mp_mp353

ماژول ها و پلاگین های ویرچومارت "درخواست"

11 پست در این موضوع

دوستان عزیز سلام.:ad54ad:

من در حال ساختن یک فروشگاه با کامپوننت ویرچومارت هستم از دوستان درخواست دارم تا ماژول ها و پلاگینهای فارسی یا انگلیسی این کامپوننت رو معرفی یا درصورت امکان قرار بدهند

تا من و دیگر دوستان استفاده کنیم.

با تشکر.

gift :25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام آرشیو افزونه های جوملا مرجع کاملی هست .

برای دسترسی به تمامی افزونه های ویژه ی ویرتومارت به لینک زیر مراجعه کنین...

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/virtuemart-extensions

موفق و سربلند و پایدار باشید

یاحق

ممنون آقای مردانزاده خیلی به درد بخور بود.

ممنون آقای شهبازی براتون ایمیلم رو پیام خصوصی کردم.

فقط یک سوال دیگه دوستان در بین فروشگاه سازهای جوملا شما کدوم رو بیشتر پیشنهاد میکنید؟

ویرپچومارت بهتر است یا جومشاپینگ؟

ویرپچومارت بهتر است یا جومشاپینگ؟

طبعاً کامپوننت قدیمی تر، پرکاربردتر ، پر توسعه تر از اگر بخوایم بگیم؛ ویرتومارت رو باید نام ببریم.

اما جوم شاپینگ با اینکه مدت زیادی نیست که منتشرشده(نسبت به ویرتومارت) کاربری فوق العاده راحتتر ، آسونتر و کاربرپسندتری از خودش نشون داده.

به شخصه با ویرتو چندان (اصلا!!!) راحت نیستم، بنده جومشاپینگ رو پیشنهاد میکنم...

موفق باشید و س ربلند یا حق

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون آقای مردانزاده ولی آیا آموزشی در ربابطه کامپوننت جومشاپینگ هست؟

ممنون میشم در صورت وجود به من معرفی کنید.

با سلام....

ارشیو مستندات کامپوننت در لینک زیر قرار دارد...

http://www.webdesigner-profi.de/joomla-webdesign/joomla-shop/forum.html?lang=en

درکل کار با این کامپوننت اصلا پیچیده نیست!! و خیلی راحته.... /کمی باهاش کار کنین .واستون جا میفته...:ad54ad:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

با سلام به همه دوستان

من یک فروشگاه با ویرچومارت طراحی کردم . تو لوکال کار میکنه ولی توی هاست که نصب می کنم پلاگین مشکل دار میشه . [dasdas]نمیتونه ثبت سفارش کنه . ممنون میشم کسی راهنمایی کنه . نسخه جوملام 2.5.14 هست . PHP سرور 5.3.14 هستش :21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری