین کاری کنم.اما موفق نشدم

اما یه اطلاعاتی کسب کردم که باید تو حساب گوگل انلایز و به استفاده از نقشه سایت به گوگل بگی اینکار کنه

شما این بدونید که باید از گوگل انلایز و نقشه سایت اینکار بکنید من تا اینجا رو میدونستم

امیدوارم یه کمک کوچلوی کرده باشم .:auizz3ffy9vla57584x

سلام

نمایش بخش های یک سایت در نتایج جستجوی گوگل به صورت تفکیک شده ( Sitelinks )

گوگل برای چه سایت هایی Sitelinks را نمایش می دهد ؟

این ویژگی برای تمام سایت هایی که گوگل آدرس آن ها را در پایگاه داده های خود ذخیره کرده است فعال نیست و تنها برای تعدادی از سایت ها این ویژگی فعال است و در صفحه نمایش نتایج جستجو در زیر آن سایت ها نمایش داده می شود. اما اگر می خواهید بدانید که چه معیار هایی را گوگل استفاده می کند برای نمایش Sitelinks برای سایت ها میتوانیم به ویژگی هایی که گوگل به صورت عمومی آن ها را اعلام کرده است اشاره کنیم که عبارتند از :

سن سایت : یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود گوگل برای یک سایت یا آدرس اینترنتی بخش Sitelinks نمایش دهد سن سایت یا زمانی است که آن سایت ایجاد شده است و برای کاربران اینترنتی در دسترس است که هر چقدر سن سایت شما بیشتر باشد احتمال بیشتری وجود دارد که گوگل سایت یا وبلاگ شما را نیز به جمع سایت های تائید شده برای نمایش سایت لینک زیر آن ها در صفحه نمایش جستجو اضافه کند.

لینک های ورودی : یکی دیگر از عواملی که باعث می شود گوگل قسمت Sitelinks را برای سایت یا وبلاگ شما نمایش دهد تعداد لینک های ورودی به سایت شما و صفحات آن است که هر چقدر این لینک ها بیشتر باشد یعنی سایت یا وبلاگ شما از تعداد بیشتری سایت یا وبلاگ دیگر لینک شده باشد احتمال نمایش Sitelinks برای سایت شما بالا می رود. همچنین می توانید از ابزار لینک ورودی ساز تورتک برای افزایش تعداد لینک های ورودی به سایت خود کمک کنید و با استفاده از این ابزار رتبه سایت خود را نیز در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر بالا ببرید.

ساختار ساده و مشخص : سایت یا وبلاگ شما برای دریافت گواهی نمایش Sitelinks باید ساختار مشخصی را داشته باشد. یعنی تا حد ممکن مطالب و صفحات سایت شما در شاخه بندی های جداگانه و با نظمی باشند و همچنین برای شناسایی ساختار کلی شاخه ها و قسمت های مختلف سایت خود به گوگل می توانید از نسخه xml نقشه سایت خود ( مثل Sitemap.xml ) استفاده کنید و در این فایل با مشخص کردن رتبه برای هر یک از صفحات وب سایت خود و تعیین دوره ی بروزرسانی هر یک از بخش های سایت خود به گوگل در شناسایی ساختار سایت خود کمک کنید. همچنین ثبت این نقشه سایت در ابزار وبمستر گوگل ( Google Webmaster Tools ) برای این کار و زودتر ایندکس شدن و ثبت شدن صفحات و نوشته های جدید سایت شما در موتور جستجوگر گوگل پیشنهاد می شود.

محبوبیت سایت شما و CTR : اگر قبلاً سایت شما در جستجوهایی که توسط کاربران انجام شده است در صفحه اول نمایش داده شده باشد و کاربران از میان نتایج نمایش داده شده بیشتر بر روی سایت شما کلیک کرده باشند در حقیقت CTR سایت شما بالا رفته است که این درصد نسبت تعداد نمایش سایت شما در نتایج جستجو به کلیک بر روی آن است.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری