mehrtadbir

سئو کردن جوملا

19 پست در این موضوع

سلام

برای سئو کردن سایت جوملایی کدام بسته از همه بهتر است ؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود بر شما

ببینید اینطوری بگم که کامل متوجه شوید ، افزونه های سئو زیادن و دنیای جدایی برای خودش

از نظر بده که acesef برای خود جوملا تا حالا که بهتر بود

ولی ولی اینو در نظر بگیرید که ابزارهای سئو تا درست تنظیم نشه درست کار نمی کنه

موفق باشید

با تشکر

در پیکر بندی تنظیمات فعال هستند

سایت مپ وجود دارد

سایت به همه موتورهای جستجو از جمله گوگل ، بینگ ، یاهو به همراه سایت مپ معرفی شده

با توجه به اینکه سئوی جوملا به نسبت دیگر cms ها دارای قوت نیست البته در 1.5 ، اگر ممکنه بهترین افزونه های سئو رو معرفی فرمایید

با احترام

بهترین گزینه برای سئو کردن جوملا استفاده از امکانات پیشفرض حوملاست.

طبق آموزش زیر پیش بردید و بهترین نتیجه رو بگیرید:

سئو در جوملا

در ضمن برای فارسی سازی لینک ها هم میتونید از پلاگین پیوست شده استفاده کنید

با اینکه بیشتر اساتید جوملا از آدرس های فارسی برای سایتشون استفاده می کنند

اما من فکر میکنم این کار ضررش بیشتره...

خصوصا الآن که موتوری مثل گوگل پیشرفتش خیلی سریع هست و تقریبا این قابلیت رو پیدا کرده وقتی فارسی سرچ میکنی عبارت انگلیسی معادل رو هم سرچ میکنه...

حالا چرا؟

بالفرض آقای طالبی در پی سی جوملا یک مطلب رو منتشر میکنه و چون مطالب ایشون مختص جوملا هست طبیعتا من جوملا کار میخوام خبردار بشم یا اینکه اصلا فید مطالب اشون رو در سایتم میگذارم...

اما

چون ادرس فارسی هست بیشتر فیدخوان ها مشکل دارن داخل خودش (مثلا فید شیرترانیکس و...)

و همین طور کاربر وقتی میخواد لینک رو جایی بذاره با مشکل رو به رو هست چون با کلی علائم نا مفهوم روبهروی که با دستکاری هرکدوم دیگه لینک بالا نمیاد.

و از این دست مسائل....

اما اگه فکر میکنید من اشتباه میکنم بفرمایید...

بله درسته این موضوع که عبارات فارسی در واقع شامل یک سری حروف خاص هست که وقتی در آدرس بار قرار میگیرند به شکل حرفو فارسی تبدیل میشوند

ولی برای ما یک موضوع حیاتی است و آن اینکس و رنک گوگل است.در الگوریتم گوگل لینک های فارسی ارجحیت دارند به لینکها انگلیسی و برای گوگل این موضوع جذابیت بیشتری دارد.چون کاربر ما در ایران جستجوی خودش رو انجام میده بنابراین گوگل لینک فارسی رو به لینک انگلیسی ترجیح میده تا اینکه لیکی رو بخاد ترجمه کنه

موضوع دوم اینکه برای مثال شما در سایت قرار هست مقاله یا افزونه ای رو معرفی کنید ولی اگر بخاهید در alias ترجمه تیتر فارسی خودتون رو قرار بدید ممکن هست که بدلیل عدم استفاده صحیح از معادل انگلیسی و یا عدم آشنایی کامل به زبان انگلیسی آنطور که باید و شاید نتونید معادل خوب قرار بدید.

و همین طور کاربر وقتی میخواد لینک رو جایی بذاره با مشکل رو به رو هست چون با کلی علائم نا مفهوم روبهروی که با دستکاری هرکدوم دیگه لینک بالا نمیاد.

و از این دست مسائل....

این مورد هم دیگه در بیشتر جاها قابل حل هست برای مثال من یک لینک فارسی دارم و میخام در سایتم قرار بدم این لینک به شکل زیر است:

خب کافیه که به این صورت انجام بدم:

<a href="http://p30joomla.com/مطالب-آموزشي/مطالب-آموزشي-رايگان-جوملا/34-تبديل-عبارت-ادامه-مطلب-به-تيتر-مطلب-منتشر-شده" >تبديل عبارت "ادامه مطلب" به تيتر مطلب منتشر شده </a>

و یا در انجمن ها که از BBcode استفاده میشه به این شکل لینک رو قرار بدیم:

[url =mylink]تيتر لينک[/url]

اربر ما در ایران جستجوی خودش رو انجام میده بنابراین گوگل لینک فارسی رو به لینک انگلیسی ترجیح میده تا اینکه لینکی رو بخواد ترجمه کنه

این حرفتون رو قبول دارم...

اما برای مشکل فید باید چه کار کرد؟

سلام

آیا در ویرچومارت بسته های سئو مختص ویرچومارت وجود دارد ؟ و در صورت مثبت بودن پاسخ به لحاظ عملکرد چه تفاوتی با افزونه های سئو غیرویرچومارتی دارد ؟

لبخند هدیه خداوند است

حالا بحث ، از seo رسید به ویرچومارت ، یه نکته ای هست که دیدم بد نیست گفته بشه ، دوست خوب و عزیز mehrtadbir ، بهتر نیست نام تایپک و یکم قشنگ تر انتخاب میکردی :) ؟ امیدوارم از تایپک های بعد بیشتر نگارش بخرج بدی . seo در جوملا یا seo نمودن به نظرم بهتر بود .

با سلام به کلیه کاربران و مدیران سایت جوملا فروم

گروه آذین پورتال برای جوملا یک پلاگین سئو نوشتند که واقعا بی نظیره و هرکس می خواهد بازدید سایت خود را افزایش دهد حتما از این پلاگین استفاده نماید.

شما می توانید توضیحات بیشتر این افزونه را مستقیما از سایت جومیلا هم یدن نمایید .

این هم لینک دانلود

http://downloads.joomlacode.org/frsrelease/6/9/5/69566/plg_azinseo_fa_joomila_ir.zip

دوست عزیز این پلاگینی که معرفی کردید ، در جومیلا برای آموزش کاربردی این پلاگین به سایت دیگری برای توضیح انتقال داده شده بود که متاسفانه در اون سایت هم فقط چگونگی عضویت در گوگل وبمستر و ... بود ، لطفا روش کاری پلاگین رو توضیح دهید ، که دقیقا چه کاری انجام میده.

علی جان بیخیال

دوباره گیر دادیا ....

عزیز پلاگین بیخیال از همون هسته جوملا استفاده کن بهتر و آموزشی هم نمی خواد

بهترین گزینه برای سئو کردن جوملا استفاده از امکانات پیشفرض حوملاست.

طبق آموزش زیر پیش بردید و بهترین نتیجه رو بگیرید:

سئو در جوملا

در ضمن برای فارسی سازی لینک ها هم میتونید از پلاگین پیوست شده استفاده کنید

-----------

من این کارها رو برای سایتم انجام دادم ولی وقتی تظیمات رو ذخیره می کنم دیگه عکس های سایتم و قالب سایتم نمایش داده نمی شود . و صفحات سایت در یک صفحه سفید باز می شه .

لطفا من رو راهنمایی کنید.

-----------

من این کارها رو برای سایتم انجام دادم ولی وقتی تظیمات رو ذخیره می کنم دیگه عکس های سایتم و قالب سایتم نمایش داده نمی شود . و صفحات سایت در یک صفحه سفید باز می شه .

لطفا من رو راهنمایی کنید.

با سلام

دوست عزیز فکر کنم.شما پلاگین unicodeslug رو نصب نکردین و یا اگر نصب کردین ، احتمالا فعالش نکردین و... رفتین (گزینه های تنظیمات سئو) رو فعال و بروی "بله" قرار دادین....!

اون پلاگین رو نصب(و یا فعال) کنین تا مشکلتون حل بشه...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای سئو کردن ویرچومارت چی هست ؟ برای فارسی سازی لینکای ویرچو و جوملا

بهترين سئو مربوط به خود جوملاست، تنظيبمات در مديريت رو فعال كن. از ابزار گوگل وب مستر استفاده كن.

در درج هر مطلب در قسمت سمت راست دقت كن و پر كن فرمها رو

سايتت مي تركه

سلام

من بعد از فعال کردن تنظیمات seo مسیریابم از کار افتاد

دلیلش چی میتونه باشه؟:21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری