Komail

درخواست اعلام نظر حرفه ای در خصوص سایت صنایع چوبی پارسیان

65 پست در این موضوع

البته دوستان خوب من ضرری نداری به این نوع طرح های که براتون آماده کردم روی بیارید

به سایر اگه کمی دقت کنید میبینید که کمی کوچیک تر از اسلایدشو ی اولی هستش

joomlaforum.ir_13504179591.png

بیس اصلی یکی هستش اما با تغییرات مختصر در جزئیات طرح چشم نواز تر به نظر میاد ، البته معلومه که همه ی نظر ها یکی نیست ، شاید خیلی ها هم خوششون نیاد و برعکس دوست داشته باشند

joomlaforum.ir_13504179592.png

خب هر چی بود فقط انتقاد شخصی بود و امیدوارم بدرد دوستمون بخوره ، اگه هم که نه متاسفم از این بابت

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب اگه کمی دقت کنیم متوجه میشیم که بصورت خودجوش چارت بندی سایت منظم میشه و سایت خیره کننده تر میشه ، این مورد شماره 5 رو توضیح میده که در سایت نظم رعایت نشده دوست عزیز

خب تقریباً تمام اصول های مورد نیاز رو که برای گرافیک باید در نظر گرفت رو زیره ذره بین قرار دادیم ، سعی کردیم مو به مو مسئله شکافی کنیم تا سایتی که مورد بازدید قرار میگیره چشم نواز و دلنشین باشه ، البته این رو نباید فراموش کرد که سلیقه ها متفاوت هستش و احتمال انتقاد منفی هم خواهد بود

خب ما الان همه چیز رو تقریباً رعایت کردیم ، حالا بیاین بریم به تموم شده ی سایتتون یه نگاهی بندازیم دوست عزیز

joomlaforum.ir_13504391381.png

موفق باشید - باویـــران

امیدوارم این انتقاد برای دوستانمون مفید باشه ، البته کمی با اجاتون آخرشو خلاصه کردم

اگه امری بود در خدمت دوستان هستم

موفق باشید

امیدوارم این انتقاد برای دوستانمون مفید باشه ، البته کمی با اجاتون آخرشو خلاصه کردم

موفق باشید

wow

داداش نميدونم الان بايد چي بگم شما اينقدر با حوصله و با انگيزه راهنمايي ميكنيد كه انگار سايت خودتونو داريد درست ميكنيد!!!!

از اين بابت واقعا شرمنده شما م..شما اينقدر خوب ومفصل توضيح ميدين كه خدا شاهده ديگه روم نميشه بگم شماره هاي بعدي رو توضيح بديد

از طرفي هم واقعا به راهنماياتون نياز دارم به جز اينكه براتون دعا كنم ديگه كار ديگه اي از دستم بر نمياد كه جبران زحماتتونو بشه..

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست.........هركسي نغمه خود خواند و از صحنه رود.............صحنه پيوسته بجاست.....خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد

در پناه ايزد منان هميشه شاد و سربلند و سرافراز باشيد

موفق باشید

wow

داداش نميدونم الان بايد چي بگم شما اينقدر با حوصله و با انگيزه راهنمايي ميكنيد كه انگار سايت خودتونو داريد درست ميكنيد!!!!

از اين بابت واقعا شرمنده شما م..شما اينقدر خوب ومفصل توضيح ميدين كه خدا شاهده ديگه روم نميشه بگم شماره هاي بعدي رو توضيح بديد

از طرفي هم واقعا به راهنماياتون نياز دارم به جز اينكه براتون دعا كنم ديگه كار ديگه اي از دستم بر نمياد كه جبران زحماتتونو بشه..

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست.........هركسي نغمه خود خواند و از صحنه رود.............صحنه پيوسته بجاست.....خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد

در پناه ايزد منان هميشه شاد و سربلند و سرافراز باشيد

با سلام شرمنده سرم بدجوری شلوغه وقت کم میارم!!

مینی مال به زبان ساده به طرح هایی اطلاق میشه که در طرح فقط ضروریات رو میارن و تمامی مواردی که لازم نیست رو حذف می کنن مثل این سایت http://www.saberivand.com.

به نظر من که خیلی مدرنتر از طرح های امروزی سایتهای ایرانیه .

طراحیش در عین سادگی خیلی سخته !!! من که چندبار دست بردم و آخرش بیخیال شدم چون حفظ زیبایی در عین سادگی واقعا هنر می خواد.

با تشکر

اینقدر عصبانی ام که بیشتربنویسم فقط فحش میشه

سلام دوست عزیز انجمن جای این بحثها نیست لطفا از ارسال چنین پستهایی خودداری کنید...

متنفرم از صنایع چوبی پارسیان

بعد از سلام

آخه برای چی ؟

چه اتفاقی افتاده ؟

متنفرم از صنایع چوبی پارسیان

سلام دوستان

ایشون چرا اینجوری یهو بدون مقدمه شروع به این حرف ها کردن !!!

هر کسی در هر شان و مقامی قابل احترامه دوستان ، به قول آقا صابر بجای اینکه اینجوری صحبت کنین از انجمن نهایت استفاده رو ببرید و به رفع مشکل هاتون بپردازید.تا با درج تجربیات دوستان چندین نفر هم به رفع مشکلاتشون برسند، با این حرف ها آخه کی به هدفش میخواد برسه دوست عزیز

اینقدر عصبانی ام که بیشتربنویسم فقط فحش میشه

:yeah::yeah::ooofe:

بچه ها عجب پيام بازگاني بود

در نوع خودش جالب بود

همين جوري دست و رو نشسته و با كفش اومده وسط بحث تازه متنفرم هست:yeah: اقا كميل باز خوبه دم دستش نيستي وگرنه يكي هم ميزد تو گوشتون

اقاي desingerگل دارم رو اصلاحاتي كه گفتيد كار ميكنم فقط نميشه اسلايدر بزرگ نباشه و بجاش كنارش يه چيز ديگه بذارم؟؟!!اخه وقتي بخام عكس به اون بزرگي رو روي سايت اپ كنم حسابي سرعت لود پايين مياد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری