ابوالفضل طالبی

انتشار هدایای ویژه به مدت دو هفته عیدقربان تا عید غدیر :: ویژه انجمن جوملای ایران

101 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]2549[/ATTACH]

انجمن جوملای ایران پیشاپیش ضمن تبریک دو عید بزرگ و سعید، قربان و غدیر خم اعلام میکند که به مدت دو هفته و از این لحظه تا روز شنبه 13 آبان ماه، هدایای ویژه ای را برای کاربران گرامی انجمن تهیه دیده و منتشر میکند ... این هدایا شامل افزونه های فارسی ، مقالات و کتابهای آموزشی ، قالبهای فارسی و.. خواهد بود

شما هم سهیم باشید و شانس خود را برای برنده شدن جایزه ویژه انجمن بیازمائید:

در صورتی که شما نیز تمایل به ارائه هدایا در این فاصله دارید میتوانید هدیه خود را با شرایط زیر آماده نمایید و در انجمن منتشر کنید

• هدایا باید شامل یکی از موارد زیر باشد:
    • افزونه ای که فارسی سازی شده است
    • افزونه ی انگلیسی که قصد معرفی کامل آن را داشته باشید
    • کتاب و مقاله آموزشی فارسی یا انگلیسی
    • قالب فارسی یا انگلیسی
    • مطالب کوتاه آموزشی فارسی در حیطه فعالیتهای انجمن
    • بسته های نصبی فارسی

[*]هدیه خود را در بخش مربوط به خودش منتشر کنید ولینک آن را در همین تاپیک قرار دهید تا دسترسی به آن برای همه کاربران راحت باشد.

[*]500 امتیاز به هر کاربری که هدیه منتشر میکند ، برای هر هدیه اعطا خواهد شد.

[*]در روز 13 آبان نظرسنجی از کلیه هدایای منتشر شده انجام میشود و بهترین هدیه منتشر شده طبق رای گیری یک عدد سیستم پخش موزیک Energy Sistem Music Box اهدا میشود.

[ATTACH=CONFIG]2551[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

.... با سلام..

این نکته رو ذکر کنم، ککه عزیزان دقت کنند.معنی هدیه اینه که خود کاربر حرکتی انجام داده باشه.هرچند یک پلاگین 1کیلوبایتی باشه ، حتی 1خط ترجمه باشه ولی کار خودش باشه!. نه از اینور و اونور کپی کنه و بگه آقا اینم هدیه ما!

و مورد دوم به هیچ وجه بحث تبلیغاتی جزو هدیه به حساب نمیاد!!

پس ، هدیه ها باید:

1. کار خود کاربر باشند.
  2. هرگونه کپی برداری و در صورت روئت هدیه ای که کاربر نقشی در اون نداشته باشه.جای افزایش امتیاز، از اون کاربر بعنوان جریمه امتیاز متقضی کسر میشه.
  3. هدیه هدیه ست و هیچگونه بحث تبلیغاتی نباید دخیل باشه(به بهانه هدیه ، تبلیغاتی اعم از هاست و دامنه و اس ام اس و لایسنس نرم افزار و.... راه بیافته)

موفق باشید وس ربلند

یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهندس طالبی تو پکیج آماده 2.5.4 انجمن جوملا فروم تیلیغات فروش هاست و سایتهای شما وجود داره

با توجه به فرمایش مهندس مردانه زاده عزیز اونها رو حذف کنیم یا اینکه وجوذ اونها مشکلی نداره ؟؟؟؟؟

دوستان عزیز؛ چرا هنوز که هنوزه، این بحث هدیه و تبلیغات براشون سوال برانگیزه!!!

ببیند دوستان، عرض کردیم هدیه با تبلیغات فرق داره! خب معنیش چیه!؟

بذارید با مثال عرض کنم:

فردی میگه هدیه میخوام بدم و هدیه ش ببنید چطوریه:

میاد تاپیک میزنه آقا : سلام علیکم

شرکت فلان بسار و بهمان ارائه دهنده فلان سرویس تحت وب در نظر دارد به مناسبت اعیاد فلان... فلانقدر لایسنس اس ام اس یا هاست و دامنه و... هدیه بده .

کلی هم تعرفه و لینک و تیزر میره زیر اون گفته ش. بعد مابقی ماجرا....

مثال دوم:

یک دوستی میاد میگه هدیه:

میگه با سلام صلوات خدمت هم میهنان عزیز، وبسایت رسمی فلان به مناسبت اعیاد فلان ، و با هماهنگی انجمن جوملا ایران مخیواد قرعه کشی ای انجام بده(دلیلش رو هم حالا همینجوری!!!) لطفا به سایت ما بیاین، نظر بدین ، اسمتون رو ثبت کنین. بعد روز آخر قرعه کشی میکنیم و اسامی در انجمن اعلام میشه!!!

و.................

خب دوستان خواهشا متوجه بشششید منظور ما از تبلیغات چیه!

تبلیغات به اینها میگن! نه اینکه طرف بسته ای رو آماده کرده باشه و 4تا لینک هم توش گذاشته باشه و کپی رایت خودش رو قرار داده باشه . خب حقشه.و باید هم بذاره.چرا که نداره اصلا!؟؟

هر چیزی که هر کاربری براش زحمت کشیده باشه.بعنوان هدیه محسوب میشه. حتی یک پلاگین 1کیلوبایتی و با یک کلمه ترجمه!!! و ( با 100 تا لینک کپی رایت از خود فرد مترجم و هدیه دهنده هیچ مشکلی نداره) چون براش زحمت کشیده شده (حتی برای یک کلمه ترجمه!)

دیگه لزومی نمییبنم باز هم پیرامون این ماجرا ؛ حرفی زده بشه.چون به نظرم خیلی از دوستان به عمد ، ماجرا رو کش میدن و دنبال مسائل دیگه هستند(کمیل جان با شما نیستم.به خود نگیر لطفاً!) .پس لطفاً دیگه این مسئله تبلیغات و ... مطرح نکنین.

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام

همانطور که در اول تاپیک هم مطرح شده به ازای هر هدیه 500 امتیاز مثبت به فرد هدیه دهنده تعلق میگیره . سری به سری امتیازات رو اضافه میکنیم تا از دستمون خارج نشه.

ضمناً ؛ عزیزان توجه کنند. که این امتیازات بی ارزش نیست .بزودی زود(همین روزها!) این امتیازات خیلی به دردتون میخوره، پس اونقدار هم بی ارزش نیست...

Mohammad Moradi

دومین هدیه

هديه شماره 2 من

قالب فوق العاده زيبا photica

http://joomlaforum.ir/showthread.php...0566#post40566

قالب ویژه سئو کاران - ویژه سئوکاران عزیز

جناب مردای عزیز 1000امتیاز مثبت افزوده شد.

بهرام گل، 1000 امتیاز مثبت افزوده شد.

mminaei

این هم هدیه من

ماژول جستجوگر دامنه متصل به پرداخت آنلاین (قابلیت جستجو دامنه ir) + ترجمه شده به فارسی

http://joomlaforum.ir/showthread.php...0559#post40559

جناب مینایی عزیز 500 امتیاز مثب افزوده شد.

mohammad2232

دوستان اگر لایق بدونند اینم هدیه من :25:

جناب محمد عزیز 500 امتیاز مثبت افزوده شد.

----------------------

masood111

... و ما همچنان ارادتمند تمامی دوستان و دشمنان بودیم و هستیم و خواهیم بود...

موفق باشید و سربلند

یا حق

سلام به همه ي جوملا كاران گل

اقاي مردانه زاده اين دفعه با احتياط كامل يه بسته اماده نصب قالب زيبا و ديدني برا جوملا 2.5 گذاشتم با حجم تقريبا 16مگ تقديم به همه عزيزان و سروران

قالب ZTXNIA

اينم لينكش

http://joomlaforum.ir/showthread.php/6808-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8%D9%8A-quickstart-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B3%D9%8A%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%D9%8A%D8%A8%D8%A7%D9%8A-ZTXENIA-gt-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%86-%D8%B4%D8%AF%D9%87%28%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%8A%29-lt?p=40727#post40727

دوستان عزيز هديه بعدي من به همه جوملايي هاي گل

اين دفعه يه پلاگينه

پلاگين فشرده ساز قوي css هاو جاوا اسكرپت(Powerful CSS and Javascript Compression System)

اينم لينكش

پلاگین هم سایز کننده تصاویر و ایجاد تصاویر بند انگشتی جوملا

هدیه قابلی نیست ولی وقتی مجبور شدم روی قالب کد بزنم و کلی مکافات دیگه، گفتم خوبه برای دوستانی که نیاز دارن معرفی بشه و مثل من دچار مشکل نشن