یامور70

به نظرم سایتم هک شده!

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من امروز که info رو چک میکردم یه سری کابر با نام و ایمیل الکی تو سایت ثبت نام کرده بودن و بعضیاشونم فعال شده بودن بدون اینکه من فعال کرده باشم.تعداد زیادی از ایمیل ها که امروز دیدم و بی سابقه بود.

اینم بگم که قبلا یه سری حمله رباتی و اسپم روی کامنت های سایت صورت میگرفت.

که حجم دیتا بیس سایتم افزایش میداد.

وحالا هم این مشکل پیش اومده ممنون میشم قبل از این که سایت بره هوا کمکی بکنین.

ویرایش شده در توسط یامور70

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

من امروز که info رو چک میکردم یه سری کابر با نام و ایمیل الکی تو سایت ثبت نام کرده بودن و بعضیاشونم فعال شده بودن بدون اینکه من فعال کرده باشم.تعداد زیادی از ایمیل ها که امروز دیدم و بی سابقه بود.

اینم بگم که قبلا یه سری حمله رباتی و اسپم روی کامنت های سایت صورت میگرفت.

که حجم دیتا بیس سایتم افزایش میداد.

وحالا هم این مشکل پیش اومده ممنون میشم قبل از این که سایت بره هوا کمکی بکنین.

توصيه ميكنم اين كامپوننت admin tools رو حتما نصب كنيد اگه تا الان هيچ كامپوننت امنيتي نصب نكرديد يا اينكه تا الان(پسوند جداول ديتابيس رو تغير نداديد يا اينكه سطح دسترسي ها چك نكرديد يا از اكانت پيش فرض جوملا داريد استفاه ميكنيد يا ادي خودتونو ايمن نكرديد) كه سريعا سايتو غير فعالش كن تا هك نشده كامپوننت رو هر چه زودتر نصب كن

يا علي

com_admintools-2.0.3-core.zip

com_admintools-2.0.3-core.zip

با سلام

این موارد رو انجام بدید:

اول از همه :

ای پی رباتها و افراد مهاجم رو از طر یق هاست و یا اطریق افزونه های بن کننده ای پی ، مسدود کنین.

2:

روی پوشه ی ادمین سایتتون پسورد بذارید. (داخل هاست روی فولدر Administrator کلیک راست کنین و گزینه ی protect password رو بزنین!

3:

پرمیشن فایل کانفیگ رو روی 444 بذارید

با استفاده از افوزنه ای که در بالا پیوست شده، آدرس دسترسی به بخش مدیریت سایت رو هم تغییر بدید

همین موارد تا حد بالایی میتونه کمک حالتون باشه

یا حق

سلام یامور جان .

من سایت شما رو چک کردم . تمام اسپم ها از طریق فرم ثبت نام و register زده میشه که به علت اینکه شما آنتی اسپم در فرم مذکور قرار ندادید ، این اتفاق میفته .

شما ابتدا info رو خالی کنید . آی پی اسپمر رو ببندید . سپس یک انتی اسپم برای بخش ثبت نام قرار بدید .

با این کار مشکل شما به کل حل میشه عزیز .

درود

از افزونه SpambotCheck استفاده کنید

بدرود

اقاي افضلي اين افزونه به چه درد ميخوره

منم استفاده كنم تو سايتم يا نه....

کارش جلوگیری از ثبت نام اسپمر ها است.در لینک قید شده توضیحاتش:

1. Databases to search

- projecthoneypot.org

- sorbs.net

- stopforumspam.com

- spamcop.net

- spambusted.com

2. Process to check

- registration

- registration and login

3. Information to check

- IP

- username

4. Additional notification options

- administrator notification via e-mail

- store information about spambot in Joomla! database

5. Whitelist for e-mail and IP, which shall never be checked

سلام

تو admin سابت من قسمت کاربرا یک کاربر جدید بود و ایمیلش هم به نام virus بود ایا همین کارها رو باید بکنم؟

سطح دسترسیش چی بود؟ ممکنه شما فرم عضویت را تو سایت فعال کرده باشید و کسی اومده باشه و ثبت نام کرده باشه اگه سطح دسترسی ثبت نام کرده باشه نباید مشکل خاصی باشه چون هرکسی می تونه ثبت نام کنه اون آدرسه ایمیل هم که میشه هر چی زد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری