نیما حبیب خدا

قالب حرفه ای و پیشرفته جوم آکا

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

فریم ورک در لغت به معنای قاب کاری میباشد .

فریم ورک ها در زبان php با یک سری زبان های خاص طراحی میشوند ولی تحت php . به این زبان ها API گفته میشود .

جوملا یک فریم ورک php میباشد که زبان آن Joomla! API است . یعنی توابع و حلقه ها و یک سری کلاس ها تعریف شده است که این توابع فقط تحت فریم ورک مذکور فعالیت میکنند و اگر در جایی دیگر از آن ها استفاده شوند استفاده از آن مقدور نمیباشد .

در جوملا که خود یک فریم ورک محسوب میشود ، تیم های برنامه نویس ، قاب های جدید تحت جوملا نوشته اد . به این قاب ها فریم ورک تحت جوملا گفته میشود . از این نوع فریم ورک ها میتوان Joomlart , rocket theme , yootheme , shape 5 , Gavik pro را نام برد که از معروف ترین فریم ورک ها میباشند .

در ایران یک سری تیم ها وجود دارند که با استفاده از فریم ورک های بالا ، دست به ایجاد فریم ورک فارسی زدند با نام و لوگوی تیمشان . برای مثال با استفاده از فریم ورک جوملا آرت فریم ورکی نوشته اند که دقیقا فارسی شده همین فریم ورک است اما نام آن را تغییر داده اند .

تیم آکادمی جوملا ، دست به انجام کاری زده است که در ایران برای اولین بار شاهد آن هستیم .

این تیم قالبی حرفه ای و پیشرفته به زبان فارسی تحت جوملا نوشته است ،و تازه شروع کار خود را جشن میگیرد .نه از قاب های تیم های غیر ایرانی استفاده شده است و نه سعی شده است تا کپی برداری شود .

اولین ورژن این قالب حرفه ای و پیشرفته به صورت رایگان عرضه شده است و همیشه رایگان خواهد بود و استفاده از آن هیچ مشکلی ندارد . لایسنس آکادمی جوملا در این قالب پایدار است و تغییر آن پیگیرد قانونی خواهد داشت .که به طور کامل تر در منوی شرایط استفاده ذکر خواهند شد .

در ورژن رایگان بسیاری از امکانات قرار ندارد زیرا نوشتن بسیاری از امکانات ، نیاز به وقت و زمان بالا دارد که در ورژن های تجاری ، قرار خواهند گرفت .

برای دیدن امکانات این قالب حرفه ای و پیشرفته به منوی امکانات بروید .

با تشکر - تیم برنامه نویسی تحت جوملا و آموزش کدنویسی ایران - آکادمی جوملا

توضیحات و دمو به صورت مصور و کامل : کلیک کنید

[ATTACH]356[/ATTACH]

دریافت از سرور اصلی : دریافت

http://joomacademy.com/jframe/images/stories/framework.jpg

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا
تصحیح اطلاعات

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود بر مرد بزرگ

گل پسر ممنون

ولی دامنت مرده ها شده ها

چک می کن ی/

سلام نیما جان،

قبل از این که چیزی در موردش بگم:

1) همه ی لینک هایی که گذاشتی broken هستند. چکشون کن.

2) مطمئنی فایل رو درست attach کردی؟ این فریم ورک هست الان؟؟

ممنون دوستان گلم .. لینک ها تصحیح شدند . فکر کنم ساب مشکل داشت .. لینک بدون ساب گذاشتم . بله فایل فریم ورک را قرار دادم

خوشحال میشم مشکلات فریم ورک را بگید .. و این هم بگم که بمر را یاسین عزیزم زد که کارش معرکست . مرسی یاسین جان

با سلام و عرض تبریک بسیار بسیار بسیار به دوست خوب و جوان و با پشتکار و عزیزمان جناب حبیب خدای عزیز.

واقعا که دستمریزاد...

واقعا که در این مدت کوتاه ، کار بزرگی انجام دادی عزیزم.

امیدوارم که همچنان بیش از پیش و رو به ترقی و طی پله های موفقیت باشی.

بامدادنیک...

بسیار عالی

میخواستم ماژول جستجو رو شبیه همینی که شما زدی بزنم که دیگه زحمتشو شما کشیدی. اگه بشه بکشیش بیرون خوب میشه. البته با فریم ورک اصلی جوملا! کار بده

ضمنا من نمیتونم رای بدم.

[b]Fatal error[/b]:  Call to undefined function  joomxpost() in [b]/home/ircmsir/public_html/jframe/templates/joomacframework/parts/main.php[/b] on line [b]35[/b]

خسته نباشی.

ویرایش شده در توسط emperor69

ممنون دوستان گلم .. لینک ها تصحیح شدند . فکر کنم ساب مشکل داشت .. لینک بدون ساب گذاشتم . بله فایل فریم ورک را قرار دادم

خوشحال میشم مشکلات فریم ورک را بگید .. و این هم بگم که بمر را یاسین عزیزم زد که کارش معرکست . مرسی یاسین جان

از اینجا دانلود کن سهیل جان:

http://framework.joomacademy.com/phocadownload/joomacframework.tar

شب خوش

بسیار عالی

میخواستم ماژول جستجو رو شبیه همینی که شما زدی بزنم که دیگه زحمتشو شما کشیدی. اگه بشه بکشیش بیرون خوب میشه. البته با فریم ورک اصلی جوملا! کار بده

ضمنا من نمیتونم رای بدم.

[b]Fatal error[/b]:  Call to undefined function  joomxpost() in [b]/home/ircmsir/public_html/jframe/templates/joomacframework/parts/main.php[/b] on line [b]35[/b]

خسته نباشی.

ممنون دوست من . باگ فردا برطرف میشه .

ماژول رو انشالله در آینده منتشر میکنیم .. اگر شما دارید این کار رو میکنید مانعی نیست .. خوشحال میشیم

نه عزیز

هنوز به نتیجه نرسیدم. ضمنا وقتم هم خیلی ذیغه (زیغه، ضیغه شایدهم ضیقه!!) نمیرسم روش کار کنم. دست خودتو میبوسه

ویرایش شده در توسط emperor69

رو چشمم . حتما .. دوستانی که از این بسته طراحی استفاده کردند من منتظر نظرهاشون هستم ...

با سلام،

ممنون نیماجان، قالب حرفه ای و خوبی بود.

همون طور که دیروز گفتم کل موضوع خوب بود، ولی روشش رو درست نمی بینم.

دلایلش رو تفصیلی خدممت عرض کردم.

پیروز باشید

ممنون عزیز دلم .

دوستان دامین کمی مشکل پیدا کرده و اکسپایر شده . داریم سعی میکنیم درستش کنیم . اگر نشد با آدرس ir راه اندازی میکنیم تا در دسترس همه دوستان عزیزم . قرار بگیره .

دوستان مشکل دامین برطرف شد با کمک دوست خوبم مصطفی باغبانی .

دوستانی که استفاده میکنند لطفا نظرات با ارزششون هم بگن .

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا

بله . دوباره به مشکل خوردیم .. دیروز ظاهرا درست شد . اما دوباره به مشکل خوردیم .. داریم سعی میکنیم مشکل برطرف بشه

ممنون عزیزم . چینش شما هم بسیار زیبا بود . ممنون بابت کار زیباتون .

اگر دکمه جستجو هم برداشته بشه زیباتر هم میشه .

از کار با این فریم ورک قالب راضی بودید؟ چه ایراداتی رو مشاهده کردید؟خوشحال میشیم شرح بدید

خیلی عالیه سر فرصت باهات حتما تماس میگیرم با چندتا از دوستان قصد انجام یه همچین کاریو داشتیم . ولی این حرف نداره فکر کنم با این شروع به جاهای خوبی برسی الان به چند نفر نشون دادم اونم همین و گفتن

بازم میگم ایول

دوستان دامنه را تغییر دادیم به : http://joomacademy.ir/jframe/ دوستان اگر مشکلی در دامنه دیدند اطلاع رسیانی کنند . با تشکر.

در ضمن اگر دوستان عزیزم پیشنهادهایی دارند ما سراپا بگوشیم .

از ورژن های بعدی دو نسخه از هر قالب منتشر خواهد شد .

1- رایگان : این نسخه دارای یک سری پارامترهای مبتدی میباشد و امکاناتی کم را در بر میگیرد .

2- نسخه تجاری : این نسخه از نسخه رایگان بسیار حرفه ای تر خواهد بود و در توضیحات قالب امکانات اضافه ذکر میشود .

اگر دوستان ایده و نظری دارند ابلاغ کنند تا در این ورژن اثر دهیم .

با تشکر

بدرود تا درود

دوستان دامنه را تغییر دادیم به : http://joomacademy.ir/jframe/ دوستان اگر مشکلی در دامنه دیدند اطلاع رسیانی کنند . با تشکر.

در ضمن اگر دوستان عزیزم پیشنهادهایی دارند ما سراپا بگوشیم .

از ورژن های بعدی دو نسخه از هر قالب منتشر خواهد شد .

1- رایگان : این نسخه دارای یک سری پارامترهای مبتدی میباشد و امکاناتی کم را در بر میگیرد .

2- نسخه تجاری : این نسخه از نسخه رایگان بسیار حرفه ای تر خواهد بود و در توضیحات قالب امکانات اضافه ذکر میشود .

اگر دوستان ایده و نظری دارند ابلاغ کنند تا در این ورژن اثر دهیم .

با تشکر

بدرود تا درود

چون منوهای دموی قالب به صورت مطلق آدرس دهی شده اند، بعضی از منو ها لینک درستی ندارند و به page not found ختم می شوند. خواستید اصلاح کنید.

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری