یامور70

پلیر mp3 سایت من کار نمیکنه.کمک.کمک.واجبببببه

7 پست در این موضوع

سلام دوستان من توی یه مطلب یه فایل صوتی دارم که از پلاگینه mp3 پلیر استفاده میکنه

اما الان ففقط یه مکعب خالی نشون میده

کدشو با خوده پلاگینه چک کردم درست بود.آدرس فایلم چک کردم سرجاش بود

حتی غیر فعالش کردم و 2باره نصب کردم اما درست نشد

بعدشم یه پلاگینه دیگه از آپلود سنتر جوملا دانلود کردم خواستم نصب کنم خطا داد و گفت فایل xml شو پیدا نمیکنه در صورتی تو فایلش بود

من دیگه باید چیکا کنم

ممنون میشم راهنمایی کنیین

راستی اینم آدرس http://msgata.com/index.php/1391-07-12-11-11-39.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما پلاگین یا افزونه مشابه ای نصب نکردین که با هم تداخل پیدا کنن؟

پلاگین رو پاک کنید ودوباره نصب کنید وداخل یه مطلب دیگه استفاده کنید ببینید جواب می ده

دوست عزیز پلاگین یا ماژولی اصلا نصب نکردم

تازه امروز هم تمام فایل های mp3 داشتم همه از کار افتادن:13:

این مشکل دوستدیگه ای هم داشت که فلش پلیر و mp3 پلیر سایتش از کار افتاده بودن بدون علت

که توی چند فروم دیگه که من میگشتم برخورد کردم به این موضوع که مخابرات با راهاندازی اینترنت ملی داره روی بعضی از هاستای خارجی اعمال محدودیت میکنه

میتونه از این باشه؟؟؟

یا اینکه ربطی نداره؟؟؟؟؟

شاید این موضوع درست باشه اما به شخصه مطمئن نیستم شاید تاثیر داشته باشه اما پیشنهاد میک نم از افزونه مشاهبه استفاده کنید ببینید بازم مشکلی دارین یا نه

من هم روزی میشه همین مشکل رو دارم اصلا نمی تونم فایل ههای صوتی و تصویریم رو دانلود کنم پلاگین مربوطه هم که کلا تعطیله

سلام دوستان

یادتونه چن وقت پیش فایلای mp3 و فیلم سایتم از کار افتاده بودن.الان mp3 پلیرم کار میکنه.اما نمیدونم چرا فیلمی که تو صفحه ی اصلی سایتم بوده چرا از کار افتاد .تمام پلاگینا و ماژولاشم چک کردم و جالب اینکه همون فیلم تو قسمت انگلیسی سایت پلی میشه اما تو فارسی نه.

ممون میشم یه نگاه بندازین و راهنماییی کنین.

www.msgata.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری