13 پست در این موضوع

با سلام بعد از ارد کردن مطلب. این error را داد. دیگه نمی تونم توی اون صفحه برم!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

کاربر گرامی منظورتون از ارد کردن مطلب چه چیزی هستش ؟ مطلب جدید اضافه کردین یا پاک کردین ، میشه بیشتر توضیح بدین ؟

موفق و سربلند باشید

رفتين تو قسمت منو ها احتمالا اونجا دستكاري كردين و صفحه اصلي رو در mainمنو تغير دادين

از کامپوننت خاصی برای ایجاد مطلب استفاده میکنید ؟

بعضی کامپوننت ها مثل k2 و zoo گاهی اوقات دچار این مشکل میشن بیشتر توضیح بدبد تا راهنمایی کنیم

در فایل htaccess که تغییراتی ندادین؟

سئو رو در جوملا فعال کردین؟

رفتين تو قسمت منو ها احتمالا اونجا دستكاري كردين و صفحه اصلي رو در mainمنو تغير دادين

بچه ها فك كنم سوتي دادم

فك كردم جوملا 1.5 استفاده ميكنه

درود

کاربر گرامی منظورتون از ارد کردن مطلب چه چیزی هستش ؟ مطلب جدید اضافه کردین یا پاک کردین ، میشه بیشتر توضیح بدین ؟

موفق و سربلند باشید

سلام منظورم این است: بعد از گذاشتن مطلب در قسمتی از سایت د.باره که خواستم ادیتش کنم رفتم این ارور را داد

نه به چیزی من دست نزدم.

از کامپوننت خاصی برای ایجاد مطلب استفاده میکنید ؟

بعضی کامپوننت ها مثل k2 و zoo گاهی اوقات دچار این مشکل میشن بیشتر توضیح بدبد تا راهنمایی کنیم

این قسمت مربوط به k2 است. درست گفتید. خوب حالا باید چطوری رفعش کنم!

در فایل htaccess که تغییراتی ندادین؟

سئو رو در جوملا فعال کردین؟

به چیزی دست نزدم. سئو را فعال نکردم.

این قسمت مربوط به k2 است. درست گفتید. خوب حالا باید چطوری رفعش کنم!

با سلام

زبان بخش مدیریت جوملا را به حالت پیش فرض انگلیسی تغییر دهید و کار را ادامه دهید و یا این تایپیک را مطالعه کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

با سلام

زبان بخش مدیریت جوملا را به حالت پیش فرض انگلیسی تغییر دهید و کار را ادامه دهید و یا این تایپیک را مطالعه کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

زبان را تغییر دادم اما حل نشد. در واقع می دونید چه اشکالی داره؟ اینکه نمی تونم ادیتش کنم. faith-seeking.com را اگر ببینید. در قسمت صفحه اصلی برید . خوش آمدید را تغییر دادم. چپ به راسته قالب بعد نوشتم را می خواستم راست به چپ کنم. رفتم از قسمت مدیریت کلیک که کردم نتونستم برم داخلش. ارور داد

این ارور شما همانطور که دوستان گفتن از k2 هستش و باید تاریخش رو درست کنید اون تاپیکی که دوستان معرفی کردن از اون میتونید استفاده کنید

اما راست به چپش رو کافیه این کد رو

text-align:right;

به خط 9 فایل gantry.css برید این کلاس هستش بهش اضافه کنید

html, body, div, span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, font, img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, b, u, i, center, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, caption {
   margin: 0px;
   padding: 0px;
   border: 0px none;
   outline: 0px none;
   font-size: 100%;
   background: none repeat scroll 0% 0% transparent;
}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری