ابوالفضل طالبی

فروشگاه ساز حرفه ای با قالب زیبا - هدیه شماره یک انجمن جوملای ایران به کاربران

142 پست در این موضوع

قیمت محصولات خودتون رو رقم بالایی تعریف نکردید؟ تغییراتی در فروشگاه ندادید؟

نه من هیچ چیزی رو دستکاری نکردم به غیر از همون آدرس ، حتی یدفعه کل فروشگاه و دیتا بیسش رو حذف و دوباره نصب کردم اما جواب نداد ، محصول جدید هم که اضافه میکنم این پیغام وجود داره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
شما چه قیمتی رو در نظر میگیرید ..

دوتا محصول بصورت پیشفرض تو فروشگاه هستن که این پیغام به ازای قیمت اونا ظاهر میشه و قیمت یکی از محصولات در پیکربندی 55555 و دیگری هم 22000 ریال تعریف شده

گویا مشکل از واحد پولی است.درتنظیمات واحد پول روتغییر بدید اگر خطا برطرف شد مجدد ریال کنید و تست بفرمائید.

در ضمن Collation دیتابیس رو هم از طریق phpmyadmin روی unicode ست کنید و ذخیره کنید

آقا نیما ، یعنی الان پرداخت هم روی این فروشگاه هست ؟ چه درگاهیه ؟ کدوم بانک یعنی ؟ خودت تست کردی ؟

این تست رو انجام بدید . قیمت رو با اعشار بزارید . مثلا 1500.23 دو رقم اعشار باشه .. ترجیحا صفر 1500.00 امتحان کنید و خبرش رو بدید

آقا نیما ، یعنی الان پرداخت هم روی این فروشگاه هست ؟ چه درگاهیه ؟ کدوم بانک یعنی ؟ خودت تست کردی ؟

بله عزیزم . بانک پارسیان اگر درست بگم . دانلود کنید مشاهده کنید عزیزم . روی دمو که دیدم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

گویا مشکل از واحد پولی است.درتنظیمات واحد پول روتغییر بدید اگر خطا برطرف شد مجدد ریال کنید و تست بفرمائید.

در ضمن Collation دیتابیس رو هم از طریق phpmyadmin روی unicode ست کنید و ذخیره کنید

تغییرات اعمال شد ولی نتیجه ای نداشت. ( البته هنوز تغییراتی رو که اقا نیما گفتن اعمال نکردم)

تو این عکس پیوست هم در قسمت لیست کالا ها پیغام خطا به چشم میخوره و همچینین در ستون قیمت بجای قیمت واحد پولی نوشته میشه که خودش هم های لایتش کرده...

ویرایش شده در توسط wahid2003vj

این تست رو انجام بدید . قیمت رو با اعشار بزارید . مثلا 1500.23 دو رقم اعشار باشه .. ترجیحا صفر 1500.00 امتحان کنید و خبرش رو بدید

به هر دو روش اعمال کردم اما جواب نداد...

در تنظیمات فروشگاه جایی که نوشته "رقم اعشار" عدد صفر رو درج بفرمائید

درست شد ، با تشکر از زحمات شما...

چطوري بايد درگاه بانك و پرداخت آنلانشو فعال كرد

وقتي كه نصب ميكني كه فعال نيست

فروشگاه ساز قاطر!!!

عالی کار کردی، خیلی خوشم اومد. دقیق، تخصصی و کارا.

فقط اگه یه طوری بتونه سایر افراد رو هم مطلع کنی از این محصول، خیلی استقبال میشه.

موفق باشی

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی به قسمت لیست روش های پرداخت / بانک پارسیان میرم ، در کنار تنظیمات مربوطه این دو پیغام خطا رو هم میبینم

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'E:\xampp 7\xampp\htdocs\gstore/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment/ps_p30parsian.php' for inclusion (include_path='.;E:\xampp 7\xampp\php\PEAR') in E:\xampp 7\xampp\htdocs\gstore\administrator\components\com_virtuemart\html\store.payment_method_form.php on line 40

Fatal error: Call to a member function has_configuration() on a non-object in E:\xampp 7\xampp\htdocs\gstore\administrator\components\com_virtuemart\html\store.payment_method_form.php on line 167

ویرایش شده در توسط wahid2003vj

سلام دوستان ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم آخه من تازه واردم.

من فروشگاه ساز رو نصب کردم حالا از کجا میتونم وارد قسمت مدیریت بشم

و به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشم ؟

راستی من این رو تو ویندوزم روی WampServer اول نصب کرده بودم وقتی سایت اجرا شد کلی پیغام رو صفحه بود

ولی امروز روی مکینتاش با برنامه Mamp نصب کردم هیچ پیغامی نداشت.

با تشکر.

بهتره از xampp برای ساختن لوکال سرور استفاده کنید که خطاهای اینگونه نداشته باشید.ب

برای ورود به بخش مدیریت هم باید انتهای لینک سایت کلمه administrator رو وارد نمایید یعنی به این صورت http://yoursite.com/administrator و در لوکال به این صورت http://localhost/mysite/administrator

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری