حجت مردانه زاده

دانلود قالب زیبای Inspiration جوملا1.7 و 1.6

20 پست در این موضوع

با سلام

قالب زیبا و شیک Inspiration کاری از شرکت themegoat که در اختیار شما دوستان عزیز قرار میگیرد. این قالب برای جوملا 1.6 و 1.7 قابل استفاده خواهد بود.

در ضمن از دوستان عزیز کسی که تمایل به همکاری دارند ، در پیام خصوصی آمادگی خودشان را اعلام کنند تا هماهنگیهای لازم بعمل آید.

دمو آنلاین قالب...

در ضمن در طی زمان ، تک تک این قالب ها ترجمه شده و در بخش قالبهای فارسی انجمن قرار خواهد گرفت.

امیدواریم که مورد استفاده عزیزان قرار بگیرد.

موفق باشید و سربلند و پایدار

یا حق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اقا حجت دیشب داخل جوملا فارسی یه بنده خدایی در یک پست نوشته بود که این رو فارسی کرده و لینک داده بود

اگه مشکلی نداره لینکش رو بذارم..

دورد

من که چک کردم اصلا rtl و نیازی به فارسی کردن نداره

فقط کافیه نثب کنید و ی بسته فارسی ساز هم بنصبی حله

دوست دارید قالب رو پیوست کنید تا دوستان استفاده کنند،زحمت آقا حجت هم کم شه

اقا حجت دیشب داخل جوملا فارسی یه بنده خدایی در یک پست نوشته بود که این رو فارسی کرده و لینک داده بود

اگه مشکلی نداره لینکش رو بذارم..

با سلام

مشکلی نداره عزیزم .خوشحال هم میشیم.چی بهتر از این!!!؟ :35:

موفق وس ر بلند و پایدار باشید

یا حق

سارا

سلام مرسي از قالب زيباتون واقعا عالي بود فقط اگه ممكنه موقعيت ماژولاشم بذارين ممنون ميشم

سارا

سلام مرسي از قالب زيباتون واقعا عالي بود فقط اگه ممكنه موقعيت ماژولاشم بذارين ممنون ميشم

کافیه به آخر آدرس که سایت tp=1? رو اضافه کنید تا موقیعت های ماژول ها برای شما به نمایش دربیاد

مانند ::

سلام خسته نباشين

من اين قالبو نصبش كردم نميدونم چطوري بايد منوي اصلي اونو راستچينش كنم تازه كارم زياد بلد نيستم اگه ممكنه كامل توضيح دين كه چيكار كنم

مرسي

من ميخام رو قالب Inspiration-tg1 كار كنم هنوز اولشه كه ميخاستم بدونم منوي اصليشو چطوري ميتونم راستچينش كنماين منو سمت رات قالبه

من ميخام رو قالب Inspiration-tg1 كار كنم هنوز اولشه كه ميخاستم بدونم منوي اصليشو چطوري ميتونم راستچينش كنم اين منو سمت راست قالبه بصورت لوكال نصبش كردم

http:// آدرس دموي قالبه

شما زبان پیش فرض جوملاتون فارسی هست یا لاتین این قالب با زبان فارسی راست چین میشه...

شما توی پوشه css قالب فایل style.css رو با notpade++ باز کنید خط 64 یک آیدی هست اونجا float:left رو به float:right تغییر بدین

منوی اصلی راست چین میشه

عدم نمايش ادامه مطلب

سلام خسته نباشين

من با اين قالب Inspiration جوملا1.7 تو لوكال كار ميكنم ادامه مطلبو تو هيچ يك از صفحات نشون نميده ميشه كسي كمكم كنه بگه من چيكار كنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری