tabcms

Fatal error: Allowed memory size of

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من بد از RS firewall 2.5 تو سایتم چک کردم سایتو و خواستم مثلا امنیتش بالا بره که این خزا میاد

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 81 bytes) in /home/istarsh/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 498

از کجا حلش کنم ؟

خواهشا کمک

عنوان تاپیک ویرایش شد

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام...

یا از مدیر سرور بخواید که مقدار تابع رو زیاد کنه مثلا 100-200 و....

یا اینکه خودتون یک فایل php.ini بسازید داخل هاستتون رو مقدار تابع رو بروی عددی بیش از اومقدار پیشفرض قرار بدید

فایل htaccess رو ادیت کنین...

راهنما:

http://wiki.joomfa.org/main/%D8%AD%D9%84_%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85_Allowed_memory_size

موفق باشید و سربلند

یا حق

به هیچی دست نمیزنم این میاد اینبار

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/istarsh/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 362

php.ini رو تو کدوم مسیر بسازم ؟

تو htacces چیو ادیت کنم !؟

لطفا یکم واضح بگین ! من خیلی اماتورم

عجب!!!

دوست عزیز.شما به تنظیمات سایت برید و از اونجا گزینه خطایابی رو بروی حداکثر قرار بدید .تا مشخص بشه کل ارورهای سایت از چیه و کجاست!؟

ارور دوم شما .زیاد مهم نیست!

ضمناٌ طبق لینکی که بهتون دادم شما داخل هاستتون (public_htm) یک فایل ایجاد میکنید به نام php.ini و اون مقدار رو داخلش قرار میدین.

memory_limit = 64M

و یا اینکه فایل htaccess جوملا رو باز میکنین.و کد زیر رو داخلش قرار میدین

php_value memory_limit 64M

مکانش فرقی نمیکنه که کجا باشه!(شما در آخر فایل قرار بدید)

موفق باشید و سربلند

یا حق

یک دنیا سپاسگذارم

با 64 حل نشد گذاشتم رو 256

باز هم ممنون

سلام

من هم فایل php.ini ساختم و هم هر 2 فایل htaccess را ادیت کردم ولی نشد.

چه کنم؟

با سلام منوهای سایت من باز نمیشه این کارهایی که گفتید انجام دادم ولی درست نشد

میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟اینم سایتم لطفا وارد منوها شوید تا خطا را ببینید شرکت رباتیک نواندیشان ربات ساز - برگزاری مسابقات رباتیک

با این پیام مواجه میشم

Fatal error: Out of memory (allocated 293076992) (tried to allocate 12582912 bytes) in /home3/robatsaz/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 498

اکثر هاست ها بابت افزایش مموری یا همون رم هزینه دریافت می کنند

اگر هزینه ای داشت بگین تا چند راه کار برا کاهش استفاده رم هست که بگم بهتون تا هزینه ای ندید

آقای مردانه زاده عزیز من این کار رو کردم و مشکلم حل نشد

این ارور

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 79 bytes) in /home3/varaminp/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 498

لطفا راهنمایی کنید

سایت خبری هست و 3 روز میشه بسته است

هاست هم که میگه vps بگیر از این مشکلا نداشته باشی !!!!!!!

شما دیتابیس رو یه بار repair کن ببین توفیقی حاصل میشه یا نه

به سرور بگو برات ظرفیت رم رو بالا ببره تست کنی. چون من ارور رو میگرفتم رم سرور رو برم بالا برد بازهم ارور میگرفتم. فهمیدم به رم ربطی نداره.

فایلی چیزی تغییر ندادی؟ افزونه ای نصب نکرده؟

دوست عزیز هاست منم اشتراکی هست. کی گفته نمیشه!!

من به سرور تیکت زدم برام 10 دقیقه رم رو بالا بردن که من تست کنم. حالا نمیدونم هاست شما چی میگه. حداقل این کار رو باید انجام بدین مه مطمئن بشین که با افزایش رم مشکلتون بر طرف میشه.

شاید افزونه ای چیزی داره از رم سرور استفاده بیش از حد میکنه که شما باید حذفش کنید . نه اینکه الکی هزینه بالایی پرداخت کنین.

درود

معمولا هاستای ایرانی محدودیت حافظه دارن و برای همین تشویقتون میکنن به ریافت vps

با سلام به دوستان

سایت بنده هم چنین مشکلی داره

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted

به مدیریت هاست گفتم گفتند که مشکل از جوملا و یا تنظیمات شماست چون رم درخواستی شما بالاتر از رم سرور ماست

خطا ها رو رو حداکثر گذاشتم

اینا اومد

Notice: Undefined property: JSite::$registeredurlparams in /home/neysheka/domains/cheraghegomgashtegan.com/public_html/libraries/joomla/cache/cache.php on line 639

Notice: Undefined property: JSite::$registeredurlparams in /home/neysheka/domains/cheraghegomgashtegan.com/public_html/libraries/joomla/cache/cache.php on line 639

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 80 bytes) in /home/neysheka/domains/cheraghegomgashtegan.com/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 498

حالا باید چه کار کنم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری