specialagent

چگونه می توان متن ( ادامه مطلب را تغییر داد)

11 پست در این موضوع

سلام

من هر کاری می کنم نمی تونم به صورت کلی متن ادامه مطلب رو به یه چیز دیگه تبدیل کنم.

تنها وقتی یک مطلب رو می نویسم از سمت چپ می تونم مت ادامه مطلب رو عوض کنم اما به صورت کلی از کجا باید این کار رو بکنم. همه جا رو گشتم ولی نیست؟

ممن میشم راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به پوشه language/fa-IR جوملاتون برین و فایل fa-IR.com_content.ini رو باز با ویرایشگر اجرا کنین و در خط 23 که این متن رو نوشته:

COM_CONTENT_FEED_READMORE="ادامه مطلب..."

بجای عبارت ادامه مطلب ... کلمه مورد نظر خودتونو وارد کنین و سایتتون رو دوباره باز کنین و تست کنین

اگر این کار جواب نداد آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

سلام

من در تنظیمات مطالب,نمایش ادامه ی مطلب+عنوان رو مخفی کردم.الان متن ادامه ی مطلب مطالعه ی بیشتر هست

گشتم پیدا نکردم.لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور می تونم تغییرش بدم؟

سلام

من در تنظیمات مطالب,نمایش ادامه ی مطلب+عنوان رو مخفی کردم.الان متن ادامه ی مطلب مطالعه ی بیشتر هست

گشتم پیدا نکردم.لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور می تونم تغییرش بدم؟

توی ارسال بالا اقای طاهری گفتن که چیکار کنید باید به فایل زبان برید و از اونجا تغییر بدید

من به ( COM_CONTENT_FEED_READMORE="ادامه مطلب..." ) رفتم ولی متن فارسی قابل خواندن نیست. البته utf آن را هم درست کردم ولی باز به صورت مربع مربع نشان میدهد. چه باید بکنم؟

به پوشه language/fa-IR رفتم و فایل fa-IR.com_content.ini رو باز با notpad++ باز کردم ولی فایل بصورت ناخوانا باز میشود و قسمت زیر را هم ندارد.

COM_CONTENT_FEED_READMORE="ادامه مطلب..."

مطمئنید درست رفتید فایل رو؟ اشتباهی فایل زبان انگلیسی رو باز نکردید که

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری