NimaT

گوگل بدون فیلتر شکن....

13 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اين دو روز تحريم تموم شد و ....

بعضيا به خاطر پيامبرشون دو روز صبر كردن و بعضيا نه .......

ویرایش شده در توسط m.s_22

درود:hoy::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy::hoy:

واقعا خجالت بکشید . اصلا می فهمی چی داری میگی . یعنی هر کس که از فیلتر شدن گوگل ضرر کرد و ناراحت بود ذغال هستش !!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون وقت خود تو چی هستی اگر بقیه ذغال هستن . اینجا مگه هیئت سر کوچتونه که بحث مذهبی عقیدتی راه انداختین . انجمن جوملا هستش یعنی اومدیم اینجا که دانش خودمونو با بقیه تقسیم کنیم و از دانش بقیه هم استفاده کنیم . و فکر کنم متوجه شدین که در زمینه طراحی سایت و این جور مسائل هستش . البته اگر متوجه شده باشین که بعید میدونم.

واقعا متاسفم . یه چهارتا کتابو مقاله بخون عزیز من . این مغزو از آکبندی در بیار . آخه چطور به خودت مجوز می دی که توهین کنی به نصف بیشتر کاربرای یک انجمن . تا حالا دیدی حیوانات به عقاید یا طرز فکر هم گیر بدن یعنی من نمیدونم چرا انسانها که این همه اداعای اشرف مخلوقات بودنو دارن . فقط بلدن همدیگرو اذیت کنن . بکشن . توهین کنن دزدی کنن . صد رحمت به اون گربه ای که تو خیابونه . حداقل کسیو اذیت نمیکنه .

در ضمن دو روز نبوده . هچنان فیلتر هستش .

واقعا متاسفم . واقعا

این پستی را که زدید ویرایش کنید اگر معنی اخلاقیات را می دونین . البته اگر حذفش نکنن تا اون موقع .

ویرایش شده در توسط farsiwebhost.com

چي بگم كه جواب ......

داره به پيامبر عزيزمون توهين ميشه حتي برخي كشوها كفار هم دارن به اين مساله اعتراض ميكنن اونوقت اقا داره به گوگل فكر ميكنه

ویرایش شده در توسط m.s_22

الکی به خودتون این همه زحمت ندید

گوگل رفع فیلتر شد دوستان

انجمن جای این حرفا نیست ..... /

ویرایش شده در توسط reza.sh
متن نامربوط /.................../

دوست عزیز و گرامی ، در نوشتن کلمات و موضوع دقت کنید و به کسی یا گروهی توهین و جسارت نکنید

با خاطی برخورد میشه

ویرایش شده در توسط reza.sh

ای بابا ما آخر دعوا رسیدیم. هیچیشو نفهمیدیم

مثل بنز همه چیو پاکسازی کرده بودن فقط فهمیدیم نقش اول گوگله. این وسطا گویا یه تبلیغاتی هم صورت گرفته بوده احتمالا تبلیغات بین فیلم بوده (که این روزا کم هم نیست)

یه تبلیغ در مورد مسائل مذهبی بود مثل اینکه یه تبلیغ دیگه هم بود گویا رقیب همین شرکت اولی بود. بهر حال ما که نفهمیدیم تهیه کننده چند گرفته از این اسپانسرها

ولی خداییش اگه جنسشون خوبه مشتری هم دارند اگر هم بده با این تبلیغات بین فیلم جنسای بنجل فروخته نمیشه. نمیدونم چرا سرمایه خودشونو الکی خرج میکنن

حالا ما که نفهمیدیم قصه اصلی فیلم چی بود گویا مدیران 90% فیلم رو سانسور کردند اما ما عادت داریم چشم بسته موضوع فیلم رو حدس بزنیم گاهی هم به بیراه میزنیم اما چه فرقی میکنه.

راستی از دست اندرکاران این تاپیک تشکر میکنم که گذاشتن من هم اینو ببینم اونم بدون بلیط

آخرش هم همه مثل من میان و مفتی میبینن پول فیلمتون هم در نمیاد حالا بماند که چقد خون جیگر خوردید تا تمام شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری