masood111

يه ماژول رو كه فعال ميكنم اون يكي از كار ميافته

11 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان

من يه ماژول تب ساز رو سايتم دارم به محض اينكه ماژول اسلايد شو رو فعالش ميكنم تب ساز ديگه كار نميكنه

به نظرتون چيكارش كنم

اسم تب سازXpert Tabs

اسم اسلايدرVTEM News Stack

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به احتمال خیلی زیاد باهم تداخل دارن از افزونه دیگه استفاده کنید یا تب ساز رو عوض کنید و یا VTEM News رو...

سلام به احتمال خیلی زیاد باهم تداخل دارن از افزونه دیگه استفاده کنید یا تب ساز رو عوض کنید و یا VTEM News رو...

راه حل چيه؟

يعني اصلا امكان درست شدنش نيست؟

گفتم که باید یکی از افزونه هاتون رو عوض کنید تب ساز زیاد هست که از تب سازهای دیگه استفاده کنید...

گفتم که باید یکی از افزونه هاتون رو عوض کنید تب ساز زیاد هست که از تب سازهای دیگه استفاده کنید...

دوست عزيز

اخه ايني كه شما ميگيد كه راه حل نيست شما صورت مسئله رو پاك ميكنيد

من ميگم چه جوري اين عيب رو درستش كنم شما ميگي از يه افزونه ديگه استفاده كن!!!!

خوب اينو كه شما ميگيد رو كه به عقل هر كسي ميرسه لازم نبود ديگه اينجا بيام و توي تاپيك اعلام كنم كه

اگه شما گفتيد چه طوري تداخل اين دو افزونه رو برطرف كنم ميشه جواب سوال من

دوست عزیز ، لطفا به نظرات کاربران احترام بگذارید و کمی صبور باشید و در ضمن پاسخ ایشان نیز یک پاسخ و راه حل هست و چون به کار شما نمیاد دلیل بر بی ارزش بودنش نیست.

بگذریم..... خوب دوست عزیز ببین که اگر ماژول هات از mootools یا jquery استفاده میکنند باید اونها رو فعال کنی یا از آخرین ورژنشون استفاده کنی که معمولا خود ماژولها تنظیماتی دارند برای رفع این مشکل و اگر هم نشد سعی کن تنظیمات ماژول رو تو بخش Cache و همینطور قسمتهایی که عرض کردم تغییرات بدی تا ببینی چی میشه ولی معمولا تو این شرایط قالبها هم تاثیر گذارند به این شکل که برخی اسلایدر در برخی قالبها خوب عمل نمیکنند و تداخلات زیادی بین ماژولها پیش میاد ولی اگر قالب استاندارد و با تکنولوژی های جدید ساخته شده باشه معمولا مشکل حل میشه.

موفق باشید و ارگ مشکلی بود ادامه بدید تو همین تاپیک

دوست عزیز ، لطفا به نظرات کاربران احترام بگذارید و کمی صبور باشید و در ضمن پاسخ ایشان نیز یک پاسخ و راه حل هست و چون به کار شما نمیاد دلیل بر بی ارزش بودنش نیست.

بگذریم..... خوب دوست عزیز ببین که اگر ماژول هات از mootools یا jquery استفاده میکنند باید اونها رو فعال کنی یا از آخرین ورژنشون استفاده کنی که معمولا خود ماژولها تنظیماتی دارند برای رفع این مشکل و اگر هم نشد سعی کن تنظیمات ماژول رو تو بخش Cache و همینطور قسمتهایی که عرض کردم تغییرات بدی تا ببینی چی میشه ولی معمولا تو این شرایط قالبها هم تاثیر گذارند به این شکل که برخی اسلایدر در برخی قالبها خوب عمل نمیکنند و تداخلات زیادی بین ماژولها پیش میاد ولی اگر قالب استاندارد و با تکنولوژی های جدید ساخته شده باشه معمولا مشکل حل میشه.

موفق باشید و ارگ مشکلی بود ادامه بدید تو همین تاپیک

ممنون از شما

همون طور كه فرمودين هر دو از jqueryاستفاده ميكنن تو تنظيماتشونم براي غير فعال كردنشو يه گزينه وجود داره

ولي 1-jquery اسلايدر رو كه اگه غير فعال كني ديگه اسلايدر كار نميكنه

با اين حال بازم ماژول tab چهjqueryاسلايدر فعال باشه چه نباشه بازم كار نميكنه فقط بايد كل اسلايدر غير فعال بشه تا تب ساز كار كنه

2-jqueryتب ساز رو هم غير فعال كردم بازم فرقي نكرد

در صورتی که امکان داره و هنوز قالبتون نهایی نشده از قالب دیگه استفاده کنید

اگر نشد اطلاعات ورود به سایت رو پ/خ کنید تا بررسی بکنم

در صورتی که امکان داره و هنوز قالبتون نهایی نشده از قالب دیگه استفاده کنید

اگر نشد اطلاعات ورود به سایت رو پ/خ کنید تا بررسی بکنم

ممنون از شما

چشم يكم روش كار ميكنم اگه نتونستم مزاحم شما ميشم

بله دوست عزیز مشکل از تداخل جی کوئری هاست

راه حلش هم استفاده از افزونه های دیگه است

البته افزونه هایی به جهت رفع تداخل جی کوئری افزونه ها هم موجود می باشد

موفق باشید

بله دوست عزیز مشکل از تداخل جی کوئری هاست

راه حلش هم استفاده از افزونه های دیگه است

البته افزونه هایی به جهت رفع تداخل جی کوئری افزونه ها هم موجود می باشد

موفق باشید

بله يه پلاگين دارم براي رفع تداخل ولي خوب فايده نداره فك كنم اشكال از اسلايدر باشه با همه چي مشكل داره بايد عوضش كنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری