farhang67

قالب rockettheme camber

11 پست در این موضوع

با سلام به همه دوستان

من این قالب رو دریافت(rockettheme camber) و نصب کردم ولی توی تنظیماتش مشکل دارم. مثلا بعد 2 ساعت سعی و تلاش آخر فهمیدم که برای ساخت اسلایدشو باید کامپوننت roktabs رو در محل showcase قرار بدم تا به اون صورت در بیاد... . حالا میخوام محصولات شرکت رو مثل قسمت محصولات سایت پرند http://www.parandco.com/products.html قرار بدم اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم

اگه کسی میتونه آموزشه نصب این قالب رو یاد بده خیلی خیلی ممنون میشم

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام وعرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم...

دوست عزیز شما باید بسته ی نصبی قالب رو درست عین نصب یک جوملا (ساده) نصب کنید . تا قالبی که دانلود کردید.دقیقا مثل اون چیزی بشه که توی دموی اون دیدید.....

موفق و سربنلد و پایدار باشید

بامدادنیک...

خواهش میکنم...برادر گرامی...

اگر مشکلی بود در انجمن مطرح کنین...

موفق و سربلند و پایدار باشی

بامدادنیکـ...

با سلام وعرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملافروم...

دوست عزیز شما باید بسته ی نصبی قالب رو درست عین نصب یک جوملا (ساده) نصب کنید . تا قالبی که دانلود کردید.دقیقا مثل اون چیزی بشه که توی دموی اون دیدید.....

موفق و سربنلد و پایدار باشید

بامدادنیک...

میشه بفرمایید کدوم فایل و فولدر رو کجا باید ریخت ؟ من مبتدی هستم میشه آموزش بدید ؟ دقیقا باید چه کارایی انجام داد ؟ و اینکه یکسری قالب گرفتم از سایت های دیگه که فقط فایل های قالب درونش هست و Installer نداره ، اونا رو چه طوری باید نصب کرد . ؟

با سلام...

شما میبایست اون فایلی که ب یشترین حجم رو داره بالای چندین مگابایت...(بطور مثال :از 10مگ -الی 60مگ!!) رو مثل نصب یک جوملا در پوشه ای مثلا بنامmysite در فولدر Public_Html اکسترکت کنیدد و بعد صفحه رو به این طریق فرخوانی کنید.www.domain.com/mysite بعد جوملا رو نصب کنید و مرحله ی نهایی جایی که اطلاعات ادمین رو وارد میکنید؛ در اون مرحله میبایست که دکمه ی "نصب اطلاعات نمونه" رو بزنید . ای ن رو که بزنید جوملایی که نصب کردید دقیقا عین همون دمویی میشه که در سایت مرجع دیدید!

و سوال دیگه اینکه چه طوری میشه اون SlideShow رو فعال کرد و این منو های خوشگل رو تولید کرد ؟ مثل لینک زیر
نصب اطلاعات نمونه رو که بزنید خودش عین دمو ساخته میشه ...

موفق باشید و سربلند

بامدادنیکـــ....

با سلام...

شما میبایست اون فایلی که ب یشترین حجم رو داره بالای چندین مگابایت...(بطور مثال :از 10مگ -الی 60مگ!!) رو مثل نصب یک جوملا در پوشه ای مثلا بنامmysite در فولدر Public_Html اکسترکت کنیدد و بعد صفحه رو به این طریق فرخوانی کنید.www.domain.com/mysite بعد جوملا رو نصب کنید و مرحله ی نهایی جایی که اطلاعات ادمین رو وارد میکنید؛ در اون مرحله میبایست که دکمه ی "نصب اطلاعات نمونه" رو بزنید . ای ن رو که بزنید جوملایی که نصب کردید دقیقا عین همون دمویی میشه که در سایت مرجع دیدید!

نصب اطلاعات نمونه رو که بزنید خودش عین دمو ساخته میشه ...

موفق باشید و سربلند

بامدادنیکـــ....

فرمایشات شما رو مو به مو انجام دادم ، اما متاسفانه چیزی به اسم نصب اطلاعات نمونه نداشت

یک سوال دیگه دارم خدمتتون .

من قالب های زیادی از سایت Rocket Theme دانلود کردم . همه هم به همین سبک هستند که حالی چندین فایل هستند و .... .

حالا اگه بخوام قالب دیگه رو نصب کنم که همین امکانات و SlideShow , و ........ هاش هم همراهش نصب بشوند ، چه طوری باید نصب کنم ؟ می خوام چندین قالب نصب کنم . آیا امکانش هست ؟ نصب قالب و متعلقاتش چطوری صورت می گیره ؟

خیر امکانش نیست قالبهایی که به صورت بسته نصبی هستند یک بسته کامل شامل قالب و متعلقات و جوملاست و نمیتونید روی جوملای دیگه ای نصبش کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری