designer

نرم افزاری کربردی ساخت دکمه برای به سلیقه خودتان (دانلود)

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

نرم افزار buttom shop (نام کامل افزار Kristanix Software Button Shop v4.26 ) یکی از نرم افزار های کاربردی در زمینه ساخت دکمه های سایت میباشد ، این شاهکار به شما این امکان رو میده که در عرض 5 دقیقه به ساخت دکمه ای زیبا و خیره کننده برای وبسایت خود درست کنید - دوستان خوب انجمن جوملای ایران بهتره از این ویژگی ننرم افزار هم اطلاع داشته باشند که خود نرم افزار بیش از 200 نمونه دکمه در دل خودش جا داده که با تغییر ، دستکاری و ارتقا نسبت به سلیقه و نیاز خودتون میتونید اقدام کنید

لازم به ذکر هستش که این نرم افزار قادر به تولید کد های HTML مورد نیاز و نیز نمایش عبارت با کشیدن ماوس و فشار بروی دکمه میباشد . جالبه که برای استفاده از این نرم افزار نیاز به هیچ دانشی در زمینه HTML پیشرفته و جاوا اسکریپت نیست (قابل توجه دوستانی که مثل بنده فقط گرافیست و در زمینه کد نویسی نو پا هستند)

----------------------------------------------------------------

ویژگی ها کلیدی :

- ساخت دکمه های وب برای وب سایت

- ساخت دکمه های درخشان همانند دکمه های مکینتاش

- دارای بیش از 150 قالب زیبا

- استفاده ار قالب ها برای ساخت یک دکمه

- دارا بودن بیش از 50 texture

- ساخت دکمه های زیبا و منحصر به فرد از تصاویر

- ساخت دکمهبا افکت بازتاب آینه ای

- افکت های فراوان برای دکمه همچون shadow , pulse , grayscale , stroke , glow و ...

- افکت پالس متحرک سازی شده

- قرار دادن عبارت مختلف با کشیدن ماوس و کلیک کردن بر روی دکمه

- پشتیبانی از فرمتهای مختلف تصویری

- ذخیره سازی با فرمت های ICON , EMF , WMF , EXIF , TIFF , PNG , JEPG , GIF , BMP , Animated GIF و Animated TIFF

- قرار دادن ایکون و تصویر بر روی دکمه های خود

- تنظیم طرح کلیسایه ، رنگ ، فونت و اندازه برای متن

- افکت قابل تنظیم گرادیانت برای تصویر

- و ...

---------------------------------------------------------------------------------

***روش کرک***

در پست بعد اعلام میشود

--------------------------------------------------------------------------------

نمونه ای محیط برنامه :

joomlaforum.ir_13483368051.png

------------------------------------------------------------------------------

نمونه از دکمه ها :

joomlaforum.ir_13483371731.png

joomlaforum.ir_13483371732.png

joomlaforum.ir_13483371733.png

joomlaforum.ir_13483374391.png

joomlaforum.ir_13483374392.png

-----------------------------------------------------------------------------

***مشخصات نرم افزار***

ورژن : 2.3

حجم دانلود : 7.63 mb

رمز فایل : بدون رمز

سیستم عامل : winxp , win7 , win7 x64

سازنده : kristanix

کرک شدهُ : توسط شرکت نوین پندار

امتیاز سطح بین المللی : 3.7/5

کاربرد در طراحی سایت :100%

لینک سالم : Mediafire

موفق باشید : امین باویران

ویرایش شده در توسط designer

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان گلی که میخوان از این نرم افزار استفاده کنند تا دانلود بکنند منم سعی میکنم کرک کردنش رو درست کنم و تو پست بعدی تقدیم کنم

همیشه موفق باشید-باویران

دوستان عزیز ، با امتحانی که کردم میشه با این نرم افزار منو هم تولید کرد البته کمی حوصله هم لازمه

موفق باشید

با سلام

نگفتید که چجوری این دکمه به جوملا یا در پست محتوا اضافه کنیم؟؟؟

فک کنم باید کدهاش رو جایگذاری کنی. برای جایگذاری در جوملا ، فک کنم نیاز به دانش css داشته باشه که اگه بلد باشین میتونین

لینک دانلود مشکل داره.عزیزانی که این نرم افزار رو دارند لطف کنند از آپلود سنتر انجمن آپلود و در اختیار کاربران قرار دهند

با سلام

دوستان من میخوام از دکمه ای که ساختم اکسپرت بگیرم البته کد htmlساخته شدشو کپی میکنم توی ماژول htmlسفارشی جوملا توی حالت ویرایشگر ساده وقتی تو یه موقعیت منتشر میکنم هیچ تصویری دیده نمیشود

لطفا توضیح دهید مشکل کجاست نوع سیو کردن به چه صورته و همچنین نوع ماژول و نحوش به چه صورت باید باتشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری