designer

نظرتون در باره این سایت (ممنون میشم نظر بدید)

13 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید به تمام دوستان خوبم

بنده یه دمو با فلش درست کردم ، لطفاً نظر خودتون رو بگید

فلش سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان عزیز باید یه مطلبی رو هم عرض کنم درباره این فلش سایت.

حجم فایل 888 kb هستش که برای یه مطلب گذاشتن خیلی سنگینه و علاوه بر دیر لود شدن خود فلش ، در سرعت کلی سایت هم خیلی تاثیر گذاشته ، الان دو سئوال ذهنم رو مشغول کرده.

1 - راه حلی هست برای حل کردن این مشکل که دیر لود میشه ؟

2 - چرا نسخه خاورمیانه ادوبی فلش (ME) بعد از این همه مدت هنوز به بازار نیومده ، اکثر نرم افزار های شرکت اودبی همچون فتوشاپ نخسه خاورمیانه داره اما ...؟

پلاگینی که اوندفعه معرفی شد، به کارتون نیومد!؟

سلام

استفاده کردم دستتون درد نکنه ، اما کمی خشک هستش واسه کار کردن ، مشکل های خودشو داره بی نقص نیست، بیشتر منظورم شرکت ادوبی بود که تا الان چرا نسخه ادوبی فلش خاورمیانه رو منتشر نکرده هنوز؟

پلاگینی که اوندفعه معرفی شد، به کارتون نیومد!؟

ولی جسارتاً نظر یادتون رفتا؟ کاش لطفی بکنید و یک نظر بدید تا به اشغالات خودم پی برم آقای مردانه زاده

نظر نگفتم.چون اصلا بالا نیومد واسم!!!

دیشب که اصلا هیچی بالا نیومد.امروز هم که چک کردم فقط کادرهاش مشخص بود و تصویری و افکتی ران نشد که ببنیم دقیقا چی هست!

اما اون چیزی که از ظاهر امر مشخص بود ؛ اسلایدر عکسی بود که عکسها رو به نمایش در میآورد.

یک پیشنهاد :

به تمامی دوستان جوملاکار توصیه میکنم برای اینکه به کمتر مشکلات درگیر با سیستم جوملا بربخورن؛ از امکانات خود جوملا استفاده کنن.از افزونه هایی ه الی ماشاءلله با بینهایت افکت و شکل و شمایل واسه هر سلیقه ای طراحی شده، خیلی راحتتر و منعطفتر میشه کار کرد.

و نیازی هم نیست آدم به زور و به جبر بخواد در سایتش(مثلا!) یک فایل فلش بذاره!!

کلی افزونه داریم که که با جکوئری ، ای جکس و حتی فلش ، افکتهای خارق العاده ای به طراح میدند.

به راحتی میشه از اونا استفاده کرد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام

کارتون رو دیدم.

مشکل اصلی حجم بالا و دیر لود شدن سایت هست مشکلی که کل پروژه رو زیر سوال میبره.

این نمونه کارها در آتوران ها جهت معرفی محصولات در قالب تبلیغات های تصویری و DVD ها که درونشون حجم مهم نیست استفاده می شوند.

سایت های معمولی فلش معمولا" بیشتر از 5 مگ حجم ندارند.

این سایت رو ببینید :

http://tflash.ahvazsell.com/

کل پروژه با استفاده از یک فایل ویدئو 4 مگ هست.

راه حل ها :

1.استفاده از تصاویر با فرمت png ( تصاویر ذخیره شده با این فرمت به طور میانگین 60-70 کیلو بایت از فرمت jpg حجم کمتری دارند.) این کار برای ساخت گالری ها بسیار مفید هست . تست کنید!

2.عدم استفاده از صدا در فایل فلش ، در پروژه بزرگ تقریبا" نصف حجم رو صدای پخش شده به خودش اختصاص میده فایل صدا رو طوری تنظیم کنید که فقط در timeline های ابتدایی پروژه پخش شود.

3.افکت ها رو به جزئیات کار ندید در موارد اصلی افکت ها رو اعمال کنید.

4.اگر کد نویسی ActionScript در پروژه به کار میبرید تا جای ممکن از دستورات شرطی چند مرحله ایی که باید حالت های خاص رو مورد بررسی قرار بدین اجتناب کنید ، حداکثر یک شرط رو برای مورد نظر اعمال کنید.

موفق باشید.

سلام

ظاهرا اکانت شما توسط هاستینگ مسدود شده و قابل دیدن نیست

یه دمو دیگه بگزارید

دوست عزیز منظور شما از این حرکت چی هست؟ لطفا از ارسال چنین پستهایی خودداری نمایید در صورت تکرار طبق قوانین انجمن برخورد خواهد شد...

دوست عزیز منظور شما از این حرکت چی هست؟ لطفا از ارسال چنین پستهایی خودداری نمایید در صورت تکرار طبق قوانین انجمن برخورد خواهد شد...

سلام، اشتباهی یه کامنت اینجا گذاشتم اومدم حذفش کنم گزینه حذف نبود اینکارو کردم. پوزش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری