zarkav

تغییر فونت

35 پست در این موضوع

سلام

چند تا تاپیک در مورد تغییر فونت و سایز ان خواندم ولی مشکلم حل نشد

من فقط یک فایل css دارم به نام screen و از طریق اون نتونستم ویرایش انجام بدم

اون راهکاری هم که از طریق فایرفاکس میشه کدها را پیدا کرد درست نفهمیدم باید چه کار کنم

من میخواهم سایز عنوان و تاریخ مطالب را بزرگتر کنم و همچنین بین هر کدام از مطالب خط جداکننده قرار بدهم

ممنون از راهنمایی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز برای تیتر ها از عنوان های h3 و h2 استفاده می شه می تونین اونهارو ویرایش کنید اگه دمو انلاین بزارید دقیقا می گم چیو کجا اضافه کنید

دوست عزیز برای تیتر ها از عنوان های h3 و h2 استفاده می شه می تونین اونهارو ویرایش کنید اگه دمو انلاین بزارید دقیقا می گم چیو کجا اضافه کنید

درود

پ.خ شد

درود

پ.خ شد

عذر میخوام کی میتونید پاسخ بدید؟

سلام برای تغییر تیتر های سایت شما باید به فایل css قالب مراجعه کنید وخط 8 رو ویرایش کنید کهبصورت پیشفرض این طوریه الان

/* Line 8 */
strong
{
 font-weight: 600;
}

گزینه font-weight: 600 رو می تونید از 100 تا 900 جابجا کنید تا ضخامت ها تغییر کنه برای تغییر رنگ هم از همین جا تغییرات رو اعمال کنید

سلام برای تغییر تیتر های سایت شما باید به فایل css قالب مراجعه کنید وخط 8 رو ویرایش کنید کهبصورت پیشفرض این طوریه الان

/* Line 8 */
strong
{
 font-weight: 600;
}

گزینه font-weight: 600 رو می تونید از 100 تا 900 جابجا کنید تا ضخامت ها تغییر کنه برای تغییر رنگ هم از همین جا تغییرات رو اعمال کنید

ممنون از پاسختون

تغییرات را اعمال کردم و 900 قرار دادم ولی باز هم تغییری نکرد

برای اینکه بخواهم بین مطالب یک خط جداکننده قرار بدهم باید چه کار کنم؟

برای ایجاد تغییرات و یا جداکننده باید لینک سایتتون رو بزارید تا راهنمایی کنیم خدمت شما

درود

برای اون دوستمون پ.خ داده بودم ولی خب همینجا لینک را میذارم تا زحمتش را بکشید :

i r a p . i r

سپاسگزارم

دوست عزیز بنده خودم به strong خواص font-weight:100 و color:#fff دادم جواب داد ؟ دوباره تست کنید وکش مرورگر رو خالی کنید

دوست عزیز بنده خودم به strong خواص font-weight:100 و color:#fff دادم جواب داد ؟ دوباره تست کنید وکش مرورگر رو خالی کنید

درود

الان به این شکل در اومده

strong {

; font-weight: 100;color:#fff

}

ولی تفاوتی نکرده خودتون ببینید لطفا

شما چجور تغییر دادید؟

درود

الان به این شکل در اومده

strong {

; font-weight: 100;color:#fff

}

ولی تفاوتی نکرده خودتون ببینید لطفا

شما چجور تغییر دادید؟

همانطور که blazhel عزیز گفتن توی اون کد 100 رو بیشتر کنید عنوان شما ضخیم تر میشه اندازش...

توی همون فایل خط 11 این کلاس هست که فونتها از اون اندازشون رو میگیرن میتونید font-size رو به دلخواه تغییر بدید...

p, a, strong, img, div, b, table, td, tr, form, h1, h2, h3, ul, li, label, fieldset, dl, dt, dd {
   padding: 0px;
   margin: 0px;
   font-size: 11px;
   border: 0px none;
}

همانطور که blazhel عزیز گفتن توی اون کد 100 رو بیشتر کنید عنوان شما ضخیم تر میشه اندازش...

توی همون فایل خط 11 این کلاس هست که فونتها از اون اندازشون رو میگیرن میتونید font-size رو به دلخواه تغییر بدید...

p, a, strong, img, div, b, table, td, tr, form, h1, h2, h3, ul, li, label, fieldset, dl, dt, dd {
   font-size: 11px;
}

اون عدد را 900 تغییر دادم ولی هیچ فرقی نکرد البته کد رنگ را که اضافه کردم رنگ تغییر کرد ولی رنگ عناوین بالای منوها نه عنوان مطلبها

فونت سایز در کدی که گفتیر را نیز تغییر دادم و سایز کل فونتها از جمله متن را تغییر داد و من میخواهم فقط عنوان مطالب راتغییر بدهم

با تشکر

شما همون font-weight رو افزایش بدید تغییر میکنه بعد از تغییرات با cntrl+f5 رفلش کنید که کوکی تاثیر نذاره...

اونیکی کد رو هم چون نوشته بودید اندازه تاریخ هم تغیر کنه گفتم ولی سی اس اس شما برای همشون از یه جا دستور میگیره

میتونید کلاسهاشون رو جدا کنید و براشون کلاس مجزا هم بنویسید

ولی اگه فقط اندازه عنوان رو میخواین همون font-weight رو تغییر بدید...

سلام شما باید firebug رو روی فایر فاکس نصب کنید. بعد از نصب روی هر قسمتی که میخواین تغییر بدین کلیک راست کنین و گزینه ی Inspect element with firebug رو کلیک کنید تا فایل css مربوطه رو بهتون نشون بده. سپس کافیه فایل رو پیدا کنید و تغییرات رو اعمال کنید.

الان اون عدد 900 هست ولی تفاوتی نکرده

از طریق اون قابلیت فایرفاکس هم رفتم ولی فکر میکنم همونطوریکه گفتید باید کلاس اضافه کنم چون کل سایزها با یکدیگر تغییر میکند

میتونید لطف کنید در این زمینه راهنمایی کنید که چطور کلاس اضافه کنم؟

الان من سایتتون رو نگاه کردم عنوانتون نسبت به قبل ضخیم تر شده شما با ctrl+f5 صفحتون رو یه بار رفلش کنید

برای کلاس هم مثلا برای h2 که برای عناوین ماژولها استفاده میشه توی همون کلاس هست h2 رو از اونجا بردارید براش یک کلاس مجزا مثلا مثل این تعریف کنید

h2{
   font-size: 16px;
}

كار زور دار ميكني چرا برو يه ماژول نمايش اخبار نصب كن شرشو بكن

از گلوبال نيوز و qmini ميتوني استفاده كني

الان من سایتتون رو نگاه کردم عنوانتون نسبت به قبل ضخیم تر شده شما با ctrl+f5 صفحتون رو یه بار رفلش کنید

برای کلاس هم مثلا برای h2 که برای عناوین ماژولها استفاده میشه توی همون کلاس هست h2 رو از اونجا بردارید براش یک کلاس مجزا مثلا مثل این تعریف کنید

h2{
   font-size: 16px;
}

h2 را حذف کردم و این کدی که گفتید را اضافه کردم ولی تاثیر نداشت و الان فکر میکنم هنوز داره همون کلاس را میخونه و فرقی نکرده

این ماژولها که گفتی چه کار میکنه؟

h2 را حذف کردم و این کدی که گفتید را اضافه کردم ولی تاثیر نداشت و الان فکر میکنم هنوز داره همون کلاس را میخونه و فرقی نکرده

من اون رو به عنوان مثال گفتم باید به کدهای خودتون دقت کنید و طبق اونها انجام بدید

توی قالب شما عنوانها با strong هستن میتونستین این رو از اون کلاس دسته جمعی خارج کنید و خودش که یه کلاس داره همونجا font-size بهش بدین...

یکم باید به css دقت کنید...

گلوبال نیوز به نظرم خیلی خوب هست فقط نمیدونم چطور باید این ماژول را به مطالب مختلف مثلا در صفحه اصلی یا در صفحه مربوط به خود مطلب ارجاع بدهم

ارسال شده در (ویرایش شده)

گلوبال نیوز به نظرم خیلی خوب هست فقط نمیدونم چطور باید این ماژول را به مطالب مختلف مثلا در صفحه اصلی یا در صفحه مربوط به خود مطلب ارجاع بدهم

بالاخره تونستم css را ویرایش کنم و td مربوط به عنوان مطالب میشد و strong مربوط به عنوان بالای موقعیتهای ماژول ولی به سه تا مشکل برخوردم:

1- فقط تغییر سایز هست که روی متن مطلب تاثیر ندارد و تغییر رنگ و یا ضخامت بر روی متن نیز تاثیر میگذارد در حالیکه td را از اون مجموعه حذف کردم

2 - زمانیکه عنوان را به صورت لینکدار تعیین میکنم، سایز عنوان تغییر میکند و به اندازه سایز مطالب نمایش میدهد

3- بین مطالب را چطور میتوانم خط چین یا هر جداکننده دیگری قرار دهم

ویرایش شده در توسط zarkav

1- فقط تغییر سایز هست که روی متن مطلب تاثیر ندارد و تغییر رنگ و یا ضخامت بر روی متن نیز تاثیر میگذارد در حالیکه td را از اون مجموعه حذف کردم

2 - زمانیکه عنوان را به صورت لینکدار تعیین میکنم، سایز عنوان تغییر میکند و به اندازه سایز مطالب نمایش میدهد

سلام داخل تنظيمات گلوبال نيوز شما ميتونيد شماره شناسه مجموعه و يا بخش مورد نظرتونو وارد كنيد

ببخشيد متوجه شماره 2و1 نشدم منظورت توي اين ماژول هست كه من گفتم يا كلا توي سايت داري ميگي؟!!!!!

شماره 3 اگه از اين ماژول استفاده كنيد خود ماژول خودش جدا ميكنه از اين لحاظ لازم نيست شما كاري بكنيد

و اينو بگم تقريبا 90 در صد سايتا دارن از اين چنين ماژول هايي برا نمايش مطالبشون استفاده ميكنن

اين عكسو ببين دقيقا از گلوبال نيوز استفاده كرده

سلام داخل تنظيمات گلوبال نيوز شما ميتونيد شماره شناسه مجموعه و يا بخش مورد نظرتونو وارد كنيد

ببخشيد متوجه شماره 2و1 نشدم منظورت توي اين ماژول هست كه من گفتم يا كلا توي سايت داري ميگي؟!!!!!

شماره 3 اگه از اين ماژول استفاده كنيد خود ماژول خودش جدا ميكنه از اين لحاظ لازم نيست شما كاري بكنيد

و اينو بگم تقريبا 90 در صد سايتا دارن از اين چنين ماژول هايي برا نمايش مطالبشون استفاده ميكنن

اين عكسو ببين دقيقا از گلوبال نيوز استفاده كرده

این گلوبال نیوز را چطور میتونم در صفحه اصلی نمایش بدم؟

در صفحات داخلی و مربوط به خود مطلب چطور؟

الان میتونم از این ماژول استفاده کنم ولی مکان ماژول را نمیدونم باید کجا تعیین کنم؟

بالاخره تونستم css را ویرایش کنم و td مربوط به عنوان مطالب میشد و strong مربوط به عنوان بالای موقعیتهای ماژول ولی به سه تا مشکل برخوردم:

این گلوبال نیوز را چطور میتونم در صفحه اصلی نمایش بدم؟

در صفحات داخلی و مربوط به خود مطلب چطور؟

الان میتونم از این ماژول استفاده کنم ولی مکان ماژول را نمیدونم باید کجا تعیین کنم؟

لطفا یکی یا پاسخ سوالات مربوط به css را بدهد یا گلوبال نیوز ممنون میشوم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری