alireza1375

مترجم این قالب کیست؟

8 پست در این موضوع

دوستان می خواهم بدانم مترجم قالب SJ-NEWS کیست؟یک اتفاقی افتاده یک سایت طراحی قالب با کلاه برداری از مردم قالب های آماده را بعنوان قالب طراحی شده توسط سایت پولی های هنگفت از مردم می گیرد.من این قالب را دیدم و متوجه شدم که عبارت کپی رایت را از روی سایت برداشته و کپی رایت سایت خود را گذاشته.این سایت تا کنون بیش از 15 قالب آماده را به عنوان قالب طراحی شده توسط سایت پولی های زیادی به جیب زده است از تمام پیشکسوتان جوملا درخواست دارم جلوی فعالیت این سایت را بگیرند.راستی به غیر از این قالب 4 قالب دیگر هم است که به شکل زیر است.

rahavard

و سه قالب دیگر که اگر درست گفته باشم مربوط به سایت hotfa.ir است که من بعدا باخود سایت ارتباط برقرار می کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مثل این سایت سایت های زیادی هست که قالب های تجاری رو به فارسی ترجمه کرده و کپی رایت خوذشان رو میزنند و میفروشند ولی به نظر من تو ایران کپی رایت وجود نداره و این شخص هم که داره پول میگیره قالب رو ترجمه کرده و بایدم پول بگیره هرکی هم که میخواهد قالب رو از ایشان بگیره اول باید تحقیق کنه ببینه تا ضرر نکنه این نظر شخصی من بود

مثل این سایت سایت های زیادی هست که قالب های تجاری رو به فارسی ترجمه کرده و کپی رایت خوذشان رو میزنند و میفروشند ولی به نظر من تو ایران کپی رایت وجود نداره و این شخص هم که داره پول میگیره قالب رو ترجمه کرده و بایدم پول بگیره هرکی هم که میخواهد قالب رو از ایشان بگیره اول باید تحقیق کنه ببینه تا ضرر نکنه این نظر شخصی من بود

دوست عزیز این آقا فارسی نکرده این بلکه فارسی شده اش را به عنوان قالبی که مدریت سایت طراحی کرده به مردم فروخته.

خوب در هر حال من تمام جزئیات این طراح را پیدا کردم آدرس و شماره موبایل.اگر نیاز دارید بدم تا خودتون باهاش تماس بگیرید و اخطار بدهید.

دوست عزیز خدایی بیکاری ها / مثل این آقا افراد بیشمار دیگه ای هستند که از این کارا می کنند چه در بخش قالب و چه در دیگر بخش ها / حالا شما چرا زوم کردی رو این یکی ؟؟؟؟؟ قالب بهت فروخته؟یا رو فیلم های آموزشی منو که رایگان در اختیار همه گذاشتم و برداشته داره میفروشه بهش زنگ زدم واسم شاخه شونه هم می کشه.تازه اون طلبکارشد/متاسفانه افراد سودجو و کلاه بردار در اینترنت تعدادشون زیاده ولی آدم خودش باید حواسشو جمع کنه

دوست عزیز خدایی بیکاری ها / مثل این آقا افراد بیشمار دیگه ای هستند که از این کارا می کنند چه در بخش قالب و چه در دیگر بخش ها / حالا شما چرا زوم کردی رو این یکی ؟؟؟؟؟ قالب بهت فروخته؟یا رو فیلم های آموزشی منو که رایگان در اختیار همه گذاشتم و برداشته داره میفروشه بهش زنگ زدم واسم شاخه شونه هم می کشه.تازه اون طلبکارشد/متاسفانه افراد سودجو و کلاه بردار در اینترنت تعدادشون زیاده ولی آدم خودش باید حواسشو جمع کنه

جناب snm لطفا .درست تر صحبت کنید...!!!

دوست عزیز اگه بخای یه قالب بدون کپی رایت بخری کمش باید 35 دلار خرج کنی که با نرخ امروز میشه 120 هزار تومن. خب چه کاریه!! یه قالب میخرم از دوستان 10 , 15 تومن کپی رایتشو بردار به اسم خودت بزن. زیاد به این چیزا گیر نده مشکل اساسیه و ریشش یه جای دیگه اس.

جناب snm لطفا .درست تر صحبت کنید...!!!

سلام

قصد توهین نداشتم . ولی به روی چشم . حق باشماست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری