specialagent

امار خیلی بالا و غیر طبیعی سایت های نیوکی ؟!!!!

5 پست در این موضوع

سلام من امروز یک سایتی رو دیدم که با نیوک طراحی شده و به نسبت محتواش آمارش بیش از حد بالاست. روزی 60 تا 70 هزار نفر . البته چند سایت دیگه هم که با همین cms کار شدن دیدم که همین شکلی هستن .

این /امار واقعیه یا غیر واقعی ؟

این هم آدرسش : http://www.penous.com/index.php

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نکته ی دیگری که من در این سایت دیدم این بود که در بخشآمارشون نوشته بود که 87 درصد بازدیدکنندگان سایت از مرورگر نت اسکیپ استفاده می کنن , فقط 7 درصد بازدیدکنندگان از فایرفاکس و 3 درصد از اینترنت اکسپلورر !!!!!!!!!

من سال84 چندتایی سایت با این cms راه انداختم. اون موقع هم آمار بالایی از بازدید داشتن. البته فکر نمیکنم خیلی درست باشه چون همین سایتی که الان شما گذاشتید رتبه آلکسا ش حدود 16 هزار هست.در صورتی که اگر این اما واقعی و پراکنده باشه خیلی رتبه بهتری باید داشته باشه. اون زمان بهترین پشتیبان این cms سایتی بنام ایران نیوک بود که دوتا مدیر اصلی داشت بنام بهزاد بهزادی و فرهاد ایرانی .انصافا خیلی هم زحمت میکشیدند.البته به دلیل وقت زیادی که ازشون گرفته میشد کنار گذاشتند. منم از اون موقع دیگه سمت جوملا اومدم. از بهترین سایتهایی که میتونم بهتون معرفی کنم که با نیوک راه اندازی شده یکی سایت دکتر روهام صادقی هست که الان رتبه 309 ایران و داره و ایشون علاوه بر رشته اصلی شون که پزشکی هست یکی از بهترین برنامه نویسان و توسعه دهندگان نیوک هم بودند. سایت دیگه هم ترفندستان هست که اونم خیلی رتبه بالایی داره و بسیار موفق عمل کرده .البته الان که نگاه کردم فکر نمیکنم دیگه از نیوک استفاده کنه. همین.

سلام دوستان

ما قبلا یه سایت برای مسجد داشتیم که با نیوک ساخته شده بود

الان هم هست

ولی متاسفانه دامین دات کام را در کمبود زمان تمدید نکردیم و سایت با آمار 10 هزار تا در هر روز بسته شدم به مدت 5 ماه

الان با دامین ای ار آوردیم بالا کلهم آمارش از کار افتاده

ولی از اسکرپیپ هایی که استفاده کردیم

آمار سایت روزی 5 هزار تا میرسه

که فکر نکنم

اینم آدرس سایت مسجدمون

http://masjedemamreza.ir/

برقرار باشید

من الان یه سایت جوملایی رو که در روز حدود 20 هزار بازدید کننده داره( بر اساس امار ودشون در سایت) در آلکسا با این سایت نیوکی مقایسه کردم ، رتبه سایت جوملایی 10 هزار بود!!! یه کاسه ای زیر نیم کاسه س!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری