zarkav

تغییر فونت

35 پست در این موضوع

لطفا یکی یا پاسخ سوالات مربوط به css را بدهد یا گلوبال نیوز ممنون میشوم

همون طور كه ميدونيد هر قالب موقعيت هايي براي گذاشتن ماژول ها داره شما ميتونيد اونو در يكي از موقعيت هاي دلخواه خود قرار بديد

در ضمن ميتونيد اونو فقط در صحفه اصلي نمايش بديد كه همه اين ها كه گفتم در تنظيمات همين ماژول گلوبال هستش

در صفحات داخلي بايد از اين ماژول كپي بگيريد(در قسمت ماژول ها ميتونيد ماژول رو انتخاب كنيد از بالاي صحفه گزينه كپي رو بزنيد)و تعين كنيد كه در چه صحفه اي و چه مطلبي رو نمايش بده

وقتي ماژول رو نصب كردي روش كليك كن واردش كه شدي ميتوني از مكان ها و يا موقعيت هاي قالبت يكي رو انتخاب كني

براي ديدن موقعيت هاي قالبت كه هر موقعيت كجاست واسمش چيه تو گوگل سرچ كن"ديدن موقعيت هاي قالب جوملا 2.5" چون من از جوملا 1.5استفاده ميكنم شما از 2.5 يكم با هم فرق ميكنن سرچ كني بهتره

موفق وپايدار باشي

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای دیدن موقعیتهای قالب کافیه بعد از ادرس سایت یه اسلش بزنید و این رو وارد کنید

?tp=1

اگر هم نشون نداد باید برید از مدیریت قالبها و از طریق گزینه انتخابها این امکان رو فعال کنید تا نشون بده...

همون طور كه ميدونيد هر قالب موقعيت هايي براي گذاشتن ماژول ها داره شما ميتونيد اونو در يكي از موقعيت هاي دلخواه خود قرار بديد

در ضمن ميتونيد اونو فقط در صحفه اصلي نمايش بديد كه همه اين ها كه گفتم در تنظيمات همين ماژول گلوبال هستش

در صفحات داخلي بايد از اين ماژول كپي بگيريد(در قسمت ماژول ها ميتونيد ماژول رو انتخاب كنيد از بالاي صحفه گزينه كپي رو بزنيد)و تعين كنيد كه در چه صحفه اي و چه مطلبي رو نمايش بده

وقتي ماژول رو نصب كردي روش كليك كن واردش كه شدي ميتوني از مكان ها و يا موقعيت هاي قالبت يكي رو انتخاب كني

براي ديدن موقعيت هاي قالبت كه هر موقعيت كجاست واسمش چيه تو گوگل سرچ كن"ديدن موقعيت هاي قالب جوملا 2.5" چون من از جوملا 1.5استفاده ميكنم شما از 2.5 يكم با هم فرق ميكنن سرچ كني بهتره

موفق وپايدار باشي

برای دیدن موقعیتهای قالب کافیه بعد از ادرس سایت یه اسلش بزنید و این رو وارد کنید

?tp=1

اگر هم نشون نداد باید برید از مدیریت قالبها و از طریق گزینه انتخابها این امکان رو فعال کنید تا نشون بده...

ممنون از پاسخهاتون

مشکل من الان در نمایش این ماژول در صفحه اصلی هست که در صفحه اصلی فکر نکنم موقعیت ماژول باشه. توی تنظیمات هم چیزی ندیدم. البته ظاهرا این ماژول اخبار را به صورت مجموعه به مجموعه نمایش میده که اینجوری به درد من نمیخوره.

من خیلی تجربه خوبی از استفاده از ماژول ندارم چون میدونم با توجه به اینکه مبتدی هستم نمیتونم خوب از پس مشکلات بربیارم و ترجیح میدم مشکلاتی که در css داشتم را یکی برام رفع کنه.

در صفحه اصلي فكر نكني موقعيت ماژول باشه؟؟؟؟؟؟اين ديگه از اون حرفا بودا.....

"ظاهرا این ماژول اخبار را به صورت مجموعه به مجموعه نمایش میده"ببخشيد ميشه بفرماييد از كجا فهميديد!؟

نه خير همچين چيزي نيست در اين ماژول هم شما ميتوني اخبار رو مجموعه مجموعه نشون بدي و هم ميتوني يه بخش رو انتخاب كني

هم ميتوني از يك بخش بعضي از مجموعه ها رو نشون ندي هم ميتوني كلا اخبار رو نمايش بدي وبخش ها و يا مجموعه هايي رو كه ميخاي نمايش ندي

اينا به نظر شما كم امكاناتي هستن؟؟

بابا كاري نداره كه اينقدر سخت ميگيري دوستان هم كه گفتن براي ديدن موقعيت ها بزنhttp://youradmin.com/?=1

نري حالا ايني كه نوشتم عيننا بزني بجايyouradmin.ir اسم سايتتو بزن

ديگه خود دانيد

در صفحه اصلي فكر نكني موقعيت ماژول باشه؟؟؟؟؟؟اين ديگه از اون حرفا بودا.....

"ظاهرا این ماژول اخبار را به صورت مجموعه به مجموعه نمایش میده"ببخشيد ميشه بفرماييد از كجا فهميديد!؟

نه خير همچين چيزي نيست در اين ماژول هم شما ميتوني اخبار رو مجموعه مجموعه نشون بدي و هم ميتوني يه بخش رو انتخاب كني

هم ميتوني از يك بخش بعضي از مجموعه ها رو نشون ندي هم ميتوني كلا اخبار رو نمايش بدي وبخش ها و يا مجموعه هايي رو كه ميخاي نمايش ندي

اينا به نظر شما كم امكاناتي هستن؟؟

بابا كاري نداره كه اينقدر سخت ميگيري دوستان هم كه گفتن براي ديدن موقعيت ها بزنhttp://youradmin.com/?=1

نري حالا ايني كه نوشتم عيننا بزني بجايyouradmin.ir اسم سايتتو بزن

ديگه خود دانيد

اگر میخوای بیا بزن تو گوشم!!!!!!!!!!

نمیخوای راهنمایی کنی چرا دعوا داری؟؟؟؟؟؟

منظورم از اینکه موقعیت صفحه اصلی موقعیت ماژول نیست اینه که الان میتونم توی موقعیت ماژولهای مختلف وارد کنم ولی نمیتونم توی صفحه اصلی نمایش بدم چون همون را وارد کردم ولی موقعیتی در اونجا نشون نداد، بخوای میتونی ببینی

اون که گفتم مجموعه به مجموعه چون توی یکی از تاپیکها دیدم به طور اتوماتیک بخش به بخش یا مجموعه به مجموعه با توجه به ترتیب شناسه ها نشون میده

میدونم امکاناتش خوبه ولی هنوز نمیدونم توی صفحه اصلی چطور نشونش بدم

i r a p . i r

هاهاها

ببخشيد واقعا مگه لحن نوشته هام تند بود؟؟؟!!شرمنده

ببين دوست عزيز و مهربان شما همين طور كه اقا صابر گفتن "باید برید به مدیریت قالبها و از طریق گزینه انتخابها این امکان رو فعال کنید تا نشون بده"

موفق و پايدار باشيد

هاهاها

ببخشيد واقعا مگه لحن نوشته هام تند بود؟؟؟!!شرمنده

ببين دوست عزيز و مهربان شما همين طور كه اقا صابر گفتن "باید برید به مدیریت قالبها و از طریق گزینه انتخابها این امکان رو فعال کنید تا نشون بده"

موفق و پايدار باشيد

خواهش میکنم رفیق

الان اینرو ببینید لطفا :

http://irap.ir/?tp=1

بله حق باشماست

ببينم مگه اين قالبو رو دادي كسي طراحي كرده برات؟

فك كنم بايد خودت دستي موقعيت درست كني؟ به نظر من يه تاپيك جديد بزن در مورد اين مشكل ببين دوستان و بقيه دوستان در مورد موقعيت ها چي ميگن.........در ضمن شما بايد همين تاپيك رو هم ميزدين در قسمتجوملا 2.5

اخه شما از جوملا 2.5 استفاده ميكني منم 2.5كار نكردم من با نسخه 1.5اش كار كردم يه جورايي موقعيت ها سفارشي شده ان

شرمنده اتم به خدا ديگه اينجاهاشو بلد نيستم

البته من بلد نيستم ولي خوب فك نكنم مشكلت حاد باشه شما فقط بايد دستي موقعيت اضافه كني تو قالب...... كه تو گوگلم ميتوني يه سرچ بكني

ولي خوب فايل TEMPLATE.CSS (فك كنم مال شما screen.cssباشه)رو برام بفرست يه نگاهي به سي اس اس ها بندازم ببينم چه جوري هاست كه اينجوريه

به هر حال اگه كسي برات طراحي كرده بهش بگو برات درست ميكنه

بله حق باشماست

ببينم مگه اين قالبو رو دادي كسي طراحي كرده برات؟

فك كنم بايد خودت دستي موقعيت درست كني؟ به نظر من يه تاپيك جديد بزن در مورد اين مشكل ببين دوستان و بقيه دوستان در مورد موقعيت ها چي ميگن.........در ضمن شما بايد همين تاپيك رو هم ميزدين در قسمتجوملا 2.5

اخه شما از جوملا 2.5 استفاده ميكني منم 2.5كار نكردم من با نسخه 1.5اش كار كردم يه جورايي موقعيت ها سفارشي شده ان

شرمنده اتم به خدا ديگه اينجاهاشو بلد نيستم

البته من بلد نيستم ولي خوب فك نكنم مشكلت حاد باشه شما فقط بايد دستي موقعيت اضافه كني تو قالب...... كه تو گوگلم ميتوني يه سرچ بكني

ولي خوب فايل TEMPLATE.CSS (فك كنم مال شما screen.cssباشه)رو برام بفرست يه نگاهي به سي اس اس ها بندازم ببينم چه جوري هاست كه اينجوريه

به هر حال اگه كسي برات طراحي كرده بهش بگو برات درست ميكنه

درود

سپاسگزارم از راهنماییتون

فایل برای شما ارسال شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری