Seven7soft

مشکل فوری در قالب ZT-Pnty

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

سلام من این قالبو دانلود کردم که حجمش 16 مگ هست ولی اصلا از جوملا چیزی بلد نیستم می خوام با این قالب کارمو شروع کنم:

حالا این install package رو که تو یه آموزش نوشته بود اول باید نصب بشه نصب نمی شه نمی دونم چه مشکلی داره

خواهشا اگه می تونید راهنماییم کنید یا مشکلشو برام حل کنید. خیلی ممنون فقط فوری هست!!

حجمش 800 کیلو بایته

لینک محصولات تجاری خلاف قوانین است....

ممنون..

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به جوملا فروم خوش اومدین...

شما بسته نصبی رو میخواین نصب کنید یا فقط قالب رو میخواین استفاده کنید...

این قالب فایل زبانش کم هستش به فایل xml قالب نگا کنید و ببینید فایل زبان اسمش چی هستش از پوشه زبان بسته نصبی اون فایل رو به قالب اضافه کنید

و مجدد زیپ کنید و قالب رو نصب کنید...

بسته های اسان نصب (کوئیک استارت) بایستی عین یک جوملا نصب بشن.یعنی اول روی هاست اکسترک میکنید(کل بسته 16مگی رو...) بعد به این ادرس میرید www.sitename.com/installation و بعد مراحل نصب رو پیش میرید تا آخر...

برای اینکه فقط قالب رو بردارید، و نصب کنید؛ اون به اون طریق برداشتنش صحیح نیست!!! شما وقتی بسته ی از قالب رو از یک سایت خارج میکنید؛ میباید اون رو داخل فولدر templates جوملا بریزید (بصورت دستی)

موفق باشید و سربلند

یا حق

خب ببینید من کلا وردپرس کار می کنم و نمی دونم قالبای جوملا چطورین ولی معمولا اگه حجم قالبای وردپرس بالا باشه توش فایل psd داره

الان من این قالبو می خوام بصورت کامل کامل کامل نصبش کنم شما اگه میشه دقیقا منو راهنمایی کنید که چی کار کنم

در کل دوتا فایل زیپ داره که یکیش 1 مگ و یکیش هم 14 یا 15 مگ هست

راهنمایی کنید.

ممنون...

اونی که 14 الی 15 میگ هست رو نصب کنید. بصورت کوئیک استارت می باشد.

تعریف کوئیک استارت : شما فرض کن در یکی از سایت های فروش قالب ، نمونه قالبی را مشاهده می کنید. و دوست دارید دقیقا قالب شما به همان صورتی که در سایت سازنده بصورت دمو هست چیده بشه. به همین دلیل قالب ها را به دو صورت منتشر می کنند. روش اول همان فایل قالب هست. که حدود 1 میگ هست. و فقط روی جوملا نصب میشه. ولی چیدمان قالب به عهده خودتان هست. روش دوم کوئیک استارت هست. که حجم بالاتری داره مثل همون 15 میگی که اشاره کردی. که پس از نصب دقیقا مشابه همان قالبی را که در دمو دیده اید را نمایش میدهد.و دیگر زحمت پیدمان ندارد. امیدوارم متوجه شده باشید. سعی کردم روان توضیج بدم

به شما پیشنهاد میشود از روش دوم یعنی کوئیک استارت استفاده نمایید.

موفق پایدار

این حجم 14 مگی که هستش همانطور که آقای مردانه زاده گفتن فقط قالب نیستش بلکه یک بسته اماده نصبی هست که

هم شامل خود جوملا هستش هم قالب و هم ماژولها و افزونه های دیگه که برای نصب سریع و آسان آماده شده

شما همین بسته رو مثل نصب یک جوملا نصب میکنید و در مرحله یکی مونده به آخر نصب اطلاعات نمونه رو میزنید

تا همه امکاناتی که در این بسته قرار داده شده به شکل خودکار برای شما نصب بشه نصبشم حجت جان گفتن دقیقا مثل نصب یک جوملای خام هستش...

امشب پستها همزمان میشه اینم با آقای دلجو همزمان شد...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری