designer

دانلود نرم افزار فوق العاده کاربردی برای خوشنویسی (دانلود)

21 پست در این موضوع

سلام دوستان

نرم افزار کلک یکی از نرم افزار های قدیمی و کاربردی در زمینه ی خطاطی بشمار میاد که میتونید راحت دانلود کنید و با خط های نستلیق ، شکسته ، تحریر و ... سایتتون رو زیبا تر جلوه بدید.

نمونه ای از این نرم افزار

joomlaforum.ir_13481792341.png

دانلود

ویرایش شده در توسط designer

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان

کرک این نرم افزار ساده هستش فقط دوستان دقت کنید که از پچ چوشه استفاده نکنید و به جای اون از کیگن استفاده کنید برای کرک کردن خوب وساده هستش - اگه موردی بود اعلاع بدید

نرم افزار میر عماد تا جایی که اطلاع دارم تجاری هست

بله دوست عزیز میرعماد و مریم یکی از نرم افزار های تجاری هستش - اما من متوجه این نشدم که با نرم افزار کلک که رایگان هستش چه تداخلی داست دوست عزیز !!!؟

ممنونم از شما

نرم افزار میرعماد و کلک و چلیپا و آدوس و... همشون کارشون یکیه و نرم افزار خوش نویسی شمرده میشن.ولی چیزی که هست میرعماد رو من به همشون ترجیح میدم و معتقدم بهترینه.هم تعداد خط هاش بیشتره(نستعلیق.شکسته نستعلیق.معلا.ثلث.عثمان طاها.پیرآموز 1 و 2 و فونتی که از نسخه 2.2 اضافه شد یعنی ریحان)و هم راحت تر میشه ازش استفاده کرد.من نمیگم چلیپا و کلک و آدوس و سایرین از بقیه بدترن فقط اطلاعاتی از نرم افزار میرعماد داشتم که گفتم در اختیار سایرین هم بزارم.ضمنا برنامه میرعماد تحت نرم افزار های متنی مثل word pad.note pad و word(تا 2007) اجرا میشه و این یکی از خوبی هاشه

موفق باشین

ممنونم وحید جان - بله دقیقاً درست فرمودید / نرم افزار میر عماد یکی از بهترین هستش که میشه مثال زد / دوستانی که با ورد و برنامه های که وحید جان گقتن راحت هستند این نرم افزار عالیه / اما کلک هم در سطح خودش بد نیست و با خانواده اودبی رابطه ی خوبی برقرار کرده -

فقط وحید جان دوست عزیزی که گفتن فک کنم تجاریه من دقیق متوجه نشدم به کلک تداخلی داشت یا نه!!!

ایشون یا اشتباه متوجه شدن و یا اینکه قصد معرفی برنامه میرعماد داشتن که فکر نمیکنم مشکلی باشه و بهتره زیاد به این مسئله نپردازیم :28:

این نرم افزار ها هر کدوم ویژگی ها و کارایی هایی دارن و ممکنه کاری که کلک میتونه انجام بده سایرین نتونن انجام بدن و همچنین بر عکس.من با کلک چلیپا آدوس و میر عماد و اکثر نرم افزار های خوشنویسی کار کردم و برنامه کلک هم برنامه خوبیه و کار کردن باهاش زیاد سخت نیست و متن های زیبایی رو میشه باهاش نوشت.به طور مثال یکی از مشکلاتی که گاهی نرم افزار میرعماد داره اینه که بعلت ارتفاع زیاد حروف در نرم افزار های ذکر شده حروف نصفه در میاد ولی در کلک کمتر این مشکلات وجود داره.درسته که میرعماد خودش قابلیت جابجایی حروف داره ولی زید نمیشه باهاش کار کرد و باید در ویرایشگر متن به این مسئه پرداخت ولی خوب کلک خودش این کار رو میکنه.

اینجا حرف از میرعماد شد بد نیست یه پیشنهاد برای کیفیت بیشتر طرح بگم.اونم اینه که از خروجی خود میرعماد در برنامه ورد یعنی ctrl+c استفاده نکنید و با استفاده از خود ورد یا برنامه های تبدیل وردبه پی دی اف مثل foxit pdf creator سند رو به pdf تبدیل کنین تا طرح در فتوشاپ به صورت بدون زمینه(transparent) بیاد و طرح زیباتر و با کیفیت تری بتونین ارائه بدین

ببخشین اگر زیادی سرتونو درد اوردم

موفق باشین

از توضیحات کامل دوست عزیزمون آقای طاهری بی نهایت ممنونم

امیدوارم این نرم افزار به درد دوستان انجمن جوملای ایران بخوره

همیشه موفق باشید

قابل توجه دوستان عزیزی که دیر به دیر به انجمن سر میزنند و از برنامه های جدید آپلود شده بی اطلاع هستند

هم اکنون میتونید این برنامه عالی و بسیار کاربردی رو دانلود کنید (صرفاً جهت اطلاع)

ایشون یا اشتباه متوجه شدن و یا اینکه قصد معرفی برنامه میرعماد داشتن که فکر نمیکنم مشکلی باشه و بهتره زیاد به این مسئله نپردازیم :28:

این نرم افزار ها هر کدوم ویژگی ها و کارایی هایی دارن و ممکنه کاری که کلک میتونه انجام بده سایرین نتونن انجام بدن و همچنین بر عکس.من با کلک چلیپا آدوس و میر عماد و اکثر نرم افزار های خوشنویسی کار کردم و برنامه کلک هم برنامه خوبیه و کار کردن باهاش زیاد سخت نیست و متن های زیبایی رو میشه باهاش نوشت.به طور مثال یکی از مشکلاتی که گاهی نرم افزار میرعماد داره اینه که بعلت ارتفاع زیاد حروف در نرم افزار های ذکر شده حروف نصفه در میاد ولی در کلک کمتر این مشکلات وجود داره.درسته که میرعماد خودش قابلیت جابجایی حروف داره ولی زید نمیشه باهاش کار کرد و باید در ویرایشگر متن به این مسئه پرداخت ولی خوب کلک خودش این کار رو میکنه.

اینجا حرف از میرعماد شد بد نیست یه پیشنهاد برای کیفیت بیشتر طرح بگم.اونم اینه که از خروجی خود میرعماد در برنامه ورد یعنی ctrl+c استفاده نکنید و با استفاده از خود ورد یا برنامه های تبدیل وردبه پی دی اف مثل foxit pdf creator سند رو به pdf تبدیل کنین تا طرح در فتوشاپ به صورت بدون زمینه(transparent) بیاد و طرح زیباتر و با کیفیت تری بتونین ارائه بدین

ببخشین اگر زیادی سرتونو درد اوردم

موفق باشین

در ادامه صحبت دوستان عرض می کنم که نسخه 2.5 میرعماد قابیلیت خروجی با فرمت EPS, BMP, EMF را دارد و با استفاده از دکمه های Alt+c می توان متن را کپی و به صورت برداری در هر برنامه گرافیکی استفاده کرد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

ممنونم وحید جان - بله دقیقاً درست فرمودید / نرم افزار میر عماد یکی از بهترین هستش که میشه مثال زد / دوستانی که با ورد و برنامه های که وحید جان گقتن راحت هستند این نرم افزار عالیه / اما کلک هم در سطح خودش بد نیست و با خانواده اودبی رابطه ی خوبی برقرار کرده -

فقط وحید جان دوست عزیزی که گفتن فک کنم تجاریه من دقیق متوجه نشدم به کلک تداخلی داشت یا نه!!!

دوست عزیز جناب designer همان طور که دوستمون جناب وحید طاهری گفتن متوجه نبودم که شما کلک رو معرفی کردین یعنی مطلب رو سریع خوندم و فکر کردم که میر عماد رو معرفی نمودید

به هر حال بنده عذر میخوام

دوست عزیز جناب designer همان طور که دوستمون جناب وحید طاهری گفتن متوجه نبودم که شما کلک رو معرفی کردین یعنی مطلب رو سریع خوندم و فکر کردم که میر عماد رو معرفی نمودید

به هر حال بنده عذر میخوام

سلام

خواهش میکنم دوست خوبم . اگه امری بود در خدمتم

نرم افزار کلک تجاری هست ، لطفا لینک دانلود و بر دارید...

نرم افزار کلک از سال 2000 به بعد آپدیت نشد و دقیقاً تا سال 2004 به صورت تجاری قابل فروش بود و از این سال به بعد رایگان اعلام شد

دوست عزیزی که فکر میکنن تجاری هست توجه داشته باشید که از سال 2008 شرکت نرم افزاری سینا با تغییرات جزئی و ساده این نرم افزار رو با نام های کلک 2003 و 2007 و حال 2010 به بازار ارائه کرد. این نرم افزار نه 2003 هست و نه چیزه دیگه / نرم افزار تجاری نبوده و کاملاً برای عموم رایگان هست

اول مطمئن باشید بعد سخنی رو مطرح کنید بهتر هست

ممنونم از شما

سلام

دوست عزیز لطفا لینک ها را اصلاح کنید. دو مورد لینک صفحه اول هیچ کدوم کار نمی کنند.

ارسال شده در (ویرایش شده)

نرم افزار کلک 2010 نصب کردم این پیغام خطا میده

ویرایش شده در توسط jalaladdin

لینک خراب است لطفا بررسی شود

در اینترنت عبارت "نرم افزار خوش نویسی کلک" رو سرچ کنید آخرین نسخشو میتونید دانلود کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری