designer

مشکل با ارور مربوط به Helix Framework

33 پست در این موضوع

این پلاگین رو اول حذف کنید دوباره پلاگین جدید رو نصب کنید...

آقا صابر ممنونم ازتون - چشم اجازه بدین نصب کنم زود بهتون اطلاع بدم - تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
میبخشید با غیرفعال کردن پلاگین میشه؟ چون گزینه حذف نداره دوست عزیز!!!

پلاگین رو باید حذف کنید برای حذف کردن به همون قسمت حذف و نصب برید اونجا سربرگ مدیریت رو بزنید صفحه ای که میاد سمت چپ از گزینه ها قسمت انتخاب نوع رو بزارید روی پلاگین

و از لیست پلاگین System - Helix Framework رو تیک بزنید و حذف کنید دوباره پلاگین جدید رو نصب کنید...

از شما خیلی معذرت میخوام که اینجوری خسته کردم شما رو / حذف کردم و دوباره نصب / متاسفانه تغییری نکرد ، ارور ها سرجاش مونده / نمیدونم چطوری باید درستش کنم از خودم نا امید دارم میشم

هرچی گفتین مو به مو انجام دادم نکته به نکته اما این مشکل با من راه نیومد و حل نشد دگه چیو باید امتحان کنم که درست بشه نمیدونم آقا صابر

این ارور شما از اسلاید شو و ویجیت هستش به نظر من این دو تا رو حذف کنید و از افزونه دیگه ای استفاده کنید......

این ارور شما از اسلاید شو و ویجیت هستش به نظر من این دو تا رو حذف کنید و از افزونه دیگه ای استفاده کنید......

چشم رو چشمام / هر نظری رو که بگین امتحان میکنم حتی اگه 1% احتمال حل شدن باشه / پس خواهشم اینه که نظر هاتونو از من دریغ نکنید / حتی مدیران و کاربران هم نظر بدن امتحان میکنم / از شما تشکر میکنم

دست گلت درد نکنه آقا صابر واقعاً که گلی / آقا من هرجا تو هر تاپیکی اسمتونو ببینم 100% هم تشکر میکنم ازتون هم اینکه امتیاز رو میزنم / درست شد مشکلم با عوض کردن اسلایدر و پاک کردن ویجت کیت ها همچی درست شد / ممنونم ازت درست نصف روز طول کشید تا درست بشه و خداییش بیخیال کمک کردن نشدید / نمونه ای والا

وقتی آن شدید یک نگاهی به سایت بکنین http://azar-p.ir/

از دوستان دیگه هم که کمکم کردن خیلی ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری