asadpur

مشکل در کامپوننت یادواره شهدا

7 پست در این موضوع

درود بر اساتید محترم .

من از کامپوننت یادواره شهدا رو لوکال بر روی قالب موزیکال استفاده می کنم . یه مشکلی در قسمت عکس شهید دارم. تو تصویر توضیح دادم . نمیدونم چرا اینجور مشکلی پیدا کرده . هر کاری کردم نتونستم درستش کنم .

دو تا عکس گذاشتم و در هر دوتاش مشکل دارم .

پیشاپیش از پاسخ شما اساتید کمال تشکر را دارم

عکس یک

عکس دو

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز... شما آخرین ورژن رو دریافت کردید؟ مشکل ناسازگاری قالب با استایل کامپوننت میتونه باشه ... شما فایل Css داخل کامپوننت رو برای اون قسمت میتونید ویرایش کنید تا مشکل رو حل کنید .

در مورد اولی هم عرض table رو میتونید کم کنید تا مشکل برطرف بشه . در ورژن بعدی این کار همه این مشکلات را حل خواهیم کرد ..

آقا نیما من با کد های css کار نکردم . ممنون میشم یه ذره راهنمای کنید

دقیق نمیدونم کی... سعی میکنم قبل از مهر...

خوب با راهنمایی درست نمیشه .. اگر کار نکرده باشید من بگم هم متوجه شاید نشید ...

شما قالب رو عوض کنید ببینید درست میشه؟ اگر درست شد ، باز قالب رو به همین حالت برگردونید تا فکری کنیم

درود

قالب رو گه عوض میکنم درست میشه / ولی به نظرم باید ابعاد این کامپوننت رو تعغیر بدیم/ شما بگید کجاشو باید کمو زیاد کنم باهاش کشتی میگیرم تا درست بشه. فقط نمیدونم چیرو باید تعغیر بدم./

یک راه بهتر.. ببینید در مدیریت قالب امکان بیشتر کردن عرض قالب هست؟ اگر هست ، عرض قالب رو بیشتر کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری