Sh4kiba

فیلتر گوگل و سرویس جی میل

34 پست در این موضوع

به دليل درخواست*هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور فيلتر مي*شوند !!!!!

چقدر مسئولین ما به خواست ملت توجه دارن !

لینک خبر : <http://www.tabnak.ir/fa/news/274345/گوگل-و-جي*ميل-از-دسترس-خارج-شدند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از قبل ؟

من حدود ساعت 10:30 امشب از گوگل استفاده کردم

توی لینک خبرم هست " امكان استفاده از سايت*هاي گوگل و جي*ميل براي كاربران ايراني محدود شد. هم*اكنون استفاده از اين سايت*ها دست*كم براي مشتركان تهراني و شهرهايي ديگر ممكن نيست. "

واسه من که یک ساعته فیلتر شده، دلمون خوشه زندگی می کنیم؟؟؟

اینجا خفقان از کره ی شمالی 1000 برابر بیشتره!! بعد میگن ایران آزاد!!! اینجا ایران نیست زندانه

والا ما که نگفتیم فیلترش کنید!!!! اخه کسی نیس بگه عزیز فیلتر که میکنی کار خودمون میلنگه!!!!

آقایون خوب همه که در مورد دو روز استفاده نکردن از گوگل خبر نداشتن به نظر من بهتره چون الان کلا دیگه کسی تو ایران ازش استفاده نمیکنه

وقتی پخش فیلم موهن رو قطع نکردن حالا باید گوگلی ها ضرر پایین اومدن سهامشون رو هم بکشن

به نظر من خیلی هم خوبه البته نه برای همیشه فقط برای دو روز

گوگل ضرر نمیکنه سود هم میکنه ... همه اینا جزعی از زندگی جهانیه بهتره واقع بین باشیم ... انتخاب رو بزاریم دست ملت شریف ایران نه اینکه عده ای بگن ما تصمیم گرفتیم فلان کار بشه فلان کار نشه!

نمیدونم چرا اون عده ای که درخواست دادن گوگل فیلتر بشه چرا درخواست ندادن نرخ دلار کم بشه یا نون ارزون بشه یا یارانه ها 10 برابر بشه!!

این چه ربطی به سر عقل اومدن برادران کافر داره ؟

اونا همچنان بدون محدودیت و فیلتر به اون فیلم دسترسی دارن !

فکر کنم مشکل فقط این بود که مردم مسلمان ایران نبینن ! یه چیزی تو مایه های قضیه کبک و برفو ایناست ...

الآن مثلاً ما داریم گوگل رو تنبیه می کنیم که دیگه کارای بد نکنه :yeah:

خب تکلیف شرکتا و گروها و محققان و برنامه نویسان و طراحان وب سایت چی میشه یعنی دیگه توی نت نه جوملا مهمه نه سایت داشتن دقیقا مثلا 16 سال پیش شده دیگه اینترنت اهمیتی نداره الان چون ورودی ها میاد پایین ضرر شرکتهای که کلی سرمایه گذاری کردن که ادروز زدن یا سئو کردن چی علم سئو چی میشه و سایت های که کلی سعی کردن تا سئو بشن یعنی برای اینا و ضرر های خیلی از اشخاص چیکار کردن؟؟؟؟ باید چه کرد؟؟؟؟؟

اولا که این تصمیم مردم نیست یه عده ای اون بالا میشینن بدون فکر یه سری کار میکنن

دوما اونا براشون ضرر شرکت ها یا سئو گرها و سئو سایت ها نیست عزیزم اونا اصلا از اینجور چیزها سر در نمیارن که بخوان غمشم بخورن

سوما تا یه مدت دیگه اینترنت ایرانی سوار میشه و بعد اینترنت خارجی پل میشه روی اینترنت ایرانی و هرکس بخواد ازش استفاده کنه باید گت وی تهیه کنه دقیقا مثل وی*پی*ان الان از حالا منتظر ضرر بیشتر هم باشین چون بعدا اینقدر دسترسی یه انترنت خارجی سخت میشه که باورش براتون سخته چون سرعتش از اینترنت معمولی دایالاپ الان هم کتر میشه بعد دیگه حتی اینترنت پر سرعت و چیز های دیگه هم تاثیری نداره

گفتم فقط آمادگی داشته باشین

دوما اونا براشون ضرر شرکت ها یا سئو گرها و سئو سایت ها نیست عزیزم اونا اصلا از اینجور چیزها سر در نمیارن که بخوان غمشم بخورن

سوما تا یه مدت دیگه اینترنت ایرانی سوار میشه و بعد اینترنت خارجی پل میشه روی اینترنت ایرانی و هرکس بخواد ازش استفاده کنه باید گت وی تهیه کنه دقیقا مثل وی*پی*ان الان از حالا منتظر ضرر بیشتر هم باشین چون بعدا اینقدر دسترسی یه انترنت خارجی سخت میشه که باورش براتون سخته چون سرعتش از اینترنت معمولی دایالاپ الان هم کتر میشه بعد دیگه حتی اینترنت پر سرعت و چیز های دیگه هم تاثیری نداره

واقعا بر چه اساس اخه حالا باید چیکار کرد یعنی تجارت الکترونیک تمام شده؟؟؟؟؟؟؟؟

شما این اطلاعات را به این صورت از کجا دارید اینطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود:heey::heey::heey::heey::heey:

عجیبه که بعضی از دوستان از فیلتر شدن گوگل خوشحال هستند احتمالا با اینترنت آشنایی ندارن یا کلا خودشون را بروز نمی کنند . خود کشورهای عرب زبان که از نظر مسلمانی خیلی از ما اصیل تر و حداقل پایبند دینشون هستند . گوگل را فیلتر نکردند چون منبع درامد خیلی از مردم هست و اصولا یک موتور جستجو هستش که شما وقتی یک جستجو انجام میدی هر چی که باشه میاره . الان صد مدل فیلم در مورد حضرت مسیح و موسی و غیر هستش تو سایت های مختلف که اصلا معلوم کی صاحبش هست . حالا اگر قرار بود هر چیزی اینجوری باشه کلا بعد از یک مدت شما باید بشینی تو خونه بیرون نیای چون بیرون از خونه پر از کافره .

عملا سئو و بهینه سازی وب سایتها برای متورهای جستجو در ایران بی معنی میشه . تازه این به ضررر سایتهای دولتی هم هست . گوگل در اینترنت حکم یک هواپیمای جت را داره که هر وقت شما بخوای یک بلیط رایگان بهت میده حالا زندگی اینترنتی بدون گوگل یعنی اینکه شما از شرق یک استان بخوای بری غرب یک استان با پای پیاده .

نتیجه نبودن گوگل الان مشخص نمیشه یک چند وقت دیگه متوجه میشیم . در ضمن گوگل با این چیزا ضررر نمی کنه . چون فقط یک موتور جستجو نیست . در بخشهای بسیار پیشرفته ای در حال فعالیت هستش و آینده بشریتو داره رقم میزنه . یکسری به صفحه اختراعات و پروزه هاش بزنید متوجه میشید .

ولی چه با گوگل چه بدون گوگل ما همه ی بچه های انجمن را دوست داریم . و درنهایت ما باید به عقاید هم احترام بزاریم . هر چند بعضی از دوستان کم لطفی می کنند ولی به قول جناب طالبی باید واقعیت ها را دید .

موفق و سربلند باشید

من که از دیروز اعصابم ریخته بهم کارام هم ریخته بهم

یه ارتباط ساده یک ثانیه طول می کشه یک روزه طول کشیده به زور

فقط مونده کم کم بگن آقایون خانوما بفرمایید اینم قبرتونه برید بمیرید ما هم بگیم چشم

درود:heey::heey::heey::heey::heey:

عجیبه که بعضی از دوستان از فیلتر شدن گوگل خوشحال هستند احتمالا با اینترنت آشنایی ندارن یا کلا خودشون را بروز نمی کنند . خود کشورهای عرب زبان که از نظر مسلمانی خیلی از ما اصیل تر و حداقل پایبند دینشون هستند . گوگل را فیلتر نکردند چون منبع درامد خیلی از مردم هست و اصولا یک موتور جستجو هستش که شما وقتی یک جستجو انجام میدی هر چی که باشه میاره . الان صد مدل فیلم در مورد حضرت مسیح و موسی و غیر هستش تو سایت های مختلف که اصلا معلوم کی صاحبش هست . حالا اگر قرار بود هر چیزی اینجوری باشه کلا بعد از یک مدت شما باید بشینی تو خونه بیرون نیای چون بیرون از خونه پر از کافره .

عملا سئو و بهینه سازی وب سایتها برای متورهای جستجو در ایران بی معنی میشه . تازه این به ضررر سایتهای دولتی هم هست . گوگل در اینترنت حکم یک هواپیمای جت را داره که هر وقت شما بخوای یک بلیط رایگان بهت میده حالا زندگی اینترنتی بدون گوگل یعنی اینکه شما از شرق یک استان بخوای بری غرب یک استان با پای پیاده .

نتیجه نبودن گوگل الان مشخص نمیشه یک چند وقت دیگه متوجه میشیم . در ضمن گوگل با این چیزا ضررر نمی کنه . چون فقط یک موتور جستجو نیست . در بخشهای بسیار پیشرفته ای در حال فعالیت هستش و آینده بشریتو داره رقم میزنه . یکسری به صفحه اختراعات و پروزه هاش بزنید متوجه میشید .

ولی چه با گوگل چه بدون گوگل ما همه ی بچه های انجمن را دوست داریم . و درنهایت ما باید به عقاید هم احترام بزاریم . هر چند بعضی از دوستان کم لطفی می کنند ولی به قول جناب طالبی باید واقعیت ها را دید .

موفق و سربلند باشید

بله درسته باید به عقاید احترام گذاشت و این باز اول نیست که به مقدسات ما توهین میشه ولی مقصرش وسایل تبلیغاتی نیسیتند اونا لوازما ما باید جلو تکثیر کننده را بگیریم مثل یک سوال سخت میمونه که ما بیایم به جای حل کردن سوال صورت مسئله را پاک کنیم خب اینطوری کسای بیگناه که از نت کار میکردن بیچاره میشن و اینکه دیگه داشتن سایت اصلا مهم نیست و حتی اصلا مهم نیست که جوملا بلد باشین یا php و ajax , asp دیگه اینا فقط به عنوان کارهای دولتی و انفورماتیک استفاده میشه چون شخصا برنامه نویسی نت نابود چون دلیلی نداره باشه چون ورودی نیست رقابتی نیست وااایی:13: من از امروز که متوجه شدم خیلی ناراحتم و میتونم بگم باعث ورشکستی چندتا شرکت شده من از الان میگم چندتا شرکت تا 1 ماه اینده با این روال باید ببندن برن خودمم کارم خراب شده کلی پروژه وب قطع شده و کلی ضرر دیگه باید چه کرد؟؟؟؟

اگر واقعا فقط برای دو روز باشه من یکی که این اقدامشون رو تایید میکنم

اما اگر برای همیشه باشه واقعا دردسر سازه و کار نابخردانه ای هست

(البته میگن تا اطلاع ثانوی امیدواریم این اطلاع ثانوی تا چندسال دیگه نباشه)

اگر واقعا فقط برای دو روز باشه من یکی که این اقدامشون رو تایید میکنم

اما اگر برای همیشه باشه واقعا دردسر سازه و کار نابخردانه ای هست

(البته میگن تا اطلاع ثانوی امیدواریم این اطلاع ثانوی تا چندسال دیگه نباشه)

بله موافقم من همینطوری ضرر دادم زیاد چند وقت پیشم ادورز را فیلتر کرده بودن خداکنه تا 2 روز باشه

واقعا باید پنهاه برد به خدا از شر تفکرات پوچ ؛ عده ای....!!!

معلوم هم نیست که این ایده ها، چجوری و از کجا به ذهنشون میرسه!!!

کاریش هم نمیشه و کرد!!! مثل خیلی از تصمیم هایی ک یک شبه و بی فکر و بی سبک و سنگین کردن موضوعات گرفته میشه و بعدش میفهمن که سودی که وجود نداشته هیچ! کلی هم ضرر داشته!!!

ولــــی خب کسی صداشو درنمیاره!!!

جون همیشه ؛ همه چی آروم بوده و آقایون هم چقـــــــــــــــــــــــــــــدر خوشحال بودند!!!!

خدا به داد همه ی ما و آیندگان ما برسه...

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان می تونند تا زمانی که گوگل فیلتر هست از این سایت استفاده کنند لطفا اشتراک گذاری کنید تا کسانی که نیاز دارند به دستشون برسه

لینک حذف شد...

یعنی اینجــــــــــــــــــــــــــــــا هم تبلیــــــــــــــــــــــغ...!!؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تبلیغ....

خداییش این رو باید قبول بکنیم که دیگه اکثراً از ف***ش*** استفاده میکنن

چه لزومی داشت که اینجوری کنن نمیدونم

میگن یارو زورش به خر نمیرسه پالانشو کچ میکنه.الان دقیقا شبیح قضیه ماست:fight1:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری