ahora

تنظیمات هاستینگ برای جوملا

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان گرامی درود. خواهش میکنم یه کمکی به بنده بکنید مشکل اساسیم رو حل کنم. از یه سایت خارجی یه هاستینگ تهیه شده برای یه سایت که با جوملا طراحی شده. حالا که سایت رو بارگزاری میکنیم بالا نمیاد. از شرکت میزبان درخواست تنظیمات مطابق جوملا کردیم که این پاسخ رو به ما داده اما سر در نمیارم. خواهش میکنم راهنمایی کنید. پاسخشون رو به انگلیسی و همچنین ترجمه پارسی میزارم.

سپاس.

توضیح این که من پوشه ی cgi-bin در هاستینگ رو پیدا کردم و فایل php.ini رو از توی لوکال هاست کامپیوترم در این پوشه آپلود کردم اما همچنان سایتم بالا نمیاد و پیغام زیر رو میده:

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

پاسخ سایت میزبان:

برای غیر فعال کردن فانکشنها در پی اچ پی در سرویس هاستینگ باید یک فایل پی اچ پی دات اینی با کد درست و مربوط به همان فیچر داشته باشید. میتوانید از طریق نت پد یک فایل پی اچ پی دات اینی درست کنید. کد درست را در فایل بنویسید و سیو از پی اچ پی دات اینی نمایید. این فایل که به صورت دات اینی سیو شده می تواند در روت اسلش سی جی آی خط فاصله بی آی ان اسلش در هاستینگ آپ لود شود..

ما در مورد کدینگ نمی توانیم کمک کنیم. ولی می توانید به صورت آن لاین از طریق جستجوی گوگل مدارکی در این زمینه پیدا کنید و کد مورد نظر برای غیر فعال کردن یک فانکشن خاص را در فایل پی اچ پی دات اینی بنویسید. مثلا برای آف کردن

display error, magic quotes ,....

کدها خیلی ساده هستند مثلا:

-Turning off Display Errors

display_errors=Off

برای بقیه فانکشن های پی اچ پی که برای تنظیمشان درخواست داده بودید هم کدها ساده و مشابه مثال فوق هستند.این کدها را در یک فایل نوت پد قرار دهید و سیو از پی اچ پی دات اینی نمایید.

To disable functions in PHP on a hosting service you must use a php.ini file with the correct code for the corresponding features. You can create a php.ini file by using notepad, place the correct code into the notepad document and choose to Save As... php.ini this will save the file as an INI type which you can then upload to the /cgi-bin/ folder in the root of your hosting. We can't help with the coding of this, but you can find documentation online through a google search for what code to use in a php.ini to disable the specific functions in PHP as you requested earlier: Display errors, Magic Quotes GPC, Register Globals, Output Buffering be off.

Generally the code is very simple,

Example:

- Turning off Display Errors

display_errors = Off

You will be able to find the code to use for the other requested PHP functions, and they will all be similar. Place these in a notepad document each on their own line and save that file as "php.ini"

ویرایش شده در توسط bahrambaba
اصلاح عنوان ....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این خطا مربوط به تنیمات php.ini نمیباشد و مشکل در اتصال جوملا به دیتابیس شما میباشد . دیتابیسی که در هاست خود ایجاد کرده اید دارای User ، NAME،PASSWORD میباشد که این گزینه ها را باید در فایل configuration.php که در روت جوملا میباشد قرار دهید.

شما سایت جوملایی خود را ابتدائا در لوکال هاست ساخته اید ؟ و هم اکنون قصد انتقال آن به هاست را دارید ؟

سلام دوستان

من هم سایتم رو به صورت آفلاین در لوکال هاست ساختم و الان می خوام بذارم رو هاست که قابله نمایش باشه رو اینترنت اما بلد نیستم یه کارای رو هاست انجام دادم ولی متاسفانه درست نشد وخطا میده که با دیتا بیس ارتباط برقرار نمیشه لطفا اگه کسی اطلاعات کامل داره یه آموزش تصویری جامع بذاره تو انجمن که خیلی به درد تازه کارای مث من میخوره :)

در کل ممنون میشم کسی کمک کنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من هم سایتم رو به صورت آفلاین در لوکال هاست ساختم و الان می خوام بذارم رو هاست که قابله نمایش باشه رو اینترنت اما بلد نیستم یه کارای رو هاست انجام دادم ولی متاسفانه درست نشد وخطا میده که با دیتا بیس ارتباط برقرار نمیشه لطفا اگه کسی اطلاعات کامل داره یه آموزش تصویری جامع بذاره تو انجمن که خیلی به درد تازه کارای مث من میخوره :)

در کل ممنون میشم کسی کمک کنه

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

اگر یه جستجو در انجمن می کردید چندین بار این مساله بطور مفصل توضیح داده شده

شما اول همه فایلهاتون رو زیپ کنید در هاست استرکت کنید

از دیتابیستون در لوکال خروجی بگیرید و در هاستتون ایمپورتش کنید

فایل کانفیگتونم باید ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیستون رو که در هاست ساختین واردش کنید و این ارور شما هم بهمین خاطر هست احتمالا درست اطلاعات رو وارد نکردین...

ویرایش شده در توسط saber

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

اگر یه جستجو در انجمن می کردید چندین بار این مساله بطور مفصل توضیح داده شده

شما اول همه فایلهاتون رو زیپ کنید در هاست استرکت کنید

از دیتابیستون در لوکال خروجی بگیرید و در هاستتون ایمپورتش کنید

فایل کانفیگتونم باید ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیستون رو که در هاست یاختین واردش کنید و این ارور شما هم بهمین خاطر هست احتمالا درست اطلاعات رو وارد نکردین...

سلام مجدد

خیلی ممنون

من همه این کارهای که شما گفتین انجام دادم فایل configuration.phpرو هم دستکاری کردم حالا زیاد از درست بودنش مطمئن نیستم دوباره چک می کنم

یه سوال دیگه شاید به اینجا هم مربوط نشه اما میپرسم

من چطوری میتونم از این سایتم یه بسته قابل نصب درست کنم مثلا وقتی روی یه لپ تاپم wampserver رو نصب کردم بتونم همین سایت رو با اطلاعات پیش فرض نصب کنم و حتی به دوستام هم این بسته رو بدم ؟

بازم خیلی ممنون از راهنمایتون

شما سایت جوملایی خود را ابتدائا در لوکال هاست ساخته اید ؟ و هم اکنون قصد انتقال آن به هاست را دارید ؟

بله اما اطلاعات رو ایمپورت کردم.

بله اما اطلاعات رو ایمپورت کردم.

شما بسته نصبی ایجاد کرده بودید یا دیتابیس و فایلها رو جدا از هم انتقال دادید؟

فایلتون رو دقیق چک کنید همه چی رو درست وارد کرده باشین

از این آموزش برای سوالتون استفاده کنید...

من فایلم رو کاملا چک کردم وهمه اطلاعات رو وارد کردم مشکل ارتباط با دیتا بیس حل شد حالا این error رو میزنه دلیل این خطا چیه به نظر شما

v6814_Untitled12.jpg

لطفا اگه ممکنه راهماییم کنید :)

بایت لینک آموزش خیلی خیلی ممنون همون چیزی بود که میخواستم :)

شما بسته نصبی ایجاد کرده بودید یا دیتابیس و فایلها رو جدا از هم انتقال دادید؟

همون بسته نصبی که روی لوکال زده بودم رو نصب کردم و بعد دیتابیس رو ایمپورت کردم و البته فایل کانفیگ هم کاملا هماهنگ هست از نظر یوزر و پسوورد.

این ارور به هاستینگ شما مربوط میشه به پشتیبان هاستتون تیکت کنید تا مشکل فوق رو برطرف کنند

برای انتقال سایت از لوکال به هاستینگ هم میتونید از آموزش تصویری زیر استفاده کنید

آموزش تصویری انتقال سایت از لوکال به هاست سی پنل

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری