حجت مردانه زاده

(جوملا را با طعم هلوبخورید)!اطلاعیه بزرگترین پروژه جوملایی -رونمایی از نام برندو سایت

19 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت کاربران گرامی...

attachment.php?attachmentid=2460&d=1348819091

خداوند را شاکریم که پس از 9ماه تلاش شبانه روزی ؛ که گهگاه با وقفه های طولانی مدت و کوتاه مدت روبرو شد، بالاخره کار اجرایی بزرگترین پروژه جوملایی در جهان به پایان رسید. و هم اکنون به مرحله انتخاب نام تجاری و رونمایی از برند این محصول رسیدیم.

ناگفته نماند که هم اکنون در مرحله پردازش نهایی محصول هستیم.

در حال حاضر به برخی از دلایل ، چگونگی محصول قابل بازگویی نیست.انشالله طبق زمان اعلام شده،بطور رسمی از محصول رونمایی خواهد شد .

با افتخار اعلام میکنیم که این محصول با نا تجاری رابین منتشر خواهد شد.

رابین ؛ نام اصیل ایرانی (کردی) ست و به معنی اعتماد و اطمینان و مشاوره میباشد.

امیدواریم با این محصول منحصربفرد بتوانیم موجبات راحتی و سهولت شما را در کارهایتان فراهم کنیم....

به امید اینکه حافظ خوبی برای اعتماد شما باشیم....

attachment.php?attachmentid=2462&d=1348820404

گروه نرم افزاری رابین...

www.Rabin-Group.ir

ارادتمند شما؛ حجت مردانه زاده

موفق و سربلند و پایدار باشید

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
زمان منتشر شدن رسمی آن کی هست ؟

باتشکر

با سلام جناب بهارلو عزیز.

انشالله در نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران ؛ منتشر میشه....:128fs318181::35::128fs318181:

بابا می گفتین دیگه چیه! ما که چند وقته داریم از فضولی می ترکیم! :13::4d564ad6:

تبریک می گم.البته از معنی اسمش می شه حدس زد که تو چه زمینه ای هستش.

رایگانه یا تجاری خواهد بود؟

بابا می گفتین دیگه چیه! ما که چند وقته داریم از فضولی می ترکیم! :13::4d564ad6:تبریک می گم.البته از معنی اسمش می شه حدس زد که تو چه زمینه ای هستش. رایگانه یا تجاری خواهد بود؟

ممنون دوست عزیز...

والله تو گفتنش کمی خساست به خرج دادیم .چون واقعا به هیچ عنوان نمیشه به بعضی از دشمنان دوست تر از دوست! اعتمادکرد و اعتبارداشت!!! فردا دیدی از همین ایده ، 400000تا اینور و اونور کپی شد بعد ، باقالی بیار و خر، بار کن!!!:auau::5::auau::auau::5::auau::auau::5::auau:

تجاری ..ولی مطمئناً برای کاربران انجمن، ساز و کار بهتر و ویژه ای پیاده میکنیم...

سلام

من فکر میکنم الان سه ماه هسته که نوشته شده 80 درصد پیشرفت پروژه!!!!!!

انشااله که هرچه زودتر الکامپ شروع بشه و ببینیم این هلو چه رنگیه و چه مزه ای میده

انشا اله بروبچ موفق باشن.

سلام

من فکر میکنم الان سه ماه هسته که نوشته شده 80 درصد پیشرفت پروژه!!!!!!

سپاس و تشکر از انتقادتون

حرفتون کاملا صحیح و درسته. تصویر اصلاح شد .دوست من:28:

خسته نباشید

من فکر می کردم رایگانه

منتظر بودم رایگان منتشر بشه :5::5:

نترس برادر؛ اینقدر ارزش داره که اون هزینه ش اصلا به چشششششششششششم نیاد!!!

و واقعا هم به چشم نمیاد .مطمئن باش.شک نکن:yeah:

گل پسر به نظرتون کاری که 8ماه روش وقت گذاشته شده، انصافه که رایگان باشه!؟؟؟

با اینکه نمیدونم این پروژه چی هست ولی شاید خیلی اغراق بشه اما می دونم پروژه جالبی خواهد بود.

ان شاالله این کارتون استارتی برای کارهای دیگر در دنیای اپن سورس باشد نمی گم رایگان بدین هااااااااااا ،تجاری باشه اما یه هشداری باشه واسه شرکت های کپی کار و .....

بنده هم تبریک می گم. ولی به عنوان یه گرافیست حرفه ای بهتون پیشنهاد میدم روی آرمش بیشتر کار کنین. موفق و موید باشید

حجت جان بهت تبریک می گم برادر انشالله موفق باشی ما که روز اول هم گفتیم الانم میگیم مردیم از فضولییییییییییی بابا یه نخی چیزی بده بفهمیم چیه :)

راستی دعا کنین فردا امتحان شیمی و فیزیک 2 رو دارم ، معلم های ما نمی دونم خیلی سختگیر شدن که رفتن امتحان دروس سال قبل رو میگیرن

راستی دعا کنین فردا امتحان شیمی و فیزیک 2 رو دارم ، معلم های ما نمی دونم خیلی سختگیر شدن که رفتن امتحان دروس سال قبل رو میگیرن

آخ جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان شیمی و فیزیک خیلی دوست داشتم مخصوصا ششششششششیمی...:oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom:

یادش بخیر...چقدر چققدر اسید باز و پی اچ و فرمول و ... میدونستیم!!!! الان هیچی یادمون نیست!!! هیچی...هیچی...هیچی....:oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom:

ایشالله موفق باشی گل پسر:hehe:

بنده هم تبریک می گم. ولی به عنوان یه گرافیست حرفه ای بهتون پیشنهاد میدم روی آرمش بیشتر کار کنین. موفق و موید باشید

پیرو نظر شما و سایر دوستان گرامی . این تاپیک ایجاد شد...

امیدواریم از هنر شما نهایت استفاده رو ببریم...:28::ds6a5d:

[h=1]*مهم* (هدیه بزرگ)فراخوان گرافیستها برای طراحی لوگو پروژه بزرگ جوملایی[/h]

سلام دوستای عزیز

تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ؟؟؟

احتمالا ابان ماه خواهد بود...

موفق باشید و سربلند یا حق

مطمئنم با تمامی شناخت کمی که از شما دارم ، با دیدن محصول زحماتتون شگفت زده میشم . خیلی خیلی خیلی خیلی منتظرم:auau:

دمتون گرم ما که از کنجکاوی (فضووووووووووووولییییییییییی) مردیم ولی هرچی هست حاصل زحمت فراوان شما دوستان گل حتما خیلی با ارزشه هرچی باشه :35::1::1:

آقا حجت عزیز، همیشه و همه جا موفق باشی.

حتما برای دیدن این شاهکار خودمو به الکامپ می رسونم....