rezaei.m.p

رابطه عضویت با هک

6 پست در این موضوع

سلام

خدمت دوستان عزیز

برای من یه سوال پیش آمده آیا وقتی یه سایت عضو گیری اش فعال باشه و هر کس بتواند عضو شود

درصد هک شدن بالا نمی رود؟

اگر می رود راهکاری هم وجود داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما میزان دسترسی و فعالیت عضوها رو هر چقدر بالاتر ببرید احتمال آسیب رسوندنشون بیشتر میشه ، اما در کل نمیشه گفت که هرچی عضو بیشتر میشه احتمال هک بالا میره

البته منتظر پاسخ دوستان صاحب نظر باید بود و خواند:bala:

درود

بطور کلی سایتی که عضویت داره یه خطر بالقوه برای هک شدن داره و اونم از چند راه

1- توی جوملا افزونه های عضو گیری در صورتی که باگ بدن از همون باگ میشه سایت رو زد که نمونه هاشم هست

2- بعضی سایت ها به کاربراشون امان آپلود عکس یا آواتار یا فایل رو میدن و در صورتی که محدودیت آپلود برای فایل های php و... ایجاد نرده باشن سایتشون احتمال زیاد هک میشه

3- سایت هایی که آپلود رو محدود به فایل های عکس کردن ولی سرورشون ضعیفه و گول میخوره بازم قابل هک شدن هستن

بطور کلی توصیه میشه اگه امکان عضویت رو فعال میکنید دسترسی رو کامل محدود و کنترل کنیید و امکان اپلود رو اصلا به کاربراتون ندید اگرم میدید فولدری که داخلش اپلود میکنن با فایل

htaccess ایمن کنید

بدرود

بطور کلی توصیه میشه اگه امکان عضویت رو فعال میکنید دسترسی رو کامل محدود و کنترل کنیید و امکان اپلود رو اصلا به کاربراتون ندید اگرم میدید فولدری که داخلش اپلود میکنن با فایل

htaccess ایمن کنید

مرسی از توضیحات

این کار رو چگونه انجام دهیم ؟

من از sobi pro استفاده میکنم و برای هر آپلود عکس یک پوشه درون پوشه sobipro باز میکنه من چطوری میتونم امنش کنم؟ اگه قرار باشه به هر پوشه یک کد بدم که نمیشه چون خودش برای عکسهای جدید پوشه جدید باز میکنه.

راه حل چیه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری