designer

نحوه ایجاد تکرار کردن یک عکس (پرسش)

78 پست در این موضوع

سلام

میبخشید مزاحم شدم

من میخوام عکسی که تکرار نمیشه رو به تکرار در بزارم دوستان اما موندم که چرا نمیشه ، باید بجای گزینه no-repeat باید از چه کدی استفاده کنم دوستان

کد مورد نظر هم پایین کپی کردم

<div id="sbbar_bg"><div class="sb"><ul><li class="sb_home_img"><a style="background:url(/modules/mod_super_breadcrumbs/images/home.gif) center center no-repeat

ممنونم از شما دوستان خوب انجمن ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از دوستان عزیز هر وقت آن شدند ممنون میشم تا بنده رو راهنمایی کنند

ممنونم از شما

اگه میخواهید افقی تکرار بشه بجای no-repeat کد repeat-x

اگه میخواهید عمودی تکرار بشه repeat-y

هر دو رو میخواهید یعنی کلا تکرار بشه تا پشت زمینه پر بشه no-repeat رو پاک کنید و چیزی ننویسید

1 کاربر پسند دیده است

هر دو رو میخواهید یعنی کلا تکرار بشه تا پشت زمینه پر بشه no-repeat رو پاک کنید و چیزی ننویسید

سلام صبحتون بخیر

واقعاً دستتون درد نکنه آقا حسین / ممنون

دوست عزیز من الان کد رو پیدا کردم و تغییرات رو دادم - اما چرا تکرار نشد !!!

البته باید اینجوری بگم که احساس میکنم اندازه موقعیت ها نمیزاره تکرار بشه!!!؟

از دوستان اگه کسی تجربه این کار رو داره ممنون میشم بهم کمک کنه؟

شما عکس تکرا شونده خودتون رو در موقعیت فراخوانی کنید و repeat کنید

اگر می خواهید افقی تکرار بشه فقط repeat-x کنید

اگر می خواهین عمودی تکرا بشه فقط repeat-y کنید

درتمام جهت ها هم repeat خالی استفاده کنید

برای موقعیتی که میخ واهین عکس تکرا بشه اندازهباید داده باشین که موقعیت وجود داشته باشه

دوست عزیز مسئله همین جاست که من تکرار مورد نظر رو دادم اما از موقعیت نمیزاره خارج بشه!!! یعنی تکرار میشه اما زیر میمونه انگار دوست گرامی

شما عکس تکرا شونده خودتون رو در موقعیت فراخوانی کنید و repeat کنید

اگر می خواهید افقی تکرار بشه فقط repeat-x کنید

اگر می خواهین عمودی تکرا بشه فقط repeat-y کنید

درتمام جهت ها هم repeat خالی استفاده کنید

برای موقعیتی که میخ واهین عکس تکرا بشه اندازهباید داده باشین که موقعیت وجود داشته باشه

از دوستان عزیزی که میتونند در این امر کمکم کنند واقعاً تشکر میکنم

البته اگه امکان داشت ممنون میشم

فایل یا سایتی که میخواین تصویر توش تکرار بشه رو قرار بدین تا بررسی کنیم(اگر فایل رو میزاین بصورت کامل بهمراه تصاویر و css و... بزارین)

ممنونم از شما

موضوع اینه

joomlaforum.ir_13484187901.png

الان هر امری هست در خدمتم؟

خط طوسی با سیاه تکرار میخوام بشه اما نمیشه

آدرس رو بنویسم تبلیغ نشه ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

عکس های breadcrumbs_left.gif و breadcrumbs_right.gif بود اولش بدون تکرار دو تیکه بزرگ - الان من با اجازتون اونارو به تیکه کوچیک تبدیل کردم و گذاشتم رو تکرار - تکرار هم شدن الان اما از اون حد بیشتر اضافه نمیشه دیگه!!!

ویرایش شده در توسط designer

دوست عزیز کاملاً تونستم مشکلم رو توضیح بدم ؟

فایلی لازم هست که باید بدم ؟

ممنونم از همه ی شما دوستان

پهنای موقعیت طوسی رو چقدر قرار دادید؟ width

اون رو بزارید 100% یا مقدار بدیدwidth:800px بجای 800 عرض کل مورد نظر رو بدید. توجه داشته باشید دایوها (یا اگه از تیبل ایتفاده کردید خود تیبل) عرضش برابر عرض کل صفحتون باشه. اگه نتونستی پیاده کنی فایل index قالب رو بزار واست درست کنم

پهنای موقعیت طوسی رو چقدر قرار دادید؟ width

اون رو بزارید 100% یا مقدار بدیدwidth:800px بجای 800 عرض کل مورد نظر رو بدید. توجه داشته باشید دایوها (یا اگه از تیبل ایتفاده کردید خود تیبل) عرضش برابر عرض کل صفحتون باشه. اگه نتونستی پیاده کنی فایل index قالب رو بزار واست درست کنم

معذرت میخوام من کلاً درگیر این ماژولی بودم که باهاش اون خط طوسی ایجاد شدهو به تکرار گذاشتم عکس رو اما از گفته های شما چیزی رو متوجه نشدم با اجازتون ایندکس رو میدم خدمتتون

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13484225681.zip

البته مقدار نمیخوام بدم دوست عزیز میخوام اون عکس تکرار بشه و هر چه قدر که پیج کوچیک و بزرگ میشه مثل سیاهه بزرگ و کوچیک بشه

ممنونم از شما که جواب میدین دوستان

ارسال شده در (ویرایش شده)

متوجه شدم چیکار میخوای بکنی اما مشکل اینجا بوده که شما با ماژول دارید تکرار میکنید و همه دوستان تصورشون بر این بوده که از توی فایل قالب این کارو میکنید. البته درستش هم همینه که از توی قالب اینکارو بکنید. ببینید ما توی قالب موقعیتهای مختلفی رو با دایو ایجاد میکنیم که اون دایو رو با استایلهایی مرتبش میکنیم. مثلا همین نوار طوسیه خودتون رو در نظر بگیرید:

این یه موقعیت هست توی فایل index که اونو میتونید با اسمی که داره شیدا کنید (همون اسم موقعیتی که اون ماژول رو درونش گذاشتید). خوب این موقعیت ارتفاعی برابر مثلا 40px داره که توی فایل css قالب مشخص میشه بقیه خصوصیتهای این موقعیت هم همونجا مشخص میکنید مثل:

background-image:url(../images/pic.jpg);
background-position:top;
background-color:#2154b1;
width:990px;
height:40px;
background-repeat:repeat-x;

امیدوارم متوجه شده باشید که چیکار کنید

ویرایش شده در توسط bestboy7

ممنونم از این توضیح کاملتون / اگه بخوام دروغ نگم باید بگم خیلی کم متوجه شدم بزارید یرم سر بختش ببینم دست میشه یا نه / شک دارم این با من راه بیاد

ببین دوست عزیز یکم باید فایل قالبهای مختلف رو ببینید و نحوه ایجاد موقعیتها و قرار دادن عکس بجای بکگراند به حالتهای مختلف رو یاد بگیرید اونوقت راحت میتونید همچین موقعیتی رو ویرایش کنید توی قالبتون و واسه اون موقعیت ماژول اختصاص بدید

میبخشید من الان

<jdoc:include type="modules" name="topleft" style="none" />

رو پیدا کردم اما گزینه ای برای تغییر نداشت!!!

ببین من فایل ایندکس قالبت رو دارم حالا لطف کنید فایل css رو هم بفرستید و اسم اون عکسی که میخواید بصورت افقس تکرار بشه.تا بررسی کنم واستون

ببین دوست عزیز من فایل ایندکست رو بررسی کردم متوجه شدم توی اون نوار سه تا موقعیت هست.

topleft

newsflash

topright

و این یعنی اون دوتا فضای اطراف هم دوتا موقعیت هست و باید نشونش بده. حالا اگه اونا رو نمیخوای میتونی حذفش کنی. آیا توی دو موقعیت topleft و topright چیزی قرار دادی یا میخوای بدی؟

اول دوست عزیز کدوم فایل css رو بدم چندتا هستش

تو مورد دومتون بله حق با شماست 3 موقعیت هست که دو موقعیت چپ و راست توش همون عکس طوسی هستش که تکرار شده

template.css

خوب اگه اون دو موقعیت رو نمیخواید هیچ ماژولی توش بذارید فقط کافیه اون دوتا رو خذف کنید که درست بشه. ببین قبل از فرستادن فایل css و یا قبل از حذف موقعیتها این فایل ایندکسی که میفرستم رو جایگزین فایل ایندکس قالبت کن ببین درست میشه یا نه. اگه نشد css رو واسم بفرست(یادت نره فایل اصلی ایندکس رو پاک نکن جای دیگه نگهدار که اگه نشد برش کردونی سر جاش)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری