senator

ماژول ارسال پیامک whmcs

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه اساتید راستش دنبال یک افزونه ای بودم که هر چی گشتم کمتر پیدا کردم و اگر هم بود فقط می خواستند یک پنل پیامک اول بکنند تو پاچت تا بعد ماژول رو برات کانفیگ کنند اون هم کد شده.

جالب اینجا بود بیشتر اون ها از ماژول پیامک نالرز استفاده می کردند و تنها ترجمه کرده بودند و دو خط وب سرویس رو به سامانه خودشون تغییر داده بودند.

من این ماژول رو گیر اوردم و وب سرویس اون شبیه وب سرویس پنل پیامک خودمه و شبیه همین خبرنامه پیامکی ساتیاست که تو انجمن هست. قاعدتا باید با تغییر این خطوط http://www.yourdomain.com/post/send.asmx?wsdl و تعریف درگاه و شماره، این ماژول کار کنه و ظاهرا هم کار می کنه ولی باطنا دوست نداره کار کنه یعنی اینکه درست کانفیگ میشه ولی پیامک نمی فرسته ولی تو لاگ خودش می گه فرستادم خیلی باهاش ور رفتم ولی چه کنم که ناشی هستم. اگر دوستان می تونند ایراد این ماژول رو دربیارن کمک بزرگی به جامعه whmcs کردن.

من ماژول رو می زارم واسه دانلود

ویرایش شده در توسط senator

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما برای شماره خودتون میفرستید

اگر شمارتون همراه اول هست احتمال داره که ناخواسته بلوکه شد از طرف مخابرات (مثل خودم که در حال حاظر همچین مشکلی رو دارم)

دانلود و تست میکنم امیدوارم کار کنه چرا که شدیدا به این افزونه نیاز دارم.

با سلام خدمت همه اساتید راستش دنبال یک افزونه ای بودم که هر چی گشتم کمتر پیدا کردم و اگر هم بود فقط می خواستند یک پنل پیامک اول بکنند تو پاچت تا بعد ماژول رو برات کانفیگ کنند اون هم کد شده.

جالب اینجا بود بیشتر اون ها از ماژول پیامک نالرز استفاده می کردند و تنها ترجمه کرده بودند و دو خط وب سرویس رو به سامانه خودشون تغییر داده بودند.

من این ماژول رو گیر اوردم و وب سرویس اون شبیه وب سرویس پنل پیامک خودمه و شبیه همین خبرنامه پیامکی ساتیاست که تو انجمن هست. قاعدتا باید با تغییر این خطوط http://www.yourdomain.com/post/send.asmx?wsdl و تعریف درگاه و شماره، این ماژول کار کنه و ظاهرا هم کار می کنه ولی باطنا دوست نداره کار کنه یعنی اینکه درست کانفیگ میشه ولی پیامک نمی فرسته ولی تو لاگ خودش می گه فرستادم خیلی باهاش ور رفتم ولی چه کنم که ناشی هستم. اگر دوستان می تونند ایراد این ماژول رو دربیارن کمک بزرگی به جامعه whmcs کردن.

من ماژول رو می زارم واسه دانلود

دانلود نمیشه لطفا چک کنید مرسی

دوست عزیز اینکه خیلی راحت دانلود شد من مشکلی ندیدم

دوست عزیز اینکه خیلی راحت دانلود شد من مشکلی ندیدم

دانلود کردم از یه سیستم دیگه سیستم من انگاه مشکل داشت شرمنده

فقط یه سوال این چطوری نصب کنیم تو مدیریت whmcs

شــــــــــــــــاد باشـــــــــــــید

مازول ابتدا باید در روت کپی کرده و از قسمت افزونه ها نصب بفرمایید.

آقا من از حضور اساتید عذرخواهی می کنم این whmcs چیه؟:oom:

دوست من whmcs سیستم مدیریت هاستینگه که فارسی شده و قالب های فراوانی داره و اکثر شرکت های معتبر داخلی و خارجی برای سفارش مشتریان (هاستینگ یا خدمات مرتبط با آن) از این سیستم استفاده می کنند

ممنون سناتور عزیز

خب این سیستم افزونه ای از جمولا هستش؟

یا نه یه cms مجزاست؟:bala:

ممنون سناتور عزیز

خب این سیستم افزونه ای از جمولا هستش؟

یا نه یه cms مجزاست؟:bala:

whmcs یه نرم افزار خاصیه و کارش فقط مدیریت هاستینگه (یه نرم افزار کامل که فکر همه چی رو کرده) فقط کافیه نصب و کانفیگ بشه . البته اصولاً باید لایسنسش خریداری بشه ولی چون نسخه نالش تو نت هست افرادی از این نسخه های نال شده استفاده میکنند که ریسک بزرگی انجام میدن چون تمامی اطلاعات مشتریان و سرویسهای مربوط به آنها در این نرم افزار نگهداری میشه و با یه هک کوچولو میتونه همه چی به باد بره .

دوست گرامی این افزونه توسط گروه ساتیا به سفارش دوستان همکار با وب سرویسشون ست شده.در صورت در خواست لطفا ادرس پنل و وب سرویس خودتون رو پیام خصوصی کنید تا بررسی بشه.:yoho:

مشخصات هر وب سرویس و سامانه پیامک رو میشه داخلش زد ؟یا فقط باید از شرکن شما باشه ؟؟؟

خب با این تفاسیر ربطی به ج.ملا نداره دیگه:jan:

whmcs برای ارتباط با جوملا bridgeداره : J!WHMCS Integrator

این سایت هم ، درگاه های بانکی مختلف و ماژول پیامک برای whmcs نوشته

مشخصات هر وب سرویس و سامانه پیامک رو میشه داخلش زد ؟یا فقط باید از شرکن شما باشه ؟؟؟

دوست عزیزاین ماژول با وب سرویس های شبیه پنل پیامک شرکت ما و یا پیامک گروه ساتیا و خیلی از شرکت های دیگه کار می کنه همینطور که خبرنامه پیامکی ساتیا با پنل ما یا خیلی از شرکت ها دیگه کار کرد . مهم یکی بودن وب سرویسه.

ولی این ماژول یک مشکل داره که علی رغم همه کانفیگ های درستی که انجام می شه پیامک نمی فرسته قطعا یک فوت کوچیک می خواد که من سر در نیارم ولی شاید اساتید بتونند البته شاید اگر چندساعت وقت بزارم من هم بتونم .

به هر حال اگر دوستان می تونند این زحمت رو بکشند بهرته به رایگان اینجا بزارن و الا من خودم اینکارو می کنم

فعلا روی whmcs زوم نکردم ولی اگر بکنم ممکنه خیلی ها متضرر بشن.

من میخوام سایتم قابلیت ارسال خودکار اس ام اس داشته باشه. یعنی اطلاعاتی رو که توش وارد میکنم رو واسه کاربرای خاص بفرسته. چیکار باید بکنم کسی هس راهنماییم کنه؟

ماژول whmcs نسخه 4.5 و 5 به بعد موجود هست که دوستان میتونند از سایت ساتیا دانلدو و نصب کنند.

اما برای استفاده از اون نیاز به اشتراک پنل پیامک از سایت ساتیا هست.

اگر دوستان پنل داشته باشند

میتونیم مادول رو با پنلشون ست کنیم .

با همه پنل هایی که وب سرویس داشته باشن میشه ست کرد

در صورت در خواست برای ست کردن من در خدمتتون هستم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری