meatza

ارسال URL صفحه از طریق mod_Ckform

7 پست در این موضوع

سوالی داشتم در خوصوص اینکه چطور میتونم در CKForms Module زمانیکه فرم در یک صفحه پر میشه از طریق فیلد مخفی آدرس صفحه ای که کاربر در اون فرم مورد نظر رو پر کرده برای admin ارسال بشه چیزی مشابه با :

زمانی که در حال مشاهده مطلبی (Article) در نمای کاربری سایت هستیم سه گزینه در قسمت بالایی Article قرار داره که شامل : پرینت ، ارسال به دوست (Email) ، پی دی اف هست.

با پر کردن فرم ارسال به دوست، لینک صفحه ای که در آن فرم ارسال به دوست را تکمیل کردم، به ایمیل معرفی شده ارسال میشه.

اما يک سوال داشتم :

من از

JURI::current()

استفاده کردم ولي مشکلي که به وجود مياد اينه که آدرس به:

index.php ختم ميشه:

در ايميل دريافتي به اين صورت مياد:

آیا به دلیل ریدایرکت شدن به صفحه دیگری این اتفاق میفته چون من از دستور تیتر هم استفاده کردم تیتر همون صفحه که فرم رو ارسال میکنه نمیفته نام یه صفحه دیگه میفته چون ck form از یک پیج داخلی واسه ارسال استفاده میکنه و شانس ما فکر نکنم بتونم از این طریق آدرس صفحه ارسال شه !!!!

ولی وقتی روی ماژول ck forms قرار میدم به صورت یک تکست بسیار عالی نشون میده ولی قابلیت ارسال نداره و کاربر هم میتونه لینک رو ببینه.

من به این نتیجه رسیدم که یک فیلد باید ساخته بشه در قسمت ماژول و من به صورت ثابت دستور Uri رو قرار بدم که مثل بقیه فیلد ها از جمله (نام ، ایمیل ، ...) با انتخاب این فیلد دستور زیر به کنترل کننده کامپوننت ارسال بشه در این صورت لینک به صورت صحیح میاد. در حالی که من تا کنون دستور رو مستقیم به کنترل کننده کامپوننت قرار دادم.

لطفا دوستان اگر میتونن طریقه اضافه کردن یک فیلد با مقدار ثابت که بتونم مقدارش رو کد مورد نظر خودم بدم همراه با آدرس پوشه و ... کمک زیادی به من کردن.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام،

ورود شما رو به انجمن تبریک میگم. :128fs318181:

اولین موضوع این هست که آدرس هایی که گذاشتید رو باید به صورت کد قرار بدید. الان مشخص نیست که آدرس ها رو چی نوشتید.

موضوع بعدی این هست که من متوجه منظورتون نشدم. یه خورده بیشتر توضیح بدید که شاید بتونیم کمکتون کنیم.

پیروز باشید

ممنون،

میخوام از طریق کامپوننت ck forms یک فرم بسازم و پس از تکمیل فرم توسط کاربر لینک صفحه ای که کاربر فرم رو پر کرده برام ارسال بشه.

با این کار از ماژول این کامپوننت استفاده میکنم و فرم ساخته شده توی این ماژول قرار میگیره، حالا کاربر وقتی این فرم رو تکمیل میکنه میخوام آدرس صفحه ارسال بشه.

از دستور زیر استفاده میکنم:

JURI::current()

اما نتیجه:

به جای اینکه آدرس زیر بیاد:

http://localhost/test/component/cont...home-test.html

این آدرس میاد:

http://localhost/test/component/cont...gory/index.php

من چک کردم و راه های زیادی رو انجام دادم هیچ نتیجه ای نداشت.

ولی وقتی به صورت مستقیم این دستور رو قرار دادم

که به صورت تکست نمایش داده بشه هیچ مشکلی نداشت و بسیار عالی بود. البته کاربر هم اونو میبینه که من نمیخوام این اتفاق بیفته.

به همین دلیل میخوام با اضافه کردن یک فیلد به صورت مخفی این دستور هم همراه با اطلاعات بقیه فیلدها (نام و ایمیل و ... ) ارسال بشه به ایمیلم.

با تشکر از توجه شما.

حالا کاربر وقتی این فرم رو تکمیل میکنه میخوام آدرس صفحه ارسال بشه.

سوال اینجاست کدوم صفحه؟؟؟

باز هم آدرس ها رو به صورت نقطه چین قرار دادید که اصلا معلوم نیست دقیقا چی هست؟

بجای آدرس زیر:

http://localhost/joomla15/component/content/article/30-demo-category/test-top-10.html

آدرس زیر میاد:

http://localhost/joomla15/component/content/article/30-demo-category/index.php

فکر نکنم کار چندان مشکلی باشه چون یه فیلد تکراری میخواد اضافه بشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری